Stilnox


Jest to lek często używany przy leczeniu bezsenności. Szybkie, oraz krótkie działanie leku wymaga tego, aby był stosowany tuż przed położeniem się na spoczynek. Stilnox powinien być używany krótkookresowo, przyjmuje się, że zażywać go nie powinno się dłużej niż 6 tygodni. Niestety, podobnie jak wiele innych leków uspokajających, również stilnox używany jest rekreacyjnie. Przy takim zastosowaniu niezbyt jest jednak przydatny, ze względu na wyjątkowo szybko podwyższający się próg tolerancji na lek.
Napisz swoją opinię o Stilnox


Cena Stilnox
Skutki uboczne Stilnox
Dawkowanie Stilnox
Zamienniki Stilnox
Forum Stilnox
Najnowsza opinia o Stilnox
Zastosowanie i składniki Stilnox
Gdzie można kupić Stilnox?

Opinie o Stilnox (68)

Stilnox, ocena średnia

6.6333333333333

Skutecznosc

76/10

  Brak skutków ubocznych

  62/10

   Oplacalnosc

   61/10
    1. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     5

     Oplacalnosc

     7.8

     Lek na początku działa bardzo szybko. I szybko też zaczyna pojawiać się tolerancja, a na samym końcu głębokie uzależnienie psychofizyczne. Lek przyjmuje grubo ponad 16 lat, i nie uważam tego za coś fajnego. Ale niestety, dalej jedyny lek, który jeszcze działa. Na tą chwilę potrzeba do 6 tabletek jednorazowo. Efekty rano, takie jak po ćwiartce. Brak leków = Ciężki dół, wraz z myślami samobójczymi. Tak, że lek, tylko do krótkotrwałego stosowania góra 3 miesiące. A nie ponad 16 lat.. Według nowych badań, lek bardzo szybko uzależnia. Trzymam kciuki za siebie, i za was.

    2. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Podchodziłem do Stilnoxu bardzo sceptycznie, przynajmniej na początku – wręcz bałem się go wziąć po przeczytaniu wielu opinii, najbardziej obawiałem się o mdłości i wymioty, które wypisane są w skutkach ubocznych oraz halucynacje.
     Wziąłem na początek pół tabletki, miłe działanie relaksujące i ułatwiło mi zaśnięcie, potem wziąłem całą tabletkę – położyłem się do łóżka i bardzo miło zasnąłem ! cała noc przespana, rano do pracy wstałem równo z budzikiem :-) wypoczęty, rześki i bez żadnego zmęczenia.
     Szkoda, że uzależnia ale będę czasami brał przy nieprzespanej nocy.

    3. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Na sen tylko tryptofan.

    4. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dla mnie ten lek jest rewelacyjny. Na ogół sypiam dobrze lecz bywają takie dni, kiedy poleżę pół godziny i już wiem, że nie tym razem. Jak czuję, że nie mogę zasnąć, biorę pół tabletki i po problemie. Czasami biorę całą tabletkę, jak mam dużo czasu na sen i chciałabym się porządnie wyspać. W moim przypadku, zero skutków ubocznych, ale to może dlatego, że biorę go mniej więcej raz-trzy razy w miesiącu.

    5. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     4.4

     Brak skutków ubocznych

     2.2

     Oplacalnosc

     6.3

     Po pierwszych dniach padałam i od razu zasypiałam, później zaczęłam mieć lekkie halucynacje, że meble w moim pokoju zaczyna wibrować. Teraz już praktycznie go nie biorę, bo raz pomagał, raz nie a łykać codziennie tak to bezsensu jak dla mnie. A co do skotów ubocznych to drżenie całego ciała, potliwość w nocy i koszmary.

    6. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     1.6

     Wziąłem polówkę tabletki przed snem… efekt żaden, później po dwóch godzinach nieprzespanych kolejną polówkę i niestety zero efektu. Rekomendacja z mojej strony… żadna. Nie polecam.

