Media

SprawdzLek.pl w mediach:

  1. Telewizja TOYA (kwiecień 2013) ->  program na żywo
  2. Radio Łódź (maj 2013) -> wywiad w radiu

 

 Nawiązanie współpracy:

Możemy SZYBKO przygotować rzetelny artykuły oraz teksty z zakresu rynku farmaceutycznego i zdrowia zarówno dla leków jak i suplementów i substancji pomocniczych sprzedawanych bez recepty.

Chętnie weźmiemy udział w programach telewizyjnych i radiowych o tematyce zdrowia, leków oraz nowych technologii.

 

Nasz manifest:

Jesteśmy serwisem, który od kilku lat stanowi podstawowe źródło informacji o lekach oraz wszelkiego rodzaju środkach farmaceutycznych popularnie stosowanych do polepszenia zdrowia i urody.

Ze względu na fakt iż działamy dość prężnie nas serwis rośnie nadal w siłę i zwiększa swoim zasięgiem wciąż nowe zagadnienia i bazę leków. Stajemy się miejscem gdzie każdy człowiek może poczytać o sposobie zażywania leków nie z ulotki ale od innych prawdziwych użytkowników/ chorych, którzy mieli do czynienia z tym lekiem lub środkiem dietetycznym.

Mamy wiedzę nie tylko stricte o lekach. Jesteśmy w stanie określać aktualne trendy. Mamy dostęp do danych statystycznych itp wiedzy z zakresu używania oraz rozpowszechniania się leków i środków farmaceutycznych na rynku. Znamy potrzeby i niedostatki rynku farmakologicznego i jego działalności w różnych aspektach funkcjonowania. Ze względu na istnienie w internecie nasza wiedza najpełniejsza jest w medium internetu.

Naturalną częścią naszego serwisu jest dzielenie się wiedzą i to dla tego również powstał nasz serwis. Jeśli potrzebujesz informacji, którą możemy posiadać, a której Ty szukasz- nie krępuj się. Napisz do nas a my postaramy się sprostać Twoim potrzebom.

Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę z mediami i środkami masowego przekazu. Na każdym kroku (a w zasadzie stronie ;) ) próbujemy dowieść iż serwis jest potrzebny i dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Średnio dowiedzą nas powyżej 9000 użytkowników dziennie więc mamy szanse poznać ich przyzwyczajenia i dzielić się tą wiedzą.

 

Zapraszamy do kontaktu!!

Chcąc rozpocząć współpracę z zespołem sprawdzlek.pl prosimy o kontakt mailowy: kontakt@sprawdzlek.pl oraz pod numerem telefonu:  +48 601 445 094, +48 606 953 666

Zespół SprawdzLek.pl

kontakt@sprawdzlek.pl

Opinie, dawkowanie i skutki uboczne leków

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij