Manifest sprawdzlek

Dzień dobry!

to miło, że chcesz dowiedzieć się o serwisie czegoś więcej. Z chęcią wyszukujemy i dzielimy się danymi i ciekawostkami na temat działalności sprawdzleku, bo to nasze dziecko iz tego naszego dziecka jesteśmy bardzo dumni.

ekrany

Sprawdźlek jest i zawsze będzie darmowy

Czym sprawdźlek jest teraz?

to duża baza wiedzy zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. To miejsce, gdzie ekspercka wiedza spotyka się z historiami opowiedzianymi przez pacjentów. 

Znaczna część informacji, którą my i nasi koledzy lekarze chcemy oddać w Wasze ręce to nie są rzeczy oczywiste, czy proste płynące z nich wnioski, ale to wiedza , która płynie z tysięcy międzynarodowych badań. Dostęp do możliwości wyszukiwania badań zapewnia:

Wejdź na PubMed i zobacz jak bogate jest to źródło wiedzy

Odwiedź portal fundacji non profit Mayo Clinic

Sprawdzlek nie jest dla każdego, czy ten portal może coś wnieść do mojego życia?

Tysiące ludzi, którzy uzewnętrznili się na naszym portalu, opisując swoją styczność ze światem leków, dawek, skutków ubocznych, traconych i odzyskiwanych nadzieji zrobili to dlatego, aby inni w podobnej sytuacji nie czuli się pozostawieni sami sobie.

Czy ulotka jest wystarczającym źródłem wiedzy o leku

43%

Odpowiedź nie jest oczywista. Znam i rozumiem ludzi, dla których możliwość obdarowania lekarza pełnym zaufaniem jest wartościowa. Znam także lekarzy, którzy uważają, że nawet ulotek nie powinno być przy lekach, bo ludzie zbytnio przejmują się ewntualnymi skutkami ubocznymi tam opisanymi i nierzadko rezygnują z terapii.

Jeśli jesteś pacjentem, lub rozważasz podjęcie leczenia to z pewnością tak!
Na sprawdzlek.pl, poznasz historie ludzi, któży cierpieli na takie schorzenie jak ty. Przeczytaj, co im pomogło, czego najbardziej się obawiali, jakie leki mieli przepisane i czy były skuteczne. Sprawdź Jak oceniają lek w skali od 1 do 5.
Dodatkowo uzbrój się w ekspercką specjalistyczną wiedzę na temat leków, które otrzymujesz. To co napisane jest na ulotce leku, to tylko fragment wiedzy, którą dysponują specjaliści. Twój lekarz doceni to, że od dzisiaj nie będziesz go jedynie wysłuchiwał, ale także dobrze rozumiał jego słowa.

Jeśli jesteś lekarzem, lub pracujesz jako farmaceuta to to, co sprawdzlek może Ci dać to spojrzenie na proces leczenia,  od strony pacjenta.praca

Dodaj swoją opinię o leku

Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eksperci i Pacjenci piszą o lekach