Manifest sprawdzlek

Dzień dobry!

to miło, że chcesz dowiedzieć się o serwisie czegoś więcej.

Serwis SprawdzLek.pl to serwis w całości poświęcony działalności szeroko pojętego zdrowia. Jest to działalność całkowicie niezależna od jakichkolwiek podmiotów gospodarczych działających w branży farmaceutycznej. Liczy się dla nas niezależność oraz obiektywizm.

Czym się różnimy od innych?

Jeśli ulotka leku nie wystarcza Ci i nie wieżysz w sponsorowane artykuły na innych stronach? Jesli chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami albo przeczytać opinie innych to Sprawdzlek.pl jest idealnym miejscem.

Pamietaj, że u nas znajdziesz niezależne opinie i prawdziwe historie ludzi, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Niektóre opisy pisane są przez ekspertów. Nie należy zapominać, że najważniejszym żródłem informacji o lekach to zawsze ulotka znajdująca się w opakowaniu leku.

Sprawdźlek jest i zawsze będzie darmowy

Czym sprawdźlek jest teraz?

to duża baza wiedzy zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. To miejsce, gdzie ekspercka wiedza spotyka się z historiami opowiedzianymi przez pacjentów.

Znaczna część informacji, którą my i nasi koledzy lekarze chcemy oddać w Wasze ręce to nie są rzeczy oczywiste, czy proste płynące z nich wnioski, ale to wiedza , która płynie z tysięcy międzynarodowych badań. Dostęp do możliwości wyszukiwania badań zapewnia:

Wejdź na PubMed i zobacz jak bogate jest to źródło wiedzy

Odwiedź portal fundacji non profit Mayo Clinic

Sprawdzlek nie jest dla każdego, czy ten portal może coś wnieść do mojego życia?

Tysiące ludzi, którzy uzewnętrznili się na naszym portalu, opisując swoją styczność ze światem leków, dawek, skutków ubocznych, traconych i odzyskiwanych nadzieji zrobili to dlatego, aby inni w podobnej sytuacji nie czuli się pozostawieni sami sobie.

Jeśli jesteś pacjentem, lub rozważasz podjęcie leczenia to z pewnością tak!
Na sprawdzlek.pl, poznasz historie ludzi, któży cierpieli na takie schorzenie jak ty. Przeczytaj, co im pomogło, czego najbardziej się obawiali, jakie leki mieli przepisane i czy były skuteczne. Sprawdź Jak oceniają lek w skali od 1 do 10.

Dodatkowo uzbrój się w ekspercką specjalistyczną wiedzę na temat leków, które otrzymujesz. To co napisane jest na ulotce leku, to tylko fragment wiedzy, którą dysponują specjaliści. Twój lekarz doceni to, że od dzisiaj nie będziesz go jedynie wysłuchiwał, ale także dobrze rozumiał jego słowa.

Jeśli jesteś lekarzem, lub pracujesz jako farmaceuta to to, co sprawdzlek może Ci dać to spojrzenie na proces leczenia,  od strony pacjenta.praca