Współpraca z przychodnią

Witaj,

Wielu pacjentów szuka możliwości konsultacji z lekarzem by móc otrzymać receptę na konkretny lek. Inni poszukuja konultacji ze specjalistą by przystąpić do potrzebnej kuracji.

  • Chcesz pomóc uzyskać pacjentowi potrzebnego mu leku?
  • Chcesz usprawnić leczenie potrzebującym pacjentom, którzy poszukują najlepszych specjalistów?
  • Chcesz ułatwić pacjentowi dotrzeć do lekarza specjalisty lub Twojej przychodni, która przepisze receptę na poszukiwany lek?
  • Chcesz aby informacja o Twojej przychodni lub gabinecie była umieszczona przy opisie leku?
  • Chcesz aby twój punkt sprzedaży leku lub suplementu był widoczny na naszych stornach?

Jeśli jesteś taką własnie osobą, reprezentujesz Klinikę lub Firmę o takiej specyfice- zapraszamy do kontaktu z nami.  Jesteśmy serwisem, który aktywnie działa na rynku medycznym oraz farmaceutycznym i chętnie nawiąże współpracę. Działamy na tym rynku już przeszło 3 lata i mamy kilka ważnych osiągnięć. Przyłącz się do nas!

Chcąc rozpocząć współpracę z zespołem sprawdzlek.pl prosimy o kontakt mailowy: kontakt@sprawdzlek.pl oraz pod numerem telefonu:  +48 601 445 094, +48 606 953 666

Nie prowadzimy sprzedaży ani dystrybucji leków. Nie posiadamy również informacji dotyczących dostępności leków w aptekach.

Opinie, dawkowanie i skutki uboczne leków

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij