Rhodiola Rosea

Poznaj bliżej lek Rhodiola Rosea:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Rhodiola Rosea. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Rhodiola Rosea i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Rhodiola Rosea

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Rhodiola Rosea Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Rhodiola Rosea i opinie ekspertów

8.2
Nasi użytkownicy ocenili Rhodiola Rosea na ocenę średnią 8.2/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Rhodiola Rosea
Polecam na nerwicę lękową. Stosuję od lat i jestem zadowolona z efektów. Uspokaja, porządkuje myśli, dodaje energii. Wymaga cierpliwości, efekty po ok. 2 tyg. Czasem krótkie zaostrzenie, ale warto. Chemiczne antydepresanty też na początku … [przeczytaj całą opinię]

o Rhodiola Rosea

Polecam na lekką depresję oraz

Polecam osobom uprawiąjącym sport, lub tym którzy nie mają dość motywacji aby zacząć uprawiać :)

o Rhodiola Rosea

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Rhodiola Rosea

Rhodiola rosea jest roślina bardzo niedocenianą. Badania naukowe udowodniły jej skuteczność znacznie przewyższającą placebo, przy leczeniu depresji o słabym nasileniu. To jest bardzo ważne, gdyz depresja tego typu często ciągnie się latami, i utrudnia życie o wiele bardziej niż depresja silna, która zazwyczaj pojawia się i znika.
Rhodiola rosea, zazwyczaj sprzedawana w postaci ekstraktu jest substancją drogą, jednak w Polsce jest jedyną możliwością, aby mieć w jednym inhibitor MAO-A i MAO-B. (Nawet polaczenie moklobemidu, np. w postaci aurorixu i selegiliny, nie daje efektu w postaci całościowego MAO).
Odradzam stosowanie rhodioli osobom, które zażywają środki z grupy ssri (bioxetin, escitalopram, itp.) Może to doprowadzić do wyjątkowo groźnego syndromu serotoninowego.


Gdzie można kupić Rhodiola Rosea?

Sprawdź gdzie kupić Rhodiola Rosea. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Rhodiola Rosea w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Rhodiola Rosea składniki i działanie

Poznaj skład Rhodiola Rosea i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Rhodiola Rosea jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Rhodiola Rosea”

 1. Skutecznosc

  9.6

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  7.8

  Polecam na nerwicę lękową. Stosuję od lat i jestem zadowolona z efektów. Uspokaja, porządkuje myśli, dodaje energii. Wymaga cierpliwości, efekty po ok. 2 tyg. Czasem krótkie zaostrzenie, ale warto. Chemiczne antydepresanty też na początku stosowania zaostrzają lęk.

 2. Polecam na lekką depresję oraz

  Polecam osobom uprawiąjącym sport, lub tym którzy nie mają dość motywacji aby zacząć uprawiać :)