Zoloft

Poznaj bliżej lek Zoloft:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Zoloft. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Zoloft i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Zoloft

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Zoloft Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Zoloft i opinie ekspertów

6.1
Nasi użytkownicy ocenili Zoloft na ocenę średnią 6.1/10 na podstawie 29 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Zoloft
Najgorsze świństwo, jakie może być. Przez 3 tygodnie brania leku występowała u mnie chroniczna bezsenność, wysokie ciśnienie, bóle głowy, a co najgorsze- znaczne pogorszenie widzenia. Na początku nie wiązałam tego z zażywaniem antydepr… [przeczytaj całą opinię]

o Zoloft

Zolof biorę od ponad 2 miesięcy. Czuje się o niebo lepiej z tym, że lek niby nie powoduje tycia, a ja przybrałam na wadze 6 kg!!! Dodam, że apetyt mi się nie zwiększył. Znajomi uważają, że wyglądam na opuchniętą, owal twarzy zmieniony…. [przeczytaj całą opinię]

o Zoloft

Brałem sertralinę przez około 4 miesiące. Po kilku pierwszych dawkach doświadczałem pobudzenia i nie mogłem spać. Poprawa nastroju utrzymywała się około miesiąca, następnie zwiększałem dawki poprawy brak. Kiedy odstawiłem lek, przypom… [przeczytaj całą opinię]

o Zoloft

Dziękuję Ci za tę informację. Biorę Zoloft ok roku, od 3 miesięcy włosy wypadają garściami. Teraz wiem, czemu nie pomagają ani odzywki, ani tabletki na wzmocnienie, ani olej łopianowy. :( Tylko co teraz mam zrobić??

o Zoloft

Biorę setraline bid dwóch tygodni i zaczynam odczuwać poprawę. Nie myślę o problemach, jak to było wcześniej, jestem pogodniejsza i spokojniejsza, uśmiecham się. Jestem dobrej myśli, co do tego leku. Efekty uboczne? Pierwsze dwa dni bolał… [przeczytaj całą opinię]

o Zoloft

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Zoloft

Lek Zoloft zawiera sertralinę. To substancja z grupy SSRI. Od innych leków z tej grupy Sertralinę odróżnia podnoszenie przy wyższych dawkach również poziomu dopaminy. Przede wszystkim oddziałuje jednak na serotoninę. Poza działaniem antydepresyjnym ważne jest silne działanie przeciwlękowe leku. Choć stosowany również przy leczeniu fobii społecznej, nie jest w tym przypadku bardzo efektywny. Lek nie powoduje tycia, co często użytkownicy traktują jako zaletę.


Gdzie można kupić Zoloft?

Sprawdź gdzie kupić Zoloft. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Zoloft w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Zoloft składniki i działanie

Poznaj skład Zoloft i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Zoloft jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Zoloft to: Sertralina ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

29 Replies to “Zoloft”

 1. Skutecznosc

  0.1

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  7.7

  Najgorsze świństwo, jakie może być. Przez 3 tygodnie brania leku występowała u mnie chroniczna bezsenność, wysokie ciśnienie, bóle głowy, a co najgorsze- znaczne pogorszenie widzenia. Na początku nie wiązałam tego z zażywaniem antydepresantu, ale potem zajrzałam na fora i okazało się, że wiele osób ma podobne problemy. Podobno te skutki uboczne, trzeba przetrzymać, są przemijające. Ale przecież to działanie wbrew sobie! Organizm tymi objawami broni się przed wprowadzaną do wewnątrz substancją toksyczną. Pewnie, po kilku tygodniach już nie miałby sił na walkę i objawy by ustąpiły. Ale czy o to w tym chodzi?!!!!

 2. Skutecznosc

  7.3

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  3

  Zolof biorę od ponad 2 miesięcy. Czuje się o niebo lepiej z tym, że lek niby nie powoduje tycia, a ja przybrałam na wadze 6 kg!!! Dodam, że apetyt mi się nie zwiększył. Znajomi uważają, że wyglądam na opuchniętą, owal twarzy zmieniony.

 3. Skutecznosc

  3.5

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  8

  Brałem sertralinę przez około 4 miesiące. Po kilku pierwszych dawkach doświadczałem pobudzenia i nie mogłem spać. Poprawa nastroju utrzymywała się około miesiąca, następnie zwiększałem dawki poprawy brak. Kiedy odstawiłem lek, przypomniałem sobie, co to znaczy dobry sen.

  Wśród innych działań niepożądanych – poza bezsennością, która dokuczała mi najbardziej – doświadczałem opóźnienia ejakulacji (tak nasilonego, że ciężko było o orgazm), drżenia mięśni i dziwnego fizycznego niepokoju (nie swędzi, ale muszę podrapać, ruszyć się, przewrócić z boku na bok, potupać nogą, postrzelać palcami itp.)

  Zmieniłem ten lek na wenlafaksynę – działanie dwa razy lepsze, efekty uboczne dwa razy mniej nasilone. Sertralina wielu osobom pomogła, ale mi nie za bardzo.

 4. Skutecznosc

  9.8

  Brak skutków ubocznych

  0.9

  Oplacalnosc

  9.4

  Biorę setraline bid dwóch tygodni i zaczynam odczuwać poprawę. Nie myślę o problemach, jak to było wcześniej, jestem pogodniejsza i spokojniejsza, uśmiecham się. Jestem dobrej myśli, co do tego leku. Efekty uboczne? Pierwsze dwa dni bolała mnie lekko głowa, teraz mam lekkie błyski w lewym oku, ale to powinno minąć. Warto było.

 5. Skutecznosc

  8.6

  Brak skutków ubocznych

  4.8

  Oplacalnosc

  6.3

  Witam,
  Zoloft dostałem na fobie społeczną oraz towarzyszącą jej dystymię.
  Przez pierwszy tydzień stosowania (25 mg) było dość ciężko. Lęki się nasiliły, a nastrój jeszcze bardziej pogorszył. Dodatkowo ból głowy, gorączka, kołatanie serca, senność, zawroty głowy.
  Na szczęście większość efektów ubocznych minęło po około 7-10 dniach. Wtedy postanowiłem zwiększyć dawkę do 50 mg.
  Teraz po 4 tygodniach widać znaczną poprawę. Strach przed ludźmi już nie jest tak duży, jak wcześniej, motywacja powróciła, a pewność siebie wzrosła.
  Polecam, tylko trzeba być cierpliwym ;)

 6. Skutecznosc

  1

  Brak skutków ubocznych

  1

  Oplacalnosc

  1

  Nie wiem co za idiota popełnił ten opis. Chyba sobie wyssał z palca informację o rzekomym działaniu sertraliny na fobię społeczną. Istnieje szereg badań klinicznych potwierdzających jej skuteczność w tym zaburzeniu. Sprawdzajcie co piszecie, bo wprowadzacie ludzi w błąd.

 7. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  10

  Zoloft jest super. Biorę go już ponad 8 miesięcy. Miewam też słabsze dni, ale ogólnie jest dobrze i idzie ku lepszemu. Polecam wszystkim, którzy sie męczą z nerwica I depresja. Szkoda życia kochani, trzeba sie leczyć, a antydepresant to nie wstyd, to wybór jasnej strony życia:) Życzę wszystkim dużo zdrowia:)