Andepin

Opinie o Andepin to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Andepin Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Andepin a także możesz poczytać opinie o Andepin czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Andepin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Andepin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Andepin

6
Nasi użytkownicy ocenili Andepin na ocenę średnią 6/10 na podstawie 44 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Andepin

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Andepin

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Andepin, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Andepin?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Andepin

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Andepin?

Sprawdź dostępność Andepin

Ulotka Andepin

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Andepin?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Andepin

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Andepin
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

andepin w ciąży

Sprawdź czy Andepin można brać w ciąży

andepin dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Andepin

andepin przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Andepin

Andepin a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Andepin po alkoholu

andepin a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Andepin przy karmieniu piersią

andepin skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Andepin

Andepin działanie i stosowanie

Dowiedz się o Andepin Andepin działanie i stosowanie

Andepin przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Andepin

Andepin zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Andepin na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Andepin jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Andepin to: Fluoksetyna ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

44 Replies to “Andepin”

 1. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  9.9

  Leku zażywam od kilku lat. Czuję się po nim świetnie, zero stresu i nerwowości. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Dawka 1 kapsułka rano na czczo.

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  9.6

  Bardzo dobrze się czujesz, po prostu tak jest rewelacyjny lek i mam z nim same dobre myśli.

 3. Biorę lek od dwóch tygodni i czuję się dziwnie skołowana. Głowa boli prawie codziennie. Czekam cierpliwie na efekty.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Biorę Andepin od 10 dni, w parze z Sedamem. Czuję się dużo lepiej, choć do wyleczenia pewnie jeszcze mi daleko. Przez 5 dni od traumatycznego wydarzenia (od problemy w pracy, zakończone „dywanikiem”), zanim dostałam się do lekarza, żyłam jakby w jakiejś próżni: zaburzony rytm dobowy, tak snu, jak i posiłków, jedzenie bez smaku, płacz na samą myśl o tym, co się stało, poczucie beznadziejności, brak siły i chęci na cokolwiek, leżenie w pościeli w pokoju z zasłoniętymi roletami. Teraz wróciły siły, mogę normalnie rozmawiać z ludźmi, zmuszam się codziennie do jakiejś drobnej aktywności. Jestem na 30-dniowym zwonieniu, potem mam następną wizytę. Co tydzień chodzę do psychologa. Mam nadzieję, że stanę na nogi.

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  6

  Lek świetny, ale oprócz niego w szczególności na początku leczenia (przez pierwsze trzy tygodnie) potrzebny jest jakiś dodatkowy lek uspokajający, ale przestrzegam tylko na 3 tygodnie, bo leki uspokajające uzależniają !! Polecam na te trzy tygodnie Senzop 7,5 mg 1 tabletka wieczór, badź rano (dowolnie), albo Lorafen 2,5 mg do 2 tabl. na dobę. Po trzech tygodniach zacznie działać odpowiednio Andepin i można będzie bezpiecznie odstawić bendodiazepiny (Senzop, Lorafen). Dodatkowym, że tak to określę atutem przy leczeniu nerwic bądź depresji jest stopniowe wprowadzenie na wieczór leku Ketrel zaczynając od 25 mg stopniowo zwiększać można w razie potrzeby nawet do 300 mg. Świetny na sen. W ten sposób powinno się to wszystko odbyć. Oczywiście wszystkie te informacje opieram na własnym doświadczeniu i własnej osobie, W ŻADNYM WYPADKU NIE JESTEM LEKARZEM i nie należy stosować nic co napisałem BEZ KONSULTACJI Z NIM !!!!

 6. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  8

  Witam biorę andepin i trittico sr, od 4 dni wcześniej paroksetyne, czuje się po nim dziwnie. Możliwe, że to skutki uboczne, wczoraj byłem skołowany, w strachu i lęku. Dziś jest trochę lepiej,podjąłem leczenie iż brałem amfetamine i marichuane. Było ciężko i jest nadal. Wierzę, że coś mi pomoże, czy ktoś mógłby opisać jakieś inne skutki niż na ulotce? Z góry dziękuję i pozdrawiam DAXTER12345@

 7. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  4

  Witam biorę andepin 5 dzień i wiąże z nim nadzieję. Lekarz przepisał mi ten lek, abym lżej przeszła skudki odstawienia tramalu, bo dzięki mojej chorobie wbił síę w moje życie. Chce w nim zostać, ale nie pozwolę mu na to.

  1. jestem uzależniona od tramalu byłam już 3 razy na odwyku i zawsze wracam do tego świństwa,może mi ktoś pomorze,jestem na dobrej drodze już 1 tabl dziennie ale nie wytrzymuje bo źle sieę czuję i znow biore więcej i tak w kółko mam dość .czasami myślę by życie sobie odebrać bo to trwa już 10 lat mam lęki sny boję się własnego cienia i jak biorę więcej to mnie mija i lepiej co mam robić pomózcie proszę kocham życie ale tak DALEJ NIE MOGĘ TEN LEK MOŻE MI POMÓC GDZIE MAM GO KUPIĆ