Durex

Poznaj bliżej lek Durex:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Durex. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Durex i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Durex

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Durex Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Durex i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Durex
Wg mnie najlepszy producent prezerwatyw. Nigdy nie maiłem problemów z ich używaniem. Nie spadają i nie pękają. Jedynie co do czego mam zastrzeżenia to cena.. Na prawdę drogie gdy za 3 płaci się około 9zł. Stanowczo drogie.

o Durex

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Ulotka Durex
Poznaj szczegółowe informacje o Durex z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Durex


Cena Durex

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Durex:


Zamienniki Durex

Zapoznaj się z zamiennikami Durex. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Durex, a także zamienników.


Gdzie można kupić Durex?

Sprawdź gdzie kupić Durex. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Durex w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Durex składniki i działanie

Poznaj skład Durex i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Durex jest stosowany w wypadku: Prezerwatywy,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

One Reply to “Durex”

 1. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  4

  Wg mnie najlepszy producent prezerwatyw. Nigdy nie maiłem problemów z ich używaniem. Nie spadają i nie pękają. Jedynie co do czego mam zastrzeżenia to cena.. Na prawdę drogie gdy za 3 płaci się około 9zł. Stanowczo drogie.