Pedolten

Poznaj bliżej lek Pedolten:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Pedolten. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Pedolten i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Ocena Pedolten

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Pedolten Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Pedolten i opinie ekspertów

0.1
Nasi użytkownicy ocenili Pedolten na ocenę średnią 0.1/10 na podstawie 0 komentarzy opublikowanych na
Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Opis leku Pedolten

Padolten to silny lek przeciwbólowy. Jest to połączenie tramadolu (lek opioidowy) i paracetamolu (szeroko stosowany lek do walki ze słabym bólem, dostępny bez recepty). Badania wykazały, że stosowanie kombinacji zawartej w pedoltenie jest skuteczniejsze od używania każdej ze wspomnianych substancji aktywnych oddzielnie. Pedolten znalazł zastosowanie w leczeniu nasilonych bólów, np. związanych z chorobą nowotworową.
Lek nie jest wolny od skutków ubocznych: pacjenci mogą uskarżać się na zaparcia


Ulotka Pedolten
Poznaj szczegółowe informacje o Pedolten z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Pedolten


Cena Pedolten

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Pedolten:


Zamienniki Pedolten

Zapoznaj się z zamiennikami Pedolten. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Pedolten, a także zamienników.


Gdzie można kupić Pedolten?

Sprawdź gdzie kupić Pedolten. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Pedolten w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Pedolten składniki i działanie

Poznaj skład Pedolten i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Pedolten jest stosowany w wypadku: Przeciwbólowe,
Główne składniki leku Pedolten to: Paracetamolum , Tramadolum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.