Desmoxan


Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Desmoxan:

Polecam .Silna wola plus desmoxan i można z tych dziadostwem wygraćmada
Generalnie skuteczne,ALE nie rzucą za Ciebie. Mam za sobą 3 próby rzucania z Desmoksanem i myślę,że mogę coś podpowiedzieć. Pierwsza próba była skuteczna. Po ponad 10 latach palenia rzuciłem praktycznie w jednej chwili. Zastosowałem marqs
Jestem właśnie po kuracji Desmoxanem i powiem Wam, że na początku nie wierzyłam, że kilkunastoletni nałóg można wyleczyć. Ale przy odrobinie chęci, silnej woli i małego wspomagacza w postaci Desmoxanu mi się udało. Nie tylko ja, ale i Ewa Krupacz
Więcej prawdziwych historii o Desmoxan znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Desmoxan.

Napisz swoją historię o DesmoxanCena Desmoxan

Lek Desmoxan jest lekiem refundowanym przez NFZ na receptę.
Jego cena zależy od dawki. Przy tym leku pacjent ma do dyspozycji refundowane dawki:
 • 1,5 mg

Desmoxan w dawce 1,5 mg substancji aktywnej.

Można kupić w opakowaniu zawierającym 100 szt. kaps. twarde w cenie:

 • 76.82PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 0.77PLN

Chcesz poznać szczegółowe ceny Desmoxan?

Lista cen różnych wielkości opakowań leku wraz z możliwą refundacją NFZ. Sprawdź

Skutki uboczne Desmoxan
Dawkowanie Desmoxan
Zamienniki Desmoxan

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Desmoxan:


Desmoxan zamienniki i prawdziwe historie

Forum Desmoxan

Lista pytań na forum o Desmoxan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o Desmoxan

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Desmoxan leku:

„Polecam .Silna wola plus desmoxan i można z tych dziadostwem wygrać…” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Desmoxan

Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,
Gdzie można kupić Desmoxan?

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Desmoxan – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Desmoxan na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Desmoxan (334)

Desmoxan, ocena średnia

7.4333333333333

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  63/10

   Oplacalnosc

   82/10
    1. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     8.7

     Oplacalnosc

     9.7

     Polecam .Silna wola plus desmoxan i można z tych dziadostwem wygrać

    2. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     8.5

     Brak skutków ubocznych

     5.5

     Oplacalnosc

     10

     Generalnie skuteczne,ALE nie rzucą za Ciebie. Mam za sobą 3 próby rzucania z Desmoksanem i myślę,że mogę coś podpowiedzieć. Pierwsza próba była skuteczna. Po ponad 10 latach palenia rzuciłem praktycznie w jednej chwili. Zastosowałem Desmoksan ściśle tak,ja było zalecane,po 3-cim dniu już nie paliłem i udało się w tym wytrzymać prawie 1,5 roku. Wróciłem do palenia z czystej głupoty. Nawet nie z powodu stresu,czy pod wpływem %. Po prostu zapaliłem jednego papierosa,bo zostałem poczęstowany i zaciekawił mnie jego smak (cytrynowy). No i zaczęło się. Po 1,5 roku myślałem,że etap palenia mam dawno za sobą,ale nic z tego. nawet po JEDNYM papierosie wraca się do nałogu i to nie ma znaczenia,czy po 2ch tygodniach,czy 2ch latach. „Smakuje” tak,jakby wczoraj przestało się palić. Paliłem ponad rok i w tym czasie miałem nieudaną próbę rzucania z Desmoksanem. Ale to w pełni moja „zasługa”. Widać nie chciałem tak na prawdę rzucić,a do tabletki traktowałem,jak „cudowny środek”. Nic z tego. Paliłem 5ty,10ty dzień,mimo,że papieros wcale nie smakował i co najśmieszniejsze miałem pretensje do tabletek,że tak wątpliwą przyjemność mi psują. Często „zapominałem” wziąć tabletkę o określonej godzinie i w końcu po jakiś 2 tygodniach odstawiłem w połowie zużyte opakowanie. Obecnie nie palę ponad pół roku. 3cia próba była podobna w przebiegu do pierwszej. Czyli szczera chęć rzucenia podparta tylko tabletkami,ścisłe przestrzeganie godzin przyjmowania i przede wszystkim zaprzestanie palenia w pierwszych dniach, Tak więc takie są moje osobiste „przygody” z desmoksanem. Ogólnie środek polecam dla zdecydowanych na rzucenie,ale jako pomoc,a nie cudowny środek.

