Asertin

Opinie o Asertin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Asertin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Asertin

6.3
Nasi użytkownicy ocenili Asertin na ocenę średnią 6.3/10 na podstawie 115 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Asertin

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Asertin

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Asertin, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Asertin?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Asertin

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Asertin?

Sprawdź dostępność Asertin

Ulotka Asertin

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Asertin?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Asertin

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Asertin
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Asertin dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Asertin

Asertin w ciąży

Sprawdź czy Asertin można brać w ciąży

Asertin działanie i stosowanie

Dowiedz się o Asertin Asertin działanie i stosowanie

Asertin a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Asertin przy karmieniu piersią

Asertin skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Asertin

Asertin przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Asertin

Asertin przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Asertin

Asertin a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Asertin po alkoholu

Asertin zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Asertin na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Asertin jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Asertin to: Sertralina ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

115 Replies to “Asertin”

 1. Skutecznosc

  5

  Brak skutków ubocznych

  3.7

  Oplacalnosc

  6.6

  Na początku pragnę nadmienić , że każdy organizm jest inny dlatego jest to subiektywny raport po wieloletnim przyjmowaniu leku Asertin (sertraliny) i leków przeciwdepresyjnych z grupy SSRI. Uznawanych za bezpieczne i nieuzależniające.
  Lek przyjmowałem około 8 lat.
  W wieku około 21 lat zgłosiłem się do psychiatry z powodu silnego przygnębienia, płaczliwość i zmęczenia. Rozpoznano u mnie depresję endogenną.
  Pierwszy tydzień był ciężki trzeba wytrzymać takie objawy jak silny lęk, nasilenie depresji,zaburzenia gastrologiczne ( bóle brzucha,biegunki),ból głowy. Może wystąpić chwilowa euforia i poczucie nieuzasadnionego szczęścia. ( To tak na marginesie tyle z przyjemnych doznań) .
  Kolejne tygodnie zmniejszają siłę działań niepożądanych i pojawiają się pierwsze efekty terapeutyczne tj. polepszenie nastroju, unormowanie snu, apetytu.
  Po około 2-3 latach przyjmowania leku efekty stopniowo zaczęły maleć, pogarszanie nastroju jednakże mogłem normalnie funkcjonować.
  Po około 6 latach stwierdzam całkowity zanik efektu terapeutycznego, próby zwiększenia dawki dały najwyżej kilkutygodniowe poprawy(niewielkie).
  Postanowiłem zmienić lek na inny z grupy SSRI. Spróbowałem wszystkie leki z tej grupy(fluoksetyna,fluwoksamina,citalopram,escitalopram,paroksetyna).
  Wróciłem do Asertinu po kilku miesiącach ponieważ efekty lecznicze też stopniowo zaczęły maleć na innych lekach.
  Postanowiłem odstawić lek stopniowo. Brałem tabletkę co drugi dzień, następnie po kilku tygodniach co 3 dzień później przez kilka dni co 4 dzień. Po upływie tygodnia od ostatniej dawki depresja wróciła z kilkukrotną siła, ogólnym rozbiciem psychicznym i myślami samobójczymi. Po wieloletnim leczeniu jestem wrakiem człowieka, który walczy o każdy dzień. Jeśli przyjmuje ktoś leki przeciwdepresyjne to musi mieć świadomość, że nie są to leki do przewlekłego stosowania. Maksymalnie 1 rok i należy je stopniowo zmniejszać. Te leki silnie uzależniają! Jednak wszelkie źródła nazwały to „zespołem odstawiennym”.
  Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęścia w życiu i wsparcia z otoczenia.

 2. Skutecznosc

  0.1

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Dzisiaj pierwszy raz zażyłam tabletkę 50 mg i myślałam, że umrę! Skończyło się wezwaniem karetki, zawroty głowy, drżenie całego ciała, uczucie gorąca na przemian z zimnem, potworna biegunka i okropne nudności!!! Masakra!!! Nigdy więcej… a to wszystko po jednej tabletce!

 3. Skutecznosc

  7.5

  Brak skutków ubocznych

  3.9

  Oplacalnosc

  9.3

  Witajcie, lekarz psychiatra zapisał mi asertin 50 mg oraz spamilan 5 mg. Biorę leki już miesiąc, leczę się na nerwicę. Z początku przyjmowania leków czułam ból głowy i mdłości,nieraz miałam ataki płaczu. Teraz czuję się o wiele lepiej zaczynam cieszyć się życiem, staram się nie przejmować się wszystkim wkoło. Lęki stopniowo zanikają, a ja odczuwam większy spokój.

 4. Skutecznosc

  8.7

  Brak skutków ubocznych

  1

  Oplacalnosc

  8.8

  Biorę ten lek już od prawie roku, zacząłem od dawki 50 mg dziennie, ale skutkiem ubocznym był ogromna senność, oczy same mi się zamykały i to od samego rana. Zmniejszyłem dawkę do 25 mg na dzień i już było lepiej, ustąpiły objawy niepokoju, stałem się bardziej spokojny, nie byłem agresywny no po prostu super, ale kolejny skutek uboczny to problemy ze skończeniem stosunku. Znów zmniejszyłem dawkę do ćwiartki tabletki na dzień i tak już od kilku miesięcy, nadal działa, a skutki uboczne stały się akceptowalne.