Alventa


Wenlafaksyna występuje w Polsce między innymi pod nazwą Alventa. Lek ten jest antydepresantem, który powstał dość niedawno. W krótkim czasie bardzo poszerzyło się jego grono użytkowników. Biorą oni Alventę na depresję, oraz na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne. Lek czasami używany jest także jako środek wspomagający odchudzanie (przede wszystkim w USA). Uważa się, że Alventa ma podobną, lub większą skuteczność leczenia depresji, niż leki ssri. Wenlafaksyna jest zazwyczaj dobrze tolerowana, choć przy niej również obserwowane były pewne skutki uboczne. Podczas stosowania leku u około 34% pacjentów pojawić się może ból głowy, nudności u około 30%. Bezsenność statystycznie pojawia się u około 20%. Problemy seksualne dotyczyć mogą nawet 34% osób. Dużym problemem u wielu pacjentów jest odstawianie leku. Mogą się wtedy pojawić nieprzyjemne, podobne do grypy, dolegliwości. Osoby kończące terapię Alventą skarżą się na częste odczucia ?elektrycznych wyładowań? przy odwracaniu głowy.
Napisz swoją opinię o Alventa


Cena Alventa
Skutki uboczne Alventa
Dawkowanie Alventa
Zamienniki Alventa
Forum Alventa
Najnowsza opinia o Alventa
Zastosowanie i składniki Alventa
Gdzie można kupić Alventa?

Opinie o Alventa (30)

Alventa, ocena średnia

6.7333333333333

Skutecznosc

77/10

  Brak skutków ubocznych

  54/10

   Oplacalnosc

   71/10
    1. Opinia użytkownika o Alventa :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     0.1

     Oplacalnosc

     1

     Biorę od ponad 6 miesięcy. Lęki prawie ustąpiły, ale skutki uboczne są nie do zniesienia. Olewam kompletnie jakieś banały jak nocne, ale brak erekcji (lub kilku sekundowa) to jest zdecydowanie przesada!

    2. Opinia użytkownika o Alventa :

     Skutecznosc

     4.8

     Brak skutków ubocznych

     7.3

     Oplacalnosc

     7.2

     Cześć wszystkim, ja biorę alvente od 12 dni i powiem wam szczerze, że to trochę dziwne, ale przez 5 dni czułam się bardzo dobrze, mogłam góry przenosić, czym dłużej go biorę jest coraz gorzej. Nie mam pojęcia czemu depresja się nasila, ja jestem taka senna, że nie mogę normalnie funkcjonować i strasznie słaba.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.