    3. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     9

     Jestem właśnie po kuracji Desmoxanem i powiem Wam, że na początku nie wierzyłam, że kilkunastoletni nałóg można wyleczyć. Ale przy odrobinie chęci, silnej woli i małego wspomagacza w postaci Desmoxanu mi się udało. Nie tylko ja, ale i mój portfel odczuł ulgę, nie zdawałam sobie sprawy z tego ile kasy wywalam na papierochy. Desmoxan pomógł mi gładko przejść przez etap rzucania. Kupiłam go trochę taniej przez internet niż w stacjonarnej aptece. Łatwe do połknięcia tabletki, przystępna cena i brak skutków ubocznych to jego duże plusy. Wydawało mi się, że jestem trochę rozkojarzona i nie mogę się skupić ale to mogło być równie dobrze przyczyną np. pogody czy stresu w pracy. Bardzo skuteczny i łatwo dostępny. Polecam wszystkim, którzy chcą zakończyć związek z paleniem.

    4. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.8

     Brak skutków ubocznych

     6.9

     Oplacalnosc

     10

     Polecam desmoxsan plus książkę Allena Carra. Paliłam 12 lat i od miesiąca nie pale. Mąż palił 18 lat po 2 -3 paczki dziennie i do desmoxsanu podchodził sceptycznie, ale udało się! Bywają lepsze i gorsze dni, ale palenie nie rozwiązuje problemów.

    5. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Jestem z gatunku tych mocno „opornych”. Rozpoczynając kurację nie wierzyłam w jej skuteczność. Tak jak we wcześniej stosowane inne środki. I nagle od czwartego dnia kuracji (tak jak obiecywała ulotka) nie zapaliłam już ani jednego papierosa. Po prostu przestały mi być potrzebne! Mi która żyć bez papierosa nie umiała, która będąc w szpitalu wpadła w histerię, gdy nie mogła zapalić po operacji. Mi, która mogła nie mieć w domu jedzenia, ale musiała mieć papierosy… Dziś mijają trzy miesiące odkąd nie palę. Szczerze mówiąc zapomniałam, że kiedykolwiek paliłam. Żadnych skutków ubocznych, bardzo dobre samopoczucie w trakcie kuracji. Ponoć na każdego jest inny sposób, ale jeśli chcesz pozbyć się nałogu… Spróbuj, co Ci szkodzi. Mi pomogło :)

    6. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     8.8

     Brak skutków ubocznych

     8.5

     Oplacalnosc

     9.8

     Już 3 tygodnie bez……. Odstawiam papierosy na stale.
     Nie pale od pierwszego dnia kuracji, taka moja decyzja. Desmoxan pomaga.
     Polecam i pamiętajcie: żadna kuracja wam nie pomoże do czasu, jak sami nie będziecie gotowi na rozstanie z nałogiem…
     Powodzenia wam życzę

    7. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     7

     Brak skutków ubocznych

     5.5

     Oplacalnosc

     7

     Siostra polecała mi desmoxan mówiła, że brała i rzuciła… Długo myślałem nad kupnem tego ,,Lęku” nie wierzyłem, że jakieś tabletki mi pomogą… Ale w końcu się przemogłem i kupiłem… Powiem tak… Pierwszego dnia palilem dużo cała paczka poszła, stwierdziłem, że nie działa jednak siostra kazała mi brać dalej, więc brałem to co się stało drugiego dnia zapamiętam na całe życie. Gdy odpaliłem papierosa i poczułem jego smak to zwymiotowałem. Nie palę już od 2 tygodni za każdym razem, gdy próbuje to wymiotuje. Jedynym skutkiem ubocznym, który zaobserwowałem u siebie to bezsenność, męczę się w nocy walcząc o sen… Muszę naprawdę się napocić, żeby zasnąć.
     Ale ogólnie jest warto polecam ,,Lek” naprawdę pomaga.

    8. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.4

     Brak skutków ubocznych

     5.7

     Oplacalnosc

     9.4

     Paliłam długo, desmoxan pomógł, zużyłam tylko pół opakowania i nie palę już trzy miesiące. Czasem mi się przypomniało o palenie, ale tylko na sekundę i sama ta chęć znikała. Mogę odsprzedać pół opakowania desmoxanu, bo już na pewno do nałogu nie wrócę.

    9. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     8.1

     Oplacalnosc

     9.9

     JA jestem zadowolony, biorę desmoksan 3 raz, poprzednie dwa razy bez problemu rzuciłem palenie, z własnej głupoty znów zaczołem palić. Jeżeli chodzi o skótki uboczne, to w nocy zimne poty, po kilku dniach suchy kaszel. Generalnie naprawdę polecam.

