Propranolol

Poznaj bliżej lek Propranolol:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Propranolol. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Propranolol i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Propranolol

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Propranolol Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Propranolol i opinie ekspertów

7.2
Nasi użytkownicy ocenili Propranolol na ocenę średnią 7.2/10 na podstawie 29 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Propranolol
super beta bloker

o Propranolol

To stary lek, jeden z pierwszych.
To jednak nie powód żeby mu przypisywać opinie jako że ma najwięcej działań niepożądanych.. depresja, koszmary, niepokój, impotencja i wiele wiele innych.
Wiadomo że na każdego inaczej działa. Ale dla mn… [przeczytaj całą opinię]

o Propranolol

Witam, czy lek Propranolol trzeba brać do końca życia?

o Propranolol

Lek biorę już rok, lekarz w Anglii mi go przepisał, jest tu często przepisywany zamiast innych ciężkich uspokajaczy na nerwice. Dla mnie rewelacja, biorę tylko 10 mg raz dziennie, znosi wszelkie dolegliwości dla osób z nerwicą lekową, napr… [przeczytaj całą opinię]

o Propranolol

Polecam, 10 mg potrafi zdziałać cuda w trudnych wystąpieniach publicznych.

o Propranolol

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Propranolol

Propranolol to lek będący beta blokerem. W istocie jest pierwszym lekiem tego typu, który zawitał na rynku. Stosowany jest w wielu schorzeniach:
Głównym zastosowaniem jest nadciśnienie tętnicze, jednak lek skutecznie likwiduje również niektóre z objawów nerwic i napadów lęku. Dodatkowo wykorzystywany jest także, jako remedium na różnego rodzaju bóle głowy, w tym również na ból migrenowy.
Kluczowy jest wpływ leku na serce: Osłabia on wpływ noradrenaliny i adrenaliny, przez co serce spowalnia swoją pracę, oraz zmniejsza zużycie tlenu.
Skutkiem ubocznym stosowania propranololu jest jego wpływ na sen. U osób go stosujących, częściej pojawia się bezsenność, a także koszmary nocne.


Gdzie można kupić Propranolol?

Sprawdź gdzie kupić Propranolol. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Propranolol w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Propranolol składniki i działanie

Poznaj skład Propranolol i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Propranolol jest stosowany w wypadku: Na chorobę wieńcową, Na Uspokojenie,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

29 Replies to “Propranolol”

 1. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  9.9

  To stary lek, jeden z pierwszych.
  To jednak nie powód żeby mu przypisywać opinie jako że ma najwięcej działań niepożądanych.. depresja, koszmary, niepokój, impotencja i wiele wiele innych.
  Wiadomo że na każdego inaczej działa. Ale dla mnie NAJLEPSZY! może to chodzi o marketing i ze jest Tani? Stosowalem wiele innych nowocześniejszych i to właśnie przy nich miałem wiele innych dolegliwości…a tutaj serce równo pracuje i czuje że żyje, i praktycznie zero skutkow ubocznych..Polecam!!!

 2. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  9.9

  Lek biorę już rok, lekarz w Anglii mi go przepisał, jest tu często przepisywany zamiast innych ciężkich uspokajaczy na nerwice. Dla mnie rewelacja, biorę tylko 10 mg raz dziennie, znosi wszelkie dolegliwości dla osób z nerwicą lekową, naprawdę dobry lek, co najważniejsze nie otumania, serducho bije miarowo. I mniej stresu.

 3. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  1.1

  Oplacalnosc

  10

  Bylem dzisiaj u lekarza, dostałem te sprytne tableteczki. Po pierwszej tabletce w końcu odczułem luz w swoim ciele. Męczyłem się ze stresem i brakiem koncentracji już długi czas. Lek mnie nie otumania, a wręcz przeciwnie daje mi spokój ruchowy i oczy nie latają z miejsca na miejsce. W końcu czerpie przyjemność z pisania i czytania. Mam 32 lata i wiem, że ten lek mi pomoże w normalnym życiu. Cieszę się bardzo, że zdecydowałem odwiedzić lekarza. Każdy, kto chce być lepszy dla siebie i swoich bliskich powinien pracować nad sobą, a to że leki nam w tym pomagają, to żaden wstyd.

 4. Jak dla mnie pomaga i to bardzo przed stosowaniem miałem bardzo duże ciśnienie i puls nawet 160/135/188, czułem się fatalnie na chwile obecna po trzy miesięcznym stosowaniu czuje się dobrze, wszystko się uregulowało po ciężkiej pracy, mierze ciśnienie co dzień, dziś miałem 117/60/68, lek pomaga jestem zadowolony z efektu i dalej go stosuje, jedynym minusem dla mnie jest to, że czasami mam jakieś zwidy, widzę jakieś cienie, ale nie ma z tym większego problemu stosuje 3 razy po 20 mg dziennie.