Lamitrin


Lamitrin jest sprzedawanym na receptę lekiem o szerokim zastosowaniu. Większość osób zna go, jako lek antykonwulsyjny (do użycia przy padaczce) jednak, podawany jest również osobom chorym na chorobę afektywna dwubiegunową (Chad). W przypadku bipolarna lek ma zadanie pomóc choremu wyjść ze stanu manii i wyciszyć.
Pacjenci często niepokoją się długa listą skutków ubocznych: widzenie podwójne, niebezpieczne reakcje skórne, problemy z koordynacją, nieostre widzenie, senność, podenerwowanie.
Napisz swoją opinię o Lamitrin
Cena Lamitrin
Skutki uboczne Lamitrin
Dawkowanie Lamitrin
Zamienniki Lamitrin
Forum Lamitrin
Najnowsza opinia o Lamitrin
Zastosowanie i składniki Lamitrin
Gdzie można kupić Lamitrin?

Opinie o Lamitrin (33)

Lamitrin, ocena średnia

7.0666666666667

Skutecznosc

75/10

  Brak skutków ubocznych

  63/10

   Oplacalnosc

   74/10
    1. Opinia użytkownika o Lamitrin :

     Witam,
     Mój syn choruje na padaczkę. Po 6 dniach od brania lamitrinu zaczęła się gorączka, wysypka, a później wysypka przemieniła się o ogromne pęcherze na całym ciele. Zdiagnozowano zespół Stevensa- Johnsona. Teraz mój syn walczy w szpitalu o życie. Uważajcie na ten lek.

    2. Opinia użytkownika o Lamitrin :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     9.3

     Oplacalnosc

     7.9

     Witam choruje na depresję dwubiegunowa, lek lamitrin biorę od 3 tygodni, na początku to była dawką 25 mg. A teraz biorę 50 mg. Już przy Tak małej dawce poczułam się lepiej z silnej depresji, czuje się co dzień to lepiej, można się ze mną dogadać :-) Brak skutków ubocznych, a wcześniej brałam depakine po której myślałam, że łysa zostanę. Za tydzień idę do psychiatry zobaczymy, czy zwiększy dawkę leku lamitrin. Pozdrawiam serdecznie.

    3. Opinia użytkownika o Lamitrin :

     Witam

     Ja niestety miałem pecha. 2 tygodnie po zdiagnozowaniu Chad i rozpoczęciu leczenia Lamitrinem wystąpił u mnie Zespół Lyella. Ledwo się wygrzebałem. Nie zniechęcam do leku, proszę tylko żebyście natychmiast po wystąpieniu po Lamitrinie objawów grypowych lub wysypki skonsultowali się z lekarzem. Pozdrawiam

    4. Opinia użytkownika o Lamitrin :

     Od kilku miesięcy zażywam Lamitrin i od tego czasu bardzo bolą mnie zęby i stawy. Cała jestem obolała. Czy to może mieć związek? Ból stawów jest potworny. Prawie codziennie muszę zażywać leki p/bólowe, żeby jakoś funkcjonować. Proszę o odpowiedź.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.