Venlectine

Opinie o Venlectine to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Venlectine Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Venlectine a także możesz poczytać opinie o Venlectine czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Venlectine

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Venlectine Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Venlectine

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Venlectine na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 41 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Venlectine

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Venlectine

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Venlectine, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Venlectine?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Venlectine

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Venlectine?

Sprawdź dostępność Venlectine

Ulotka Venlectine

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Venlectine?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Venlectine

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Venlectine
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Venlectine skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Venlectine

Venlectine a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Venlectine przy karmieniu piersią

Venlectine przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Venlectine

Venlectine a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Venlectine po alkoholu

Venlectine w ciąży

Sprawdź czy Venlectine można brać w ciąży

Venlectine dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Venlectine

Venlectine działanie i stosowanie

Dowiedz się o Venlectine Venlectine działanie i stosowanie

Venlectine przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Venlectine

Venlectine zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Venlectine na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Venlectine jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Venlectine to: Wenlafaksyna ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

41 Replies to “Venlectine”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  10

  Lek ten zażywam od około 2 lat.
  Na mnie działa rewelacyjnie! Wcześniej lekarka próbowała na mnie około 10 innych leków. Mam uporczywe, nawracające zaburzenia osobowości. Należy kontrolować stężenie cholesterolu we krwi, ciśnienie i zakaz alkoholu.! Alkohol w polaczeniu z tym lekiem powoduje agresję i większego doła! Zwiększona potliwość. Można się przyzwyczaić uważam że jest to najlepszy lek jaki do tej pory zażywałem, skutki uboczne będą obecne przy niestety każdym innym leku.

 2. Odkąd przestalam brać ten lek dawkę 75mg mam non stop wyładowania w głowie zasilające sie przy ruchach głową do tego drętwienie języka i nóg.trwa to od 2 tygodni non stop. bardzo nieprzyjemne uczucie.

 3. Nie wiem czy ten lek jest tak dobry jak wy mówicie, ja biorę go od października 2012 i jakoś nie widzę efektów mam dopiero 20!! lat a faszeruje sie tym świństwem, nie mam na nic chęci, nic mi nie wychodzi, ciągle mnie boli głowa ciągle chce mi się spać płakać wymiotować oczy mam sine jakby mi ktoś limo pod nimi zrobił schudłam i nie mogę przytyć fakt może jest mi ciężko sie pozbierać po śmierci 40 letniej mamy, wraz z 13 letnia siostra musiałyśmy patrzeć jak umiera bo pieprzona polska medycyna nie mogła wykryć nowotworu, a idąc do psychiatry on chce zwiększać mi dawki, jak ja chce zaprzestać brać to cholerstwo co nie daje żadnych efektów, fakt że na początku były, ale szybko zniknęły.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  10

  Witam biorę ten lek z 4 miesiące i czuje się ok, z początku miałam rozszerzone źrenice, brak apetytu, suchość w ustach i spadek masy ciała. W tej chwili wszystko jest w normie.

 5. Przepraszam za pomyłkę z gwiazdkami Skutków Ubocznych,u mnie nie wystąpiły,a co do działania leku to u mojej osoby działanie było odczuwalne dopiero po dwóch tygodniach czyli tak jak przewidują farmakolodzy (książkowo)

 6. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Witam serdecznie zażywam ten lek już chyba pół roku (teraz jestem na dawce 150! tak tak biorąc pod uwagę leki które brałem przez ponad trzy lata ten okazał się strzałem w dziesiątkę, na początku mej terapii czułem się jak królik doświadczalny ponieważ przez praktycznie ten okres czasu nie mogliśmy dobrać odpowiednika dla mnie,poszukiwania się skończyły z tym właśnie lekiem, moim zdanie, ale to jest tylko moje zdanie nie będę wymieniał tutaj innych leków gdyż każde indywidualnie odpowiadają pacjentom ten lek faktycznie mi pomógł