5-HTP (5HTP)

Poznaj bliżej lek 5-HTP (5HTP):

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o 5-HTP (5HTP). Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne 5-HTP (5HTP) i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena 5-HTP (5HTP)

Jeśli zwykłe informacje z ulotki 5-HTP (5HTP) Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o 5-HTP (5HTP) i opinie ekspertów

7
Nasi użytkownicy ocenili 5-HTP (5HTP) na ocenę średnią 7/10 na podstawie 47 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o 5-HTP (5HTP)
Po pierwszym dniu duży Plus

o 5-HTP (5HTP)

Najlepiej jako element w parze z DMAE lub innym 'pro acetylocholinnym' suplemencie .Dodać noopept i jest moc.

o 5-HTP (5HTP)

Biorę 5HTP swansona 100 mg. Biorę przez miesiąc potem robię miesiąc lub 2 przerwy i biorę znowu. Staram się nie przekraczać 300mg na dobę. Czasem mam uczucie jakby ,,mrowienia” mózgu, ale ogólnie czuję się lepiej, śpię lepiej (budzę s… [przeczytaj całą opinię]

o 5-HTP (5HTP)

Dziwny lek, bo działa różnie. Jak się dobrze wkręci to szczególnie na drugi dzień jest luz i dużo energii. A czasami po zażyciu jest okropne samopoczucie i nerwowość. To chyba musi się jakoś w jelitach metabolizować, albo zależy od teg… [przeczytaj całą opinię]

o 5-HTP (5HTP)

Tabletki z pewnością działają. Ja robię dwie kurację w roku. Jesień i koniec zimy 2x dziennie po 200 mg. Nastrój fajny, większy chill i skupienie na swoich celach.

o 5-HTP (5HTP)

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku 5-HTP (5HTP)

5-HTP (5-hydroksytryptofan, lub 5HTP) należy do suplementów diety służących do leczenia depresji. Zazwyczaj występuje w formie ekstraktu z Griffonia simplicifolia. Środek jest prekursorem serotoniny. Podanie 5-HTP powoduje wzrost stężenie serotoniny w mózgu. Neurotransmiter ten jest odpowiedzialny za regulację nastroju i zachowania. Subiektywne odczucia po podaniu 5-HTP to: uczucie spokoju, lekkiej błogości, która jednak za kilka godzin przechodzi w delikatną senność. Lek stosuje się najczęściej w dawkach 50 mg kilka razy dziennie. Groźne sytuacje mogą wystąpić, jeśli 5-HTP łączone jest z innymi lekami antydepresyjnymi a szczególnie SSRI i MAOi.


Ulotka 5-HTP (5HTP)
Poznaj szczegółowe informacje o 5-HTP (5HTP) z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki 5-HTP (5HTP)


Cena 5-HTP (5HTP)

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności 5-HTP (5HTP):


Zamienniki 5-HTP (5HTP)

Zapoznaj się z zamiennikami 5-HTP (5HTP). Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku 5-HTP (5HTP), a także zamienników.


Gdzie można kupić 5-HTP (5HTP)?

Sprawdź gdzie kupić 5-HTP (5HTP). Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku 5-HTP (5HTP) w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


5-HTP (5HTP) składniki i działanie

Poznaj skład 5-HTP (5HTP) i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

5-HTP (5HTP) jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

47 Replies to “5-HTP (5HTP)”

 1. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  4.9

  Oplacalnosc

  9.8

  Najlepiej jako element w parze z DMAE lub innym 'pro acetylocholinnym' suplemencie .Dodać noopept i jest moc.