Extraspasmina


Extraspasmina swoją nazwą odwołuje się do starego i bardzo popularnego leku uspokajającego, jakim jest neospasmina. Ma jednak trochę inny skład i przeciwieństwie do poprzedniczki nie jest sprzedawana w formie syropu, a jako tabletki. Skład leku jest ciekawy: Mamy w extraspasminie wyciąg z kozłka lekarskiego oraz melisy. Dodatkowo preparat wzbogacony jest o dużą dawkę witaminy B6, która pozytywnie wpływa na układ nerwowy i w długim okresie może przyczynić się do zmniejszenia naszej podatności na stres.
Przy braniu tego leku należy wystrzegać się innych leków uspokajających i alkoholu. Branie extra spasminy razem z niektórymi antydepresantami również może przysporzyć nam problemów.
Napisz swoją opinię o Extraspasmina


Cena Extraspasmina
Skutki uboczne Extraspasmina
Dawkowanie Extraspasmina
Ulotka Extraspasmina
Zamienniki Extraspasmina
Forum Extraspasmina
Najnowsza opinia o Extraspasmina
Zastosowanie i składniki Extraspasmina
Gdzie można kupić Extraspasmina?

Opinie o Extraspasmina (20)

Extraspasmina, ocena średnia

6.0666666666667

Skutecznosc

68/10

  Brak skutków ubocznych

  59/10

   Oplacalnosc

   55/10
    1. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     7.3

     Brak skutków ubocznych

     7.2

     Oplacalnosc

     5.3

     Witam Was.
     Ja od miesiąca cierpię na nerwicę lękową, spowodowaną traumą po problemach ze zdrowiem. Od miesiąca nerwy zamartwianie, kupiłam dzisiaj te tabletki. Wzięłam jedną. Stopniowo zaczęłam się uspakajać, a teraz mam humor jakbym się opiła ;d Polecam naprawdę!

    2. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     9.2

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     2.3

     Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek, bardzo uspokajają i co mi się podoba, że można w zależności od samopoczucia i potrzeby, zażyć ilość tabletek chyba do 6 na dobę, a nie jak w przypadku innych leków jest od razu duża dawka i przymulają, a tu można samemu dobrać ile jest potrzeba. Jedyny minus spora cenna i małe opakowanie, powinno być pakowane co najmniej 40 szt.

    3. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Lek jest ok. W końcu to zwykła meliska z walerianą. Z nerwicy, czy depresji nie wyleczy, ale na mały stresik/ poddenerwowanie daje radę.

    4. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Cały czas stoi po tym

    5. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     W porównaniu do innych tego typu leków dostępnych bez recepty jest skuteczniejszy, jednak nie mogę nazwać tego leku opłacalnym- jedno opakowanie starcza na około 3 dni.
     Chwilowo pomaga się wyciszyć, nie pomaga na problemy ze snem.

    6. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Nigdy nie brałem takich leków wiec nie miałem doświadczenia… Po trzech tabletkach jednorazowo wystąpił u mnie problem z mowa, do tego stopnia, że nie mogłem wydusić słowa. Po 10 minutach przeszło i pojawił się uśmiech od ucha do ucha. Po 20 minutach całkowity spokój. Nie polecam tylu na raz. Dziwne doświadczenie.

    7. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Mam pewne problemy z nerwami, a teraz doszły problemy ze snem. Mama kupiła mi Extraspasminę. Pierwsze kilka dni jedna tabletka działała już po 10 minutach po wzięciu. Na uspokojenie w zasadzie nie wiem czy działa, bo mama każe mi ją brać wieczorami, gdy nie jestem w szkole, bo mogą u mnie wystąpić objawy senności i otumanienia. Teraz jedna tabletka nie działa ani na uspokojenie, ani na senność. Biorąc tabletkę o 21 do północy i tak nie zasnę. Wczoraj wzięłam 2 z rezultatem, że pomoże, ale nic na mnie to nie działa. Chyba czas pić meliskę…

    8. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Wzięłam dopiero raz, nie wystąpiły u mnie żadne skutki uboczne. Miałam potworny humor, byłam zdenerwowana i ciągle płakałam. Po wzięciu dwóch kapsułek humor znacznie mi się poprawił, cały czas się uśmiechałam i już nie miałam napadów płaczu. Dzisiaj zapobiegawczo też wzięłam dwie kapsułki, póki co nie ma tak silnego efektu ale humor mam dobry. Co fakt wczoraj byłam odrobinę senna, ale dopiero jakieś 3 godziny po zażyciu leku, więc nie wiem czy miało to jakikolwiek wpływ, czy po prostu wyszło zmęczenie. Polecam.

