Współpraca z aptekami

Witaj,

Wielu pacjentów poszukuje miejsca gdzie mógłby kupić konkretny lek. Chce wiedzieć jak szybko może zakupić konkretny specyfik i za jaką cenę. Codziennie otrzymujemy zapytania o takie informacje dotyczące leków na receptę i dostępnych bez potrzeby jej posiadania.

  • Chcesz ułatwić zakup i dotarcie pacjentów do poszukiwanych przez nich leków?
  • Chciałbyś pomóc pacjentom zakupić lek lub grupę leków?
  • Chcesz aby przy konkretnym leku lub grupie leków pojawiał się link do twojej apteki, która oferuje te środki farmaceutyczne?
  • Chcesz aby twój punkt sprzedaży leku lub suplementu był widoczny na naszych stornach?

Jeśli jesteś taką własnie osobą lub reprezentujesz firmę o takiej specyfice- zapraszamy do kontaktu z nami.  Jesteśmy serwisem, który aktywnie działa na rynku farmaceutyków i chętnie nawiąże współpracę w celu obopólnych korzyści. Działamy na tym rynku już przeszło 3 lata i mamy kilka ważnych osiągnięć. Przyłącz się do nas!

Chcąc rozpocząć współpracę z zespołem sprawdzlek.pl , chcesz aby dane twojego sklepu lub apteki było dostępne dla naszych użytkowników prosimy o kontakt mailowy: kontakt@sprawdzlek.pl oraz pod numerem telefonu:  +48 606 953 666.

Nie prowadzimy sprzedaży ani dystrybucji leków. Nie posiadamy również informacji dotyczących dostępności leków w aptekach.

Opinie, dawkowanie i skutki uboczne leków

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij