Venlectine

Opinie o Venlectine

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Venlectine Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Venlectine

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Venlectine na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 40 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Venlectine

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Venlectine

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Venlectine, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Venlectine?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Venlectine

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Venlectine?

Sprawdź dostępność Venlectine

Ulotka Venlectine

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Venlectine?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Venlectine

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Venlectine
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Venlectine skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Venlectine

Venlectine a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Venlectine przy karmieniu piersią

Venlectine przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Venlectine

Venlectine a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Venlectine po alkoholu

Venlectine w ciąży

Sprawdź czy Venlectine można brać w ciąży

Venlectine dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Venlectine

Venlectine działanie i stosowanie

Dowiedz się o Venlectine Venlectine działanie i stosowanie

Venlectine przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Venlectine

Venlectine zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Venlectine na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Venlectine jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Venlectine to: Wenlafaksyna ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

40 Replies to “Venlectine”

 1. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  7.7

  Oplacalnosc

  9.9

  Lek brałam trzy razy w życiu, za każdym razem ok. roku. Po krótkim okresie, w którym organizm musiał się przyzwyczaić- zazwyczaj 2 tygodnie, wracała chęć do życia, miałam świetny humor, dosyć dobrze spałam. Jedynym skutkiem ubocznym, który zauważyłam i który nasilał się przy każdej kuracji to bardzo obfite pocenie się, dosłownie zlewanie sie potem. W trakcie trzeciej kuracji byłam zmuszona zmienić lek na inny, gdyż nadmierna potliwość utrudniała mi normalne funkcjonowanie

 2. Skutecznosc

  9.3

  Brak skutków ubocznych

  1.3

  Oplacalnosc

  9.6

  Lek biorę trzeci miesiąc. Najpierw 6 dni 37.5, potem 6 dni 75mg, następnie 37.5+75mg. Na początku kuracji leżalam i patrzyłam w sufit. Nie było mowy żebym się ubrała a co dopiero wyszła z domu. Zero snu, lęki zwiększone (dostalam dodatkowo xanax 0.5mg), zero apetytu. Chciałam odstawić lek, ale skontaktowałam się ze swoim lekarzem. Powiedział, że mam twardo brać lek i mimo, że pewnie w to nie uwierzę, ten podły nastrój minie po ok. 10 dniach brania dawki 37.5+75. I tak było
  Ósmego dnia już jakby było lepiej. Za kilka dni wyszłam z psem na spacer. I tak zaczęło być powoli lepiej. Na sen dostałam lerivon. Ale po dwóch miesiącach stosowania venla sen wrócił. Ze skutków ubocznych na tę chwilę to rozdrażnienie i nerwowość ( ale może to być jeszcze skutek krótkiego leczenia), czasami poty nocne, większa skłonność do siniaków. Chodzę też na terapię. Jest lepiej ale jeszcze długa droga do całkowitego wyzdrowienia. To mój szósty epizod depresji. Najgorszy.

 3. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  5.8

  Biorę trzecie dzień szału nie ma, jutro zwiększam dawkę rano 37.5 i wieczorem 37.5 zobaczymy . Czy ktoś brał taka dawkę

 4. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  9.7

  Oplacalnosc

  9.8

  Ten lek przywrócił mnie do życia. Miałam silna depresje, myśli samobójcze, a poranki to był koszmar. Po zażyciu tego leku wróciłam na tyle do chęci życia, że funkcjonuję normalnie. Nie ma wzlotów, ale tez nie ma upadku. Razem z tym lekiem biorę lek nasenny wieczorem i jest dobrze. Ale też jestem pod kontrolą lekarza, bo mam kłopoty z krążeniem. Ogólnie lek dobry.

 5. Skutecznosc

  6.7

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  7.6

  Biorę Venlectine od 7 miesięcy. Ranna dawka to 75mg zaś wieczorna 150mg co drugi dzień. Na efekty czekałem ponad miesiąc. Obecnie jest lepiej, ale szału nie ma. Niestety cały czas Borykam się ze skutkami ubocznymi- szybko się męczę, a do tego mocno się pocę, zwłaszcza w nocy. Dodatkowo w ciągu dnia jestem nerwowy. Wpływa to negatywnie na moje rodzinne życie. Żona ma mnie czasami dość. Do tego dochodzi ciągle zmęczenie i senność w trakcie dnia. Najgorzej podczas jazdy samochodem dopada mnie taka senność, że jestem zmuszony przerwać jazdę. A jak się już położę, to nie potrafię zasnąć. Ciężko jest mi się skupić i jest problem z pamięcią. To tyle o skutkach ubocznych. Efekty z brania venlectine jak najbardziej są. Lęki są rzadsze, samopoczucie się poprawiło i przesypiam prawie całe noce. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to śmiało proszę pisać na mojego e.maila.

 6. Skutecznosc

  6.9

  Brak skutków ubocznych

  6.9

  Oplacalnosc

  6.9

  Powiem wprost: senność w dzień, nie mogę zasnąć wieczorem i wahania nastroju, na te dwie mam symla senność, w dzień jakoś daje radę, zależy jak na kogo, widzę jedni mówią super, inni nie dobrze, że w końcu coś działa, ileż można zdychać w męczarniach, trzeba iść do przodu, a depresja, lęki.

 7. 3 dni od brania leku, i już jest karetka pod domem, bo mamie serce zaczęło kołatać, jak możecie taki syf produkować ?!!

 8. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  0.2

  Oplacalnosc

  0

  Brałam 2 miesiące, przy dawce 37,5 czułam się jak na Elicea 10 czy 15, czyli mogłam normalnie chodzić do pracy, żyć, choć bez szału. Przy dawce 75 zaczął się koszmar: silne zaparcia, które podrażniły hemoroidy, utrata apetytu, l4 i siedzenie w domu, kompletne otępienie, bezsenność (nawet nasenny ketrel nie pomógł), bóle głowy z zawrotami, światłowstrętem, jadłowstrętem, mdłościami. Od trzech dni nie biorę, mam efekt odstawienia, ale czuję, że organizm po prostu walczy, by wepchnąć z siebie ten syf…

 9. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  9.6

  Oplacalnosc

  9.7

  Lek znakomity. Faza w trzy d… 30 minut siedzenia pod kołdrą i beka. Narzeczona uciekła do teściów, bo się mnie bała. Za tak niską cenę, takie drągi… Rewelacja w dilerce na polskim rynku.

 10. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  7.3

  Oplacalnosc

  8

  Ja zaczęłam brać Venlectine pod koniec lipca. Znaczna poprawa nastroju nastąpiła już po 2 tygodniach. A po miesiącu to już było bardzo dobrze. Jedynym minusem było pobudzenie organizmu, które utrudniało zasypianie w nocy. Na to jednak dostałam od lekarza Propranolol. Połączenie tych dwóch leków działa świetnie. Żadnych bezsennych nocy. Świetny humor. Mogę się w pełni skoncentrować w pracy, ale się nie stresuję.
  Tylko na siłownie nie chce mi się wracać ;)

 11. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  6

  Venlectine biorę już trzeci tydzień, zdecydowanie lepiej działa na mnie nisz escitalopram.

  Na razie żadnych skutków ubocznych, jestem pełen dobrego nastroju po pracy nie czuje zmęczenia, biorę ten lek na lęki, za 2 3 miesiące napisze, czy i lęki zniknęły i jaki efekt, na razie jest dobrze, ale to dopiero trzeci tydzień, czyli tyle co nic.

 12. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  10

  Ja przerobiłam już naprawdę dużo antydepresantów, dopiero Venlectine pomógł mi stanąć na nogi tak, że nie myślę codziennie o samobójstwie. Biorę ponad rok, nie pamiętam jak było na początku bo wszystko mi się zatarło, jednak po roku mogę stwierdzić że jest nieporównywalnie lepiej. Skutki uboczne są (bezsenność w nocy i nadmierna senność w dzień, palpitacje (na to biorę dodatkowo Propranolol), strasznie silne krwawienia miesięczne), ale jestem w stanie to wszystko przeżyć, dla tej jako-takiej stabilności psychicznej którą mi ten lek zapewnia.

 13. to jest jazda, jak po ostrych dragach, czułem się fatalnie koszmar przerwałem lek nie bierzcie go ,,,,,,,,,,,,,a w pracy to hardcor