Xanax

Poznaj bliżej lek Xanax:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Xanax. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Xanax i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Xanax

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Xanax Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Xanax i opinie ekspertów

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Xanax na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 114 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Xanax
Bardzo proszę panią o kontakt. Mam ten sam problem.

o Xanax

Myślę, że te obawy są trochę na wyrost, ponieważ mieszkałam we Włoszech 10 lat i tam można powiedzieć, że Xsanax jest powszechnie stosowany, prawie w każdym domu można spotkać Xsanax. Lekarze wypisują tz. białą receptę która jest w… [przeczytaj całą opinię]

o Xanax

Będzie ciężko. 1,5 roku nie brałam i wzięłam. To jest masakryczne.

o Xanax

Lekarz endokrynolog przepisał mi xanax przy leczeniu nadczynności tarczycy, tj. braku snu przede wszystkim. Po przeczytaniu ulotki nie wzięłam ani jednej tabletki i zrezygnowałam z leczenia u tego endokrynologa.

o Xanax

Pomoże. Ja mam napady paniki, brakuje mi tchu i dostaję zawrotów głowy, nic nie mogę zrobić, bo wydaje mi się, że zaraz umrę, xanax ratuje w takich sytuacjach.

o Xanax

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Xanax

Xanax to bardzo znany lek uspokajający. Jest lekiem skutecznym, oraz szybko działającym. W dawkach stosowanych do walki z napadami paniki, lub nerwicą nie wzmaga silnie senności. W Polsce, ze względu na obawy lekarzy stosowany jest prawie wyłącznie do krótkookresowego leczenia silnych nerwic.

Uznaje się, że tego leku nie powinno się jednorazowo używać dłużej niż 2 tygodnie. Ostrożność lekarzy jest uzasadniona, ponieważ nawet w dawkach medycznych (a nie rekreacyjnych), lek może przy długotrwałym stosowaniu wywołać u niektórych osób, zmiany w mózgu. Powodować może również uzależnienie. Niestety rozwija się ono bardzo szybko, np. już po miesiącu stosowania leku.

Lek może u państwa wywołać również inne skutki uboczne. Pojawić się mogą skrajne zaburzenia nastroju, od depresji, po hyperaktywność. Niestety znane są przypadki, kiedy xanax wywołał myślenie o samobójstwie. Pacjenci stosujący lek skarżą się czasami również na nadmierną potliwość, suchość w ustach, oraz uczucie zapchanego nosa.


Gdzie można kupić Xanax?

Sprawdź gdzie kupić Xanax. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Xanax w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Xanax składniki i działanie

Poznaj skład Xanax i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Xanax jest stosowany w wypadku: Na Nerwicę, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Xanax to: Alprazolamum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

114 Replies to “Xanax”

 1. Myślę, że te obawy są trochę na wyrost, ponieważ mieszkałam we Włoszech 10 lat i tam można powiedzieć, że Xsanax jest powszechnie stosowany, prawie w każdym domu można spotkać Xsanax. Lekarze wypisują tz. białą receptę która jest ważna miesiąc i można sobie kupić xsanaksu ile się chce. Ja czasami brałam Xsanax szczególnie wtedy gdy miałam problemy że spaniem i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych szczególnie uzależnienia, a samobójstwa wg. mnie popełniają ludzie w depresji. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia. Helena

 2. Lekarz endokrynolog przepisał mi xanax przy leczeniu nadczynności tarczycy, tj. braku snu przede wszystkim. Po przeczytaniu ulotki nie wzięłam ani jednej tabletki i zrezygnowałam z leczenia u tego endokrynologa.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  9

  Oplacalnosc

  10

  Przed 28 laty zachorowałam na nerwice lękowa, było strasznie, wszystkie leki wyłączały mnie z życia, a tu 2 dzieci na wychowaniu po prostu koszmar i w tamtych czasach jedynym wyjściem proponowanym przez lekarza był oddział psychiatryczny ( a dzieci ?) Miałam w Francji kuzynkę ona przysłała mi Xanax… po krótkim czasie diametralna zmiana, wróciłam do pracy, lęki ustąpiły i było ok, powoli zeszłam z dawki i przestałam go zażywać. Teraz niestety choroba wróciła, ale nie dałam się jej rozwinąć, aż do takich rozmiarów jak kiedyś… dziś jestem mądrzejsza i wróciłam do Xanax-u (za zgodą lekarza) już nie eksperymentuję z innymi lekami. W moim przypadku nie warto. Jedno wiem: mnie nie uzależnił, ale ważne jest by odstawianie było systematyczne, a nie nagłe !!!

 4. Nie uzależniłam się, powoli odstawiałam lek i wierzcie mi, że gdyby nie on, nie pokonałabym koszmarnego lęku, który osaczył mnie z każdej strony. Mnie depresja dopadła ponad miesiąc temu łykam xanax, ale w małych dawkach, byіam u lekarza rodzinnego, jakoś mi pomaga.

 5. Jak ktoś chce kogoś zabić lub popełnić samobójstwo to i tak to zrobi, bez tego, czy innego leku, radze najpierw się zapoznać dokładnie z publikacją i poczytać w internecie o tego typu lekach zanim pan, czy pani wysnuje błędną opinię na ten temat, a to, że takie leki jak ktoś długo bierze to mogą uzależniać, ale nie zmieniają one psychiki człowieka. Pozdrawiam.