Współpraca z aptekami

Witaj,

Wielu pacjentów poszukuje miejsca gdzie mógłby kupić konkretny lek. Chce wiedzieć jak szybko może zakupić konkretny specyfik i za jaką cenę. Codziennie otrzymujemy zapytania o takie informacje dotyczące leków na receptę i dostępnych bez potrzeby jej posiadania.

  • Chcesz ułatwić zakup i dotarcie pacjentów do poszukiwanych przez nich leków?
  • Chciałbyś pomóc pacjentom zakupić lek lub grupę leków?
  • Chcesz aby przy konkretnym leku lub grupie leków pojawiał się link do twojej apteki, która oferuje te środki farmaceutyczne?
  • Chcesz aby twój punkt sprzedaży leku lub suplementu był widoczny na naszych stornach?

Jeśli jesteś taką własnie osobą lub reprezentujesz firmę o takiej specyfice- zapraszamy do kontaktu z nami.  Jesteśmy serwisem, który aktywnie działa na rynku farmaceutyków i chętnie nawiąże współpracę w celu obopólnych korzyści. Działamy na tym rynku już przeszło 3 lata i mamy kilka ważnych osiągnięć. Przyłącz się do nas!

Chcąc rozpocząć współpracę z zespołem sprawdzlek.pl , chcesz aby dane twojego sklepu lub apteki było dostępne dla naszych użytkowników prosimy o kontakt mailowy: kontakt@sprawdzlek.pl oraz pod numerem telefonu:  +48 606 953 666.

Nie prowadzimy sprzedaży ani dystrybucji leków. Nie posiadamy również informacji dotyczących dostępności leków w aptekach.