    10. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     3.4

     Oplacalnosc

     9.7

     Witam. Paliłam około paczki dziennie przez 5 lat. Ostatniego papierosa zapaliłam w 2 dniu kuracji. Jak narazie z skutków ubocznych mam rozkojarzenie, brak koncentracji. Sam desmoxan nie wystarczy. 80% sukcesu to silna wola.

    11. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.4

     Oplacalnosc

     9.7

     Polecam pakiet:)
     Kupić i stosować desmoxan, zgodnie z instrukcją i harmonogramem narzuconym przez aplikację na telefon. W zamian przepalanej kasy
     Proponuję kredyt na np samochód lub inny gadżet w kwocie równej wydawanej na papierosy. Po spłacie kredytu można wtedy wybrać: kolejne auto czy dym.

     Ciekawostką, jest to, że zarówno ja jak i inni którzy przestawali palić. W trakcie trwania kuracji zauważyliśmy częstsze i bardziej realistyczne sny. Nie palę 3 lata, kupuję 3 motocykl:)

    12. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     8.8

     Brak skutków ubocznych

     3.6

     Oplacalnosc

     8.5

     Nie pale już 6 dni. 7 czy 8 dnia kuracji kompletnie odrzuciło mnie od papierosów. Było mi niedobrze, na samą myśl o papierosie, myślałam, że zwrócę to co zjadłam. Papierosy miały jakiś taki metaliczny posmak i po prostu nie smakowały mi, zaczęły po prostu śmierdzieć i mnie dusić. Nie miałam jakiejś silnej motywacji do rzucenia. Już tak dzięki tabletkom zerwałam z nałogiem bez problemów (ponownie zaczęłam palić po roku przez stres), tym razem też skutecznie- ale skutki uboczne się pojawiły, dopiero teraz mogę powiedzieć, że to od tabletek. Od początku kuracji źle spałam, budziłam się i miałam złe sny. Dodatkowo dużo, bardzo dużo spałam i chodziłam śpiąca. Po pracy potrafiłam zasnąć około 18 i tak spać do 7 rano, w weeekend jeszcze gorzej było. Jeszcze jakieś stany depresyjne, od początku kuracji nie mam powodu do uśmiechnięcia się. Nawet podwyżka mnie nie ucieszyła. Mam nadzieje, że to wkrótce minie. Apetytu nie mam specjalnie, nie przytyłam ani kg, a nawet waga spadła o 2 kg. Mimo tych skutków ubocznych przy drugim podejście zrywania z nałogiem polecam tabletki. Może trochę silnej woli tez potrzeba, ale same w sobie też działają. No i pieniążki zaoszczędzone, a papierosy coraz droższe.

    13. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     Dedicated server

     Brak skutków ubocznych

     Dedicated server

     Oplacalnosc

     Dedicated server

     Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.

    14. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Witam, paliłem 9 lat. Nigdy nie próbowałem rzucić, postanowiłem zrobić to pierwszy raz z Desmoxanem, pierwszego dnia kuracji zapaliłem tylko 1 papierosa, drugiego dnia zapaliłem 2 papierosy, trzeciego wyrzuciłem w połowie bo po prostu mi nie smakował jak poprzednie. To był ostatni papieros w moim życiu, jestem przy piątym dniu kuracji, nie chce mi się palić. Nie kombinuję, aby zająć się czymś innym, robię to samo, co do tej pory, bez wychodzenia na papierosa.
     Pachnie mi skóra, włosy oraz odzież, pachnie w domu ponieważ nigdy w domu nie paliłem.
     Skutki uboczne :
     1. problemy z zasypianiem
     2. gdy już usnę mam mega pokręcone sny – każdej nocy po 3-4 z których rano mam niezłą bekę :D
     Dziękuję, że uwolniłem się od tego niezdrowego nałogu.

    15. o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.8

     Brak skutków ubocznych

     5.1

     Oplacalnosc

     9.9

     Po tym, jak zaczęłam stosować desmoxan przestałam palić po 3 dniu, później po kilku znów zapaliłam papierosa, co mnie kompletnie zmuliło i dostałam strasznych zawrotów głowy, po czym się przestraszyłam i już nie sięgnęłam po papierosa. Po kuracji pierwsze 2 miesiące było dzieżko, ale do tego potrzeba silnej woli! Paliłam 13 lat, była to moja pierwsza próba rzucenia palenia i powiodło się, nie pale już 8 miesięcy i nigdy już nie sięgnę po papierosa! Zaoszczędzone pieniądze, a do tego zdrowie, teraz w końcu jem śniadanie, zamiast zapalić papierosa do kawy …

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.