Współpraca

Witryna www.sprawdzlek.pl jest miejscem gdzie użytkownicy chętnie dzielą się opiniami o lekach i preparatach, których używali lub wciąż wykorzystują.

Średnio, dziennie odwiedza nas powyżej 11000 osób, którzy wnikliwie czytają treści zawarte na podstronach naszego serwisu spędzając na nich powyżej minuty (dane z 1q 2014r).

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które nie będą kolidowały z interesami Czytelników naszego portalu społecznościowego oraz nie będą stwarzały ryzyka nadszarpnięcia naszej reputacji wiarygodnego źródła informacji.

Zdajemy sobie sprawę, że jako potencjalnemu Partnerowi, trudno może Ci być stwierdzić czy będziesz zainteresowany współpracą. Dlatego tym bardziej zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy kreatywni, znamy swoich Czytelników i wszędzie tam, gdzie widzimy obopólne korzyści, potrafimy zaproponować Partnerom odpowiednio dobrane działania i zaangażować się w 100%.

Wspieramy:

Aktywnie wspieramy osoby, które chcą pomóc w tworzeniu serwisu. Umożliwiamy dopisywanie nowych środków do bazy oraz komentowanie ich. Serwis nie wymaga rejestracji osób chcących wyrazić swoją opinię. Administratorzy mają jednakże wpływ na treści publikowane w serwisie by zapobiec treściom ogólnie niedozwolonym lub nieprzyzwoitym.

Pragnąc by opisy preparatów oraz oferta bazy danych była najpełniejsza zachęcamy również instytucje oraz firmy do aktywnej działalności i współpracy w celu zapewnienia pełnej oferty środków na stronach naszego serwisu. Jesteśmy otwarci na propozycje i wyrażamy chęć do nawiązywania kontaktów biznesowych z podmiotami zainteresowanymi współpracą.
 

Reklama

Na stronach internetowych naszego portalu oferujemy wynajem powierzchnie reklamowe do wykorzystania na reklamę banderową. Posiadamy również możliwości rozszerzenia oferty świadczonych usług dla firm współpracujących. Szersza oferta dostępna jest na stronie Oferty REKLAMY

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani możemy przesłać statystyki wraz z analizą naszych osiągnięć pod kątem nawiązania współpracy.

Chcąc rozpocząć współpracę z zespołem sprawdzlek.pl prosimy o kontakt mailowy kontakt@sprawdzlek.pl oraz pod numerem telefonu:  +48 606 953 666

Media

Zachęcamy do współpracy również przedstawicieli MEDIÓW. Służymy pomocą merytoryczną oraz statystyczną.

Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy

zespół sprawdzlek.pl


Cała treść zawarta na stronach SprawdzLek.pl nie może być używana i w jakikolwiek sposób wykorzystywana bez wiedzy oraz potwierdzonej zgody autorów SprawdzLek.pl.