Trittico

Poznaj bliżej lek Trittico:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Trittico. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Trittico i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Trittico

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Trittico Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Trittico i opinie ekspertów

6
Nasi użytkownicy ocenili Trittico na ocenę średnią 6/10 na podstawie 191 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Trittico
Witam wszystkich serdecznie właśnie od dziś zaczynam brać ten lek zobaczę co się będzie działo

o Trittico

Dzięki za ten wpis Cierpię na zespół depresyjno lękowy od ponad 10 lat. Depresja potrafi zniszczyć, życie, wszystkie plany. Człowiek chce się pocieszyć, szuka w internecie jakiś znaków, ze zmierza w dobrym kierunku, i tu taki wpis podnos… [przeczytaj całą opinię]

o Trittico

Dzięki wielkie za motywujący wpis bo po trittico xr czuje się dosłownie jak gowno i nie mam siły na nic ,wcześniej biegałem i ćwiczyłem i to było najlepsze lekarstwo.Zmienil mi lekarz na trittico bo po seroxacie miałem dziwne zaburzenia ry… [przeczytaj całą opinię]

o Trittico

Ma skutki uboczne. Nudności

o Trittico

Zaczął działać dopiero po miesiącu a cały czas podczas brania leku czułam się jak podczas grypy , nos zatkany, kaszel,psikanie ,bóle głowy i zawroty a pocę się jak potępieniec .

o Trittico

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Trittico

Trittico to na dzień dzisiejszy jedyny preparat zarejestrowany w Polsce zawierający Trazodon. To lek antydepresyjny, oraz zwalczający depresję. Lek ten, mimo że oddziałuje na gospodarkę serotoninową nie należy do SSRI. Z przyjmowaniem Trittico nie wiążą się typowe dla ssri skutki uboczne takie jak wzrost wagi ciała.
Trittico znalazł zastosowanie w głównie depresji, oraz przy walce z bezsennością.
Skutki uboczne mogące towarzyszyć przyjmowaniu leku trittico to bóle głowy, uczucie ciężkości głowy, nudności i uczucie suchości w ustach.


Gdzie można kupić Trittico?

Sprawdź gdzie kupić Trittico. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Trittico w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Trittico składniki i działanie

Poznaj skład Trittico i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Trittico jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Trittico to: Trazodon ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

191 Replies to “Trittico”

 1. Zaczął działać dopiero po miesiącu a cały czas podczas brania leku czułam się jak podczas grypy , nos zatkany, kaszel,psikanie ,bóle głowy i zawroty a pocę się jak potępieniec .

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  7

  Oplacalnosc

  10

  Trittico uratował mi życie. Dosłownie. Biorę od 4 lat 100mg. 4 lata temu bezsenność doprowadziła mnie do takiego stanu, że chciałam spontanicznie rzucić się pod tramwaj. Moja bezsenność polegała na tym, że zasypiałam i budziłam się po godzinie i nie mogłam już zasnąć do rana. I tak przez 3 miesiące. W tym czasie lęki, depresja i myśli samobójcze nie opuszczały mnie 24 h na dobę. Nie wiem w sumie dlaczego zamiast zafundować dożywotnią traumę motorniczemu wybranego tramwaju, wpisałam w google „najlepszy psychiatra w mieście” i udałam się na wizytę. Dostałam Trittico na sen plus neuroleptyk, gdyby nie wystarczyło, escitalopram i bezno 3 razy dziennie. Zaczęłam spać i powoli uspokoiły się moje paniczne lęki. Gdybym nadal trwała bez snu, z pewnością już by mnie tu nie było. Parę razy nie wzięłam w ciągu tych 4 lat i nocka oraz następny dzień z głowy plus paniczne lęki i nasilenie depresji. Nie umiem bez tego leku spać, a nie przespanie nocy robi ze mnie natychmiast zombie materiał na pacjenta szpitala psychiatrycznego. Nobel dla wynalazcy Trazodonu. Polecam ten lek i nie wyobrażam sobie bez niego żyć. Zatkany nos rano i lekkie zamulenie 1-2 godz po obudzeniu to nic w porównaniu z tym, co było ze mną przed rozpoczęciem tego leku. Nie cierpię leków, ale ten jestem gotowa brać do końca życia, jeśli dzięki niemu mam normalnie spać.

 3. Dziś brałem 4 dzień dostałem takiej nerwicy, że bez zomirenu chyba bym nie ogarnął. Zastanawiam się czy tak poprostu odstawić jak tu funkcjonować mają w domu małe dzieci. Na mnie działa strasznie jestem zamulony, przymulony i teraz zastanawiam się czy brak do tygodnia czy nie.

 4. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Dla mnie to odkrycie życia:-) Brałam go półtora roku w dawce 75 mg jako jedyny lek (depresja z problemami ze snem – zasypiałam, ale budziłam się niekiedy co godzinę). Spałam jak dziecko, uregulował mi się apetyt – nie stosując żadnej specjalnej diety pozbyłam się kilkunastu kilogramów nadwagi, bardzo dobrze się czułam. Odstawiłam (może lekko przedwcześnie), wyraźnie pogorszyła mi się jakość snu (dwa – trzy przebudzenia w ciągu nocy), znów zaczęłam tyć, wpadłam w dołek. Zgodnie z sugestią lekarza wróciłam do leku i po trzech tygodniach mogę powiedzieć, że życie jest piękne, gdy ma się dobrze dobrane antydepresanty;-) Jedna wada- nie wada: nie da się oszukiwać ze spaniem. Po 8 godzinach budzę się rześka i wstaję bez problemów, przy krótszym śnie wstawanie z łóżka i dochodzenie do siebie to katorga.

  1. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   9.5

   Oplacalnosc

   10

   Jedynym skutkiem ubocznym jaki zauważyłem na początku, to suchość w ustach która minęła u mnie po tygodniu. Co do łaknienia, to ogranicza mi je w sposób którego nawet sobie nie mogłem wymarzyć. Muszę jeść z rozsądku, bo apetytu po nim nie mam, a do tego zniknęły wilcze głody. Oczywiście grzeszki smakują nadal jak grzeszki. Super wycisza.
   Gorzej jest nie przespać 6-7 godzin po zażyciu. Wtedy i tylko wtedy strasznie męczy.

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  0.4

  Oplacalnosc

  10

  Po kilku latach myślę, że czas znów wrócić do tego leku, bo na nim funkcjonuję lepiej niż na wellbutrinie, seronilu i chyba każdym innym leku antydepresyjnym. Brałam ich w życiu wiele i nie tyle nie miały skutków ubocznych co po prostu nie odczuwałam ich działania.