Hydrosil

Poznaj bliżej lek Hydrosil:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Hydrosil. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Hydrosil i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Hydrosil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Hydrosil Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Hydrosil i opinie ekspertów

8.4
Nasi użytkownicy ocenili Hydrosil na ocenę średnią 8.4/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Hydrosil
Stosowałam po oparzeniu nogi wrzącą wodą. Nie mam blizny, świetnie się goiło. Polecam.

o Hydrosil

Hydrosil żel dla dzieci zastosowałam gdy mój synek miał założony szef. Początkowo nie byłam nastawiona specjalnie pozytywnie na działania tego typu maści, ale Hydrosil zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jego skuteczność ujawniła się bar… [przeczytaj całą opinię]

o Hydrosil

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Hydrosil

Hydrosil, żel hydrokoloidowy, znajduje zastosowanie przy małych suchych oraz wilgotnych ranach, jak zadrapania, oparzenia, otarcia, skaleczenia. Jego działanie to łagodzenie bólu, przyspieszenie gojenia ran. Hydrosil pomaga ponadto uniknąć infekcji i zmniejsza ryzyko powstania blizn. Nie powuduje skutków ubocznych takich jak nadwrażliwość czy podrażliwość. Nie należy stosować preparatu Hydrosil w okolicach oczu oraz błon śluzowych. Występuje także w wersji dla dzieci.


Ulotka Hydrosil
Poznaj szczegółowe informacje o Hydrosil z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Hydrosil

Jak działa Hydrosil
Żel hydrokoloidowy z kompleksem srebra i karnozyną. Wyrób medyczny, który w sposób pośredni przyspiesza gojenie ran poprzez regulację ich mikrośrodowiska. Zawiera karbome… Przeczytaj więcej

Cena Hydrosil

Hydrosil jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

Hydrosil w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym op. 75 g zel w cenie:

 • 24.50PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.00PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Hydrosil:


  Zamienniki Hydrosil

  Zapoznaj się z zamiennikami Hydrosil. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Hydrosil, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Hydrosil?

  Sprawdź gdzie kupić Hydrosil. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Hydrosil w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Hydrosil składniki i działanie

  Poznaj skład Hydrosil i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Hydrosil jest stosowany w wypadku: Na oparzenia, na zadrapania, Przeciwbólowe,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  2 Replies to “Hydrosil”

  1. Skutecznosc

   9.9

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   9.8

   Stosowałam po oparzeniu nogi wrzącą wodą. Nie mam blizny, świetnie się goiło. Polecam.

  2. Skutecznosc

   8

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   8

   Hydrosil żel dla dzieci zastosowałam gdy mój synek miał założony szef. Początkowo nie byłam nastawiona specjalnie pozytywnie na działania tego typu maści, ale Hydrosil zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jego skuteczność ujawniła się bardzo szybko: rana zagoiła się szybko i blizna jest prawie niewidoczna. Zdecydowanie polecam!