    9. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Świetny lek! Wystarczy jedna tabletka i już po 5 minutach jestem spokojna. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Prawda jest, że po dłuższym stosowaniu człowiek staje się sam z siebie spokojniejszy, ze nie potrzebuje tabletek, niestety po pewnym czasie znowu trzeba je brać.

    10. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     niewiele testowałem środków ale spośród kilku ten działa najlepiej 2 tabletki przed snem i usypiam czasem muszę wziąć jeszcze, ale po tej dawce zwala z nóg a problemy ze snem mam ogromne

    11. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Nie uspokaja, a tylko usypia, więc dla mnie kompletnie nieprzydatne.
     Polecam na problemy ze snem.

    12. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     witam, wzięłam pierwszego dnia 2 tabletki Extra Spasmina- nic mi nie było..drugiego dnia masakra, a wzięłam tylko jedną kapsułkę: zawroty głowy, senność, otumanienie, niemożność skoncentrowania się na niczym, problemy z mową, zatrzymanie wody w organizmie (spuchły mi oczy i nogi w kostkach oraz miałam niemile mrowienie w rękach)- mimo niewysokiej ceny wiem, ze nie mogę jej brać- na mnie działanie odnosi przeciwne do pożądanego

    13. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Jedna kapsułka przed egzaminem i pełen spokój – polecam!

    14. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Polecam, cierpię na nerwicę lękową i często nie radzę sobie z nerwami. melise traktuję już jak wodę kompletnie nie pomaga, zaś Extraspasmina pomogła, czuje się lekko i spokojnie, polecam!!! :)weźmiesz jedno opakowanie i czujesz ze jest lepiej ;)

     1. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

      Polecam brać dziennie Inosytol i wit D3 oraz magnez, a extra spasmine tylko w ciężkich dniach mi pomogło, po stosowaniu tego wszystkiego dziennie po miesiącu naprawdę uspokoiło mnie, to polecam spróbować.

    15. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Co do skuteczności to jeszcze nie wiem, ale co do opłacalności to wszystko jasne jedno całe opakowanie nie starcza nawet na dwa dni, a na ulotce pisze, że efekty widoczne po dłuższym stosowaniu, więc wychodzi tyle, co pól paczki fajek dziennie.

    16. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Jestem bardzo nerwowym człowiekiem. Bardzo łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi, przez co w szkole już miałem nie raz spore przez to problemy. Moja dziewczyna na początku śmiała się, że powinienem zacząć pić meliskę, ale za cholerę tego świństwa nie ruszę. W końcu wygrała ze mną wojnę kupując mi Extraspamine. Hehe szczerze mówiąc nie sądziłem, że głupi tabletki mogą mi pomóc, ale nawet Monia mówi, że jest naprawdę wielka poprawa:) Polecam ;)

    17. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Jestem choleryczką, nerwusem od urodzenia, nie panuję nad emocjami, a w szał i białą gorączkę wpadam z byle powodu. I jakie było moje zdziwienie, gdy razu pewnego wzięłam 4 tabletki Extraspasminy…i pomogło. Nie wiem czy to efekt placebo, czy innego cudu, ale poradziłam sobie z kamienną twarzą z sytuacją, w której nigdy przedtem nie potrafiłam zachować nawet minimum spokoju.
     Co do opłacalności, to kiepsko- złotówka za tabletkę to dużo…aczkolwiek umiejętność utrzymania nerwów na wodzy jest bezcenne…

    18. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Bardzo dobry lek, nie wiem jak jego skład a się do pierwowzoru, ale extraspasmina bardzo ułatwia mi zasypianie. Przyznam, że to dziwne, bo jak dotąd używałem poważniejszego produktu, bo bellergotu.

    19. Opinia użytkownika o Extraspasmina :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4

     4

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.