Amitriptylinum

Poznaj bliżej lek Amitriptylinum:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Amitriptylinum. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Amitriptylinum i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Amitriptylinum

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Amitriptylinum Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Amitriptylinum i opinie ekspertów

5.1
Nasi użytkownicy ocenili Amitriptylinum na ocenę średnią 5.1/10 na podstawie 20 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Amitriptylinum
Biorę ampitryline 4 tydzień 3 razy dziennie i od tygodnia perazin czuje się źle i to bardzo czy to normalne

o Amitriptylinum

Dziękuję Ci za tę opinię, bo uchroni mnie przed błędną kuracją.
Całe szczęście, że przeczytałem. Jeszcze raz dziękuje.

o Amitriptylinum

Biorę lek tydzień czasu. I po wielu latach życia w nerwach twierdzę, że to moje tabletki szczęścia :)

o Amitriptylinum

Biorę już 7 tyg. i coraz lepiej działa. Super polecam.

o Amitriptylinum

Lek ten wydawał mi się ok, miał mi pomóc na bóle głowy, które występowały bardzo często, migrena nie dawała mi żyć. Co prawda pomógł mi na głowę od kiedy przyjmuje leki stosunkowo rzadko boli mnie głowa. Jednak mogłabym spać cały… [przeczytaj całą opinię]

o Amitriptylinum

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Amitriptylinum

Amitriptylinum to nazwa handlowa Amitryptyliny. Lek ten należy do klasy trójcyklicznych leków antydepresyjnych. Jest na świecie najpopularniejszym lekiem spośród tej grupy. Środek wykazuje działanie antydepresyjne i przeciwlękowe, będąc inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny. Lek wykazuje ciekawą właściwość zwiększania połączeń między neuronami. Skutki uboczne często dotyczą zmniejszonego ciśnienia krwi, oraz suchości w ustach. Użytkownicy skarżą się też na krótkotrwałe omdlenia, przy wstawaniu z pozycji siedzącej, lub leżącej.


Gdzie można kupić Amitriptylinum?

Sprawdź gdzie kupić Amitriptylinum. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Amitriptylinum w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Amitriptylinum składniki i działanie

Poznaj skład Amitriptylinum i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Amitriptylinum jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę,
Główne składniki leku Amitriptylinum to: Amitriptilinum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

20 Replies to “Amitriptylinum”

 1. Skutecznosc

  8.5

  Brak skutków ubocznych

  1.3

  Oplacalnosc

  4.6

  Lek ten wydawał mi się ok, miał mi pomóc na bóle głowy, które występowały bardzo często, migrena nie dawała mi żyć. Co prawda pomógł mi na głowę od kiedy przyjmuje leki stosunkowo rzadko boli mnie głowa. Jednak mogłabym spać cały czas oczy mam jakbym nasypała do nich kg piasku, chodzę cały czas zmęczona, suchość w buzi i gorzej z moją psychiką. Jestem słaba, ale dużo bym mogła znieść żeby głowa nie bolała mnie 20 dni w miesiącu. Jednak mam ostatnio duże parcie na mocz. Nie wiem, czy to też powoduje ten lek, ale boję się wyjść z domu, bo mam cały czas uczucie, że się zsiusiam bądź już zesiusiałam. To bardzo mnie stresuje. Nigdy mi się nie zdarzyło, ale to uczucie mnie przytłacza. Już tydzień do szkoły nie chodzę, myślałam że się przeziębiłam, ale lekarz to wykluczył.

 2. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  0.1

  Oplacalnosc

  0

  Przepisano mi amitriptyline 25 mg, bo mam problemy ze snem i bóle stawów, ale jak przeczytałem o ilości skutków ubocznych, to zacząłem się zastanawiać, czy w ogóle zacząć go brać. Przeraziłem się ilością skutków ubocznych.

 3. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  9.7

  Spoko lek. Uratował mnie. Miałam jakieś neurobóle, kręgosłup, stawy, hipochondrie i było ze mną źle. Ból mnie wykańczał, setki tomografii i rezonansów, nie wykazało nic. Pobyt w szpitalu nic. Zdrowa jak koń, a jednak bolał kręgosłup i więzadła kręgosłupa. Po 9 mies katorgi ulgę i zdrowie przywrócił mi dopiero psychiatra i neurolog, którzy wykryli nerwice i depresje. Rehabilitant doradził, że miednica jest obciążona i mięśnie, ale to musi być stres, albo depresja. A miałam wieeeele przeżyć. Amitryptylina 100 na dobę zdziałała cuda po 3 tyg. Czułam się sobą. Bez bólu. Po odstawieniu doły i bóle nie wróciły. Żyję dzięki lekarzowi psychiatrze i amitryptylinie. Jest cudownie. Uboczne skutki to suchość w ustach, ale piłam dużo wody. Jelita pracowały wolniej, ale zatwardzeń dużych nie było. Brałam lek 4 mies po 100 mg na noc, a potem 50 i 25 i zero. Polecam lek.