    7. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Mi go zapisał kardiolog, ale chyba nie zaryzykuję.

    8. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     2.1

     Brak skutków ubocznych

     0.4

     Oplacalnosc

     2.3

     Lek jest silnie uzależniający szczególnie u osób w podeszym wieku.
     Odradzam ze względu na skutkiu uboczne, substncja czynna uzależnia szybciej niż nikotyna należy bardzo ostrożnie przymować jak najmniejsze dawki.

    9. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     7

     Biorę stilnox i imovane na przemian już od 6 lat. Oczekiwania, jakie miałem od leków 100% zasypiałem i spałem, jak to się mówi, jak dziecko, ale skutki uboczne, jakie powoduje ten lek są nie do opowiedzenia, oprócz nerwowości nie tolerancji i braku zrozumienia u mnie spowodowało dodatkowo objawy fizyczne: drżenie rąk, nóg, brak równowagi, szczególnie w połączeniu z alkoholem. Teraz nie biorę już tych leków od paru dni, skłamał bym, gdy powiem, że jest dobrze, ale na 100% idzie to w dobrym kierunku, objawy powoli ustępują. Boje się wywalić zapas leku, ale mam nadzieje, że to zrobię. Nie ufam psychiatrom, nikomu nie ufam, mam tylko nadzieje, że wkrótce uda mi się w rodzinie naprawić, to co popsułem Ja( bo jeszcze mam rodzinę), ale zażywające ten lek. OSTRZEGAM. (niechcący zostałem „narkomanem”)

    10. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Niecałe pół godziny po zażyciu leku byłam oszołomiona, otępiała i miałam silne zawroty głowy, chwile później gumimisie zaczęły się kręcić na karazuli na środku mojego pokoju. Niestety obawiam się, że ze względu na efekty uboczne można się od niego uzależnić, już lorafen na mnie tak nie działał, po prostu przyjemnie mnie rozluźniał i zasypiałam bez żadnych halucynacji.

    11. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Dla mnie rewelacja.
     Biorę go od 3 lat codziennie.
     Tylko 0.5 tabletki wyjątkowo jedną.
     Zasypiam bez problemu.
     Prawda jest taka że bez tego nie ma mowy o zaśnięciu.
     Najlepiej jest po piwku :-)

    12. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Wczoraj wziąłem pierwszy raz, na pewno nie wezmę już całej tabletki. Wyjście po godzinie do toalety stanowiło bardzo duży wyczyn, kręciło mi się w głowie. W ogóle czułem się jak w innym świecie i do tego miałem jakieś dziwne uczucie że ktoś jest w domu, a ja nie mogę się ruszyć z łóżka.

    13. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Moje problemy ze snem zaczęły się po operacji tarczycy (mam ją usuniętą). Bezsenność pojawia się okresowo, najgorsza jest jesień. Latem jest prawie dobrze. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. W okresach bezsenności stilnox jest dla mnie wybawieniem. Inne, reklamowane środki ziołowe w moim przypadku nie skutkują. Zażywam tylko 1/2 tabletki i zawsze w łóżku. Prawie zawsze usypiam w ciągu 0,5 godz. Nawet jeżeli nie zadziała, nie zwiększam dawki. Trudno. Nie mam żadnych skutków ubocznych, omamów, przewidzeń. Nie mogę zrozumieć, jak można zażyć stilnox i jechać samochodem.

    14. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Bardzo skuteczny. Niestety cały następny dzień chodzę często zmęczony. Mam „piasek pod powiekami”.

    15. Opinia użytkownika o Stilnox :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Po tygodniu brania 1/2 tabletki Stilnoxu starałam się usnąć bez tabletki.Usnęłam ale obudził mnie sen horror. Myślałam, że serce mi gardłem wyjdzie ze strachu. Myślę, że to przez brak Stilnoxu mój mózg oszalał.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.