Melisa

Poznaj bliżej lek Melisa:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Melisa. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Melisa i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Melisa

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Melisa Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Melisa i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Melisa

Dostępne w aptekach pod nazwą: Melisa, Melisa FIX®, Melisal® forte, Melisana Klosterfrau

Suplement diety zawierający wyciąg z ziela melisy. Wyciąg z ziela melisy wspiera pozytywny nastrój i odpoczynek. Pomaga radzić sobie z niepokojem. