Desmoxan

Opinie o Desmoxan to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Desmoxan Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Desmoxan a także możesz poczytać opinie o Desmoxan czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Desmoxan

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Desmoxan Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Desmoxan

7.3
Nasi użytkownicy ocenili Desmoxan na ocenę średnią 7.3/10 na podstawie 340 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Desmoxan

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Desmoxan

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Desmoxan, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Desmoxan?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Desmoxan

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Desmoxan?

Sprawdź dostępność Desmoxan

Ulotka Desmoxan

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Desmoxan?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Desmoxan

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Desmoxan
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Desmoxan skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Desmoxan

Desmoxan w ciąży

Sprawdź czy Desmoxan można brać w ciąży

Desmoxan dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Desmoxan

Desmoxan działanie i stosowanie

Dowiedz się o Desmoxan Desmoxan działanie i stosowanie

Desmoxan przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Desmoxan

Desmoxan a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Desmoxan przy karmieniu piersią

Desmoxan przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Desmoxan

Desmoxan zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Desmoxan na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Desmoxan jest stosowany w wypadku: Palenie,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

340 Replies to “Desmoxan”

 1. Lek rzuci palenie za Ciebie – paliłem 30 lat, w sierpniu żona kupiła mi Desmoxan, z prośbą bym spróbował, dla jej spokoju chciałem pobrać 4-5 dni i powiedzieć że nie działa,- NIE CHCIAŁEM RZUCAĆ PALENIA !!! po 3 dniach już nie mogłem palić, nie smakowało i już… to było ponad rok temu… nie palę, nie ciągnie mnie, od początku nie miałem problemu z paleniem innych przy mnie – nie rusz mnie to, podobnie w połączeniu z alkoholem, – nie ciągnie a wręcz odrzuca… wrócił smak, znikną kaszelek… a co najlepsze – tytoń w join’cie w ogóle mi nie przeszkadza :)

  1. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   8

   Oplacalnosc

   10

   Gratuluje! Miałem podobne objawy i zaraz będzie cztery lata jak NIE PALĘ. I wiem że to już się ,,ne wrati,, Jak mówią sąsiedzi.

 2. Skutecznosc

  8.5

  Brak skutków ubocznych

  5.5

  Oplacalnosc

  10

  Generalnie skuteczne,ALE nie rzucą za Ciebie. Mam za sobą 3 próby rzucania z Desmoksanem i myślę,że mogę coś podpowiedzieć. Pierwsza próba była skuteczna. Po ponad 10 latach palenia rzuciłem praktycznie w jednej chwili. Zastosowałem Desmoksan ściśle tak,ja było zalecane,po 3-cim dniu już nie paliłem i udało się w tym wytrzymać prawie 1,5 roku. Wróciłem do palenia z czystej głupoty. Nawet nie z powodu stresu,czy pod wpływem %. Po prostu zapaliłem jednego papierosa,bo zostałem poczęstowany i zaciekawił mnie jego smak (cytrynowy). No i zaczęło się. Po 1,5 roku myślałem,że etap palenia mam dawno za sobą,ale nic z tego. nawet po JEDNYM papierosie wraca się do nałogu i to nie ma znaczenia,czy po 2ch tygodniach,czy 2ch latach. „Smakuje” tak,jakby wczoraj przestało się palić. Paliłem ponad rok i w tym czasie miałem nieudaną próbę rzucania z Desmoksanem. Ale to w pełni moja „zasługa”. Widać nie chciałem tak na prawdę rzucić,a do tabletki traktowałem,jak „cudowny środek”. Nic z tego. Paliłem 5ty,10ty dzień,mimo,że papieros wcale nie smakował i co najśmieszniejsze miałem pretensje do tabletek,że tak wątpliwą przyjemność mi psują. Często „zapominałem” wziąć tabletkę o określonej godzinie i w końcu po jakiś 2 tygodniach odstawiłem w połowie zużyte opakowanie. Obecnie nie palę ponad pół roku. 3cia próba była podobna w przebiegu do pierwszej. Czyli szczera chęć rzucenia podparta tylko tabletkami,ścisłe przestrzeganie godzin przyjmowania i przede wszystkim zaprzestanie palenia w pierwszych dniach, Tak więc takie są moje osobiste „przygody” z desmoksanem. Ogólnie środek polecam dla zdecydowanych na rzucenie,ale jako pomoc,a nie cudowny środek.

 3. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  9

  Jestem właśnie po kuracji Desmoxanem i powiem Wam, że na początku nie wierzyłam, że kilkunastoletni nałóg można wyleczyć. Ale przy odrobinie chęci, silnej woli i małego wspomagacza w postaci Desmoxanu mi się udało. Nie tylko ja, ale i mój portfel odczuł ulgę, nie zdawałam sobie sprawy z tego ile kasy wywalam na papierochy. Desmoxan pomógł mi gładko przejść przez etap rzucania. Kupiłam go trochę taniej przez internet niż w stacjonarnej aptece. Łatwe do połknięcia tabletki, przystępna cena i brak skutków ubocznych to jego duże plusy. Wydawało mi się, że jestem trochę rozkojarzona i nie mogę się skupić ale to mogło być równie dobrze przyczyną np. pogody czy stresu w pracy. Bardzo skuteczny i łatwo dostępny. Polecam wszystkim, którzy chcą zakończyć związek z paleniem.