Viapro


Viapro jest naturalnym suplementem, który poprawia seksualne możliwości mężczyzn. Podwyższa energię seksualną, wzmaga erekcję, oraz pomaga, gdy problemem jest przedwczesny wytrysk. Jego działanie (według producenta) powinno rozpocząć się po 30 min od przyjęcia środka.
Napisz swoją opinię o Viapro


Zamienniki Viapro
Forum Viapro
Najnowsza opinia o Viapro
Zastosowanie i składniki Viapro
Gdzie można kupić Viapro?

Opinie o Viapro (29)

Viapro, ocena średnia

4.2333333333333

Skutecznosc

41/10

  Brak skutków ubocznych

  50/10

   Oplacalnosc

   36/10
    1. Opinia użytkownika o Viapro :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Witam .Ponieważ WRESZCIE mam partnerkę , z którą mogę WSZYSTKO i do woli , to stosuję różne „wspomagacze” . Zacząłem od noEnd , ale go wycofali , choć był najlepszy ze wszystkich . Potem był Hasta Man . Dobry, choć trochę słabszy .Następny to Erotus . Jeszcze słabszy , choć miał być lepszy . No cóż , reklama . Teraz spróbowałem Viapro i… więcej go nie zażyję , bo było po nim ZERO!!! reakcji . Trzeba szukać dalej .
     Pozdrawiam .

    2. Opinia użytkownika o Viapro :

     Panie Mariuszu….. chyba Pana myśli idą TYLKO I WYŁĄCZNIE W KIERUNKU ….działa lub nie ,ta dobra a tamta nie.Polecając jakąkolwiek tabletkę komuś innemu…niech Pan również napisze o przeciwwskazaniach do stosowania TEJ czy TAMTEJ tabletki.Czasem dobre chęci …czyli polecanie komuś tabletki typu KAMAGRA LUB VIZARIN ,może przynieść więcej złego niż dobrego !!!Są różne schorzenia ,przy których NIE WOLNO TYCH TABLETEK STOSOWAĆ !!!!!!!A tak na koniec….KAMAGRA nie jest ogólnie dostępnym ” preparatem ” ;-) Nie bez przyczyny jest to środek nielegalny w NORMALNEJ sprzedaży.Wystarczy troszkę pomyśleć….

    3. Opinia użytkownika o Viapro :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Dajcie spokój. Szkoda kasy i energii na ten szajs. Z dostępnych środków polecam Power Tabs … gotowość przez 48h ! Z innych dostępnych polecam Vizarin oraz Kamagrę .

    4. Opinia użytkownika o Viapro :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Szkoda kasy na ten szajs . Daje tyle co i nic . Dajcie spokój z tym . Polecam PowerTabs ..u mnie w stanie gotowości przez 48h ! Inne dobre środki to Visarin ,Kamagra .

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.