Media

SprawdzLek.pl w mediach:

  1. Telewizja TOYA (kwiecień 2013) ->  program na żywo
  2. Radio Łódź (maj 2013) -> wywiad w radiu

 

 Nawiązanie współpracy:

Możemy SZYBKO przygotować rzetelny artykuły oraz teksty z zakresu rynku farmaceutycznego i zdrowia zarówno dla leków jak i suplementów i substancji pomocniczych sprzedawanych bez recepty.

Chętnie weźmiemy udział w programach telewizyjnych i radiowych o tematyce zdrowia, leków oraz nowych technologii.

 

Nasz manifest:

Jesteśmy serwisem, który od kilku lat stanowi podstawowe źródło informacji o lekach oraz wszelkiego rodzaju środkach farmaceutycznych popularnie stosowanych do polepszenia zdrowia i urody.

Ze względu na fakt iż działamy dość prężnie nas serwis rośnie nadal w siłę i zwiększa swoim zasięgiem wciąż nowe zagadnienia i bazę leków. Stajemy się miejscem gdzie każdy człowiek może poczytać o sposobie zażywania leków nie z ulotki ale od innych prawdziwych użytkowników/ chorych, którzy mieli do czynienia z tym lekiem lub środkiem dietetycznym.

Mamy wiedzę nie tylko stricte o lekach. Jesteśmy w stanie określać aktualne trendy. Mamy dostęp do danych statystycznych itp wiedzy z zakresu używania oraz rozpowszechniania się leków i środków farmaceutycznych na rynku. Znamy potrzeby i niedostatki rynku farmakologicznego i jego działalności w różnych aspektach funkcjonowania. Ze względu na istnienie w internecie nasza wiedza najpełniejsza jest w medium internetu.

Naturalną częścią naszego serwisu jest dzielenie się wiedzą i to dla tego również powstał nasz serwis. Jeśli potrzebujesz informacji, którą możemy posiadać, a której Ty szukasz- nie krępuj się. Napisz do nas a my postaramy się sprostać Twoim potrzebom.

Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę z mediami i środkami masowego przekazu. Na każdym kroku (a w zasadzie stronie ;) ) próbujemy dowieść iż serwis jest potrzebny i dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Średnio dowiedzą nas powyżej 9000 użytkowników dziennie więc mamy szanse poznać ich przyzwyczajenia i dzielić się tą wiedzą.

 

Zapraszamy do kontaktu!!

Chcąc rozpocząć współpracę z zespołem sprawdzlek.pl prosimy o kontakt mailowy: kontakt@sprawdzlek.pl oraz pod numerem telefonu:  +48 601 445 094, +48 606 953 666

Zespół SprawdzLek.pl

kontakt@sprawdzlek.pl