Nervomix


Nervomix to lek naturalny, który wspomaga w sytuacjach stresowych i obniża nadpobudliwość. Ułatwia zasypianie działając naturalnie na układ nerwowy. Nervomix ziołowy uspokaja i wycisza. Nie otumania. Jest naturalny, zawiera zioła takie jak Melisa i Dziurawiec.

Lek w postaci tabletek twardych do ssania.

W celu uspokojenia i polepszenia jakości snu proponuje się by zażyć dawkę leku nie wcześniej iż jedna godzina przed snem.

 

 

Napisz swoją opinię o Nervomix


Cena Nervomix
Skutki uboczne Nervomix
Dawkowanie Nervomix
Zamienniki Nervomix
Forum Nervomix
Najnowsza opinia o Nervomix
Zastosowanie i składniki Nervomix
Gdzie można kupić Nervomix?

Opinie o Nervomix (7)

Nervomix, ocena średnia

7.4

Skutecznosc

77/10

  Brak skutków ubocznych

  76/10

   Oplacalnosc

   69/10
    1. Opinia użytkownika o Nervomix :

     Skutecznosc

     9.3

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8.5

     Synowi urodziła się córcia, więc staram się im pomagać jak mogę, ale z chorym mężem nie jest łatwo wspomagać na dwa domy. Zakupy i pielęgnacja to nie jest tak łatwo, a chciałam być we wszystkim najlepsza… A to mnie zjada i wtedy strasznie się denerwuję. O nervomixie dowiedziałam się z internetu i spróbowałam, żeby zobaczyć czy działa. Trafiło się i czuję się już znacznie lepiej. Panuję nad nerwami i staram się o większy spokój:)

    2. Opinia użytkownika o Nervomix :

     Skutecznosc

     9.4

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Miałam takie napięcia i nerwy, że wszystko zwaliłam na rodzinę, dzieciaki chodziły ze spuszczonym głowami, żebym tylko nie krzyczała, wiem, brzmi makabrycznie, ale tego się po prostu nie widzi. Teściowa mnie trochę ustawiła do pionu i dała do zrozumienia, że przeginam. Ale, że jest spoko to też nie proponowała psychiatry, czy takich rzeczy tylko o nervomixie wspomniała. Nie mogę narzekać, działa bardzo łagodnie i uspokaja jakoś tak, a nie ma żadnego wpływu na organizm, więc dla mnie był idealny.

    3. Opinia użytkownika o Nervomix :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Trafiłam na niego przez przypadek, jak szukałam czegoś łagodniejszego na stres, od jakiegoś czasu czułam się spięta, ciężko mi się było skopić, ale to chyba przez problemy rodzinne, ciężko mi było o czymś innym myśleć, bo w kółko tym miałam zaprzątniętą głowę, a jakoś trzeba pracować, wiec kupiłam ten nervomix, jakoś mi po nim się zrobiło lżej. Fajnie, że jest ziołowy, bez niepotrzebnej chemii.

    4. Opinia użytkownika o Nervomix :

     Próbowałam rożnych suplementów, jednak najlepiej na mnie działa nervomix control, jest ziołowy, ale zdecydowanie szybki w swoim działaniu i nie usypia, a wycisza o to właśnie mi chodziło, jestem bardzo zadowolona.

    5. Opinia użytkownika o Nervomix :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Ostatnio zbyt wiele się wydarzyło w moim życiu , zmiana mieszkania , pracy , kredyt do spłacania nie mój … nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić , zarywałam noce myślac jak to dalej będzie. Czym wiecej myslalam tym mniej spałam , gdy mniej spałam moje myśli wciągały mnie w czarny dół . Postanowiałm sie udac do lekarza , diagnoza była postawiona po spojrzeniu na mnie – przemęczenie , lekarz zalecił stosowanie nervomix godzinke przed snem . Moje samopoczucie zaczęło sie poprawiać jakby niebo po burzy rozchodziło się z wiatrem … polecam na pawdę fajny suplemnet diety.

    6. Opinia użytkownika o Nervomix :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Brak skutków ubocznych to jedyna zaleta. Nie pomógł mi w ogóle. Nervomix control to przereklamowany lek. usypia i czułem się po nim mdło. Nie polecam bo się po prostu nie opłaca

    7. Opinia użytkownika o Nervomix :

     Lek na prawdę porządny. Umożliwia utrzymać nerwy pod kontrolą. podoba mi się choć trochę drogi. Nie zauważyłem skutków ubocznych

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.