Symfaxin


Symfaxin jest jednym z dopuszczonych w Polsce leków zawierających wenlafaksynę. Lek występuje w formie ER, czyli jest on o przedłużonym uwalnianiu. Wenlafaksyna dla wielu osób jest dobrym i silnym lekiem antydepresyjnym, lecz ma ona swoje wady. Problemem jest właśnie krótki okres trwania, a przez to działania leku w organizmie od przyjęcia dawki. Zmusza to osobę stosującą wenlafaksynę do przyjmowania leku kilkakrotnie w ciągu doby. Symfaxin ze względu na zastosowaną formę ER możemy brać raz dziennie.
Inną wadą leków, których składnikiem aktywnym jest wenlafaksyna, jest możliwość wystąpienia niepożądanych objawów w okresie odstawiania, bądź zmniejszania dawki leku. Może pojawić się uczucie dezorientacji, nerwowość, problemy z koordynacją, oraz inne.
Wenlafaksyna to lek popularny. Najczęściej przepisywany jest na depresję, oraz uogólnioną nerwicę.
Ciekawostka: Wenlafaksyna, jest w Stanach Zjednoczonych czasami przepisywana razem z mirtazapiną. Takie połączenie jest bardzo efektywne, a stosowane jest w przypadkach depresji, w walce, z którą inne leki zawiodły. Kombinacja tych duch leków, nazywana jest CRF (California rocket fuel ? kalifornijskie paliwo rakietowe)
Napisz swoją opinię o Symfaxin


Cena Symfaxin
Skutki uboczne Symfaxin
Dawkowanie Symfaxin
Zamienniki Symfaxin
Forum Symfaxin
Zastosowanie i składniki Symfaxin
Gdzie można kupić Symfaxin?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.