Extraspasmina

Poznaj bliżej lek Extraspasmina:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Extraspasmina. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Extraspasmina i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Extraspasmina

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Extraspasmina Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Extraspasmina i opinie ekspertów

6.1
Nasi użytkownicy ocenili Extraspasmina na ocenę średnią 6.1/10 na podstawie 21 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Extraspasmina
Witam Was.
Ja od miesiąca cierpię na nerwicę lękową, spowodowaną traumą po problemach ze zdrowiem. Od miesiąca nerwy zamartwianie, kupiłam dzisiaj te tabletki. Wzięłam jedną. Stopniowo zaczęłam się uspakajać, a teraz mam humor jakbym… [przeczytaj całą opinię]

o Extraspasmina

Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek, bardzo uspokajają i co mi się podoba, że można w zależności od samopoczucia i potrzeby, zażyć ilość tabletek chyba do 6 na dobę, a nie jak w przypadku innych leków jest od razu duża dawka i przy… [przeczytaj całą opinię]

o Extraspasmina

Polecam brać dziennie Inosytol i wit D3 oraz magnez, a extra spasmine tylko w ciężkich dniach mi pomogło, po stosowaniu tego wszystkiego dziennie po miesiącu naprawdę uspokoiło mnie, to polecam spróbować.

o Extraspasmina

Lek jest ok. W końcu to zwykła meliska z walerianą. Z nerwicy, czy depresji nie wyleczy, ale na mały stresik/ poddenerwowanie daje radę.

o Extraspasmina

Cały czas stoi po tym

o Extraspasmina

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Extraspasmina

Extraspasmina swoją nazwą odwołuje się do starego i bardzo popularnego leku uspokajającego, jakim jest neospasmina. Ma jednak trochę inny skład i przeciwieństwie do poprzedniczki nie jest sprzedawana w formie syropu, a jako tabletki. Skład leku jest ciekawy: Mamy w extraspasminie wyciąg z kozłka lekarskiego oraz melisy. Dodatkowo preparat wzbogacony jest o dużą dawkę witaminy B6, która pozytywnie wpływa na układ nerwowy i w długim okresie może przyczynić się do zmniejszenia naszej podatności na stres.
Przy braniu tego leku należy wystrzegać się innych leków uspokajających i alkoholu. Branie extra spasminy razem z niektórymi antydepresantami również może przysporzyć nam problemów.


Gdzie można kupić Extraspasmina?

Sprawdź gdzie kupić Extraspasmina. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Extraspasmina w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Extraspasmina składniki i działanie

Poznaj skład Extraspasmina i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Extraspasmina jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

21 Replies to “Extraspasmina”

 1. Skutecznosc

  7.3

  Brak skutków ubocznych

  7.2

  Oplacalnosc

  5.3

  Witam Was.
  Ja od miesiąca cierpię na nerwicę lękową, spowodowaną traumą po problemach ze zdrowiem. Od miesiąca nerwy zamartwianie, kupiłam dzisiaj te tabletki. Wzięłam jedną. Stopniowo zaczęłam się uspakajać, a teraz mam humor jakbym się opiła ;d Polecam naprawdę!

 2. Skutecznosc

  9.2

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  2.3

  Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek, bardzo uspokajają i co mi się podoba, że można w zależności od samopoczucia i potrzeby, zażyć ilość tabletek chyba do 6 na dobę, a nie jak w przypadku innych leków jest od razu duża dawka i przymulają, a tu można samemu dobrać ile jest potrzeba. Jedyny minus spora cenna i małe opakowanie, powinno być pakowane co najmniej 40 szt.

 3. Lek jest ok. W końcu to zwykła meliska z walerianą. Z nerwicy, czy depresji nie wyleczy, ale na mały stresik/ poddenerwowanie daje radę.

 4. Skutecznosc

  4

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  2

  W porównaniu do innych tego typu leków dostępnych bez recepty jest skuteczniejszy, jednak nie mogę nazwać tego leku opłacalnym- jedno opakowanie starcza na około 3 dni.
  Chwilowo pomaga się wyciszyć, nie pomaga na problemy ze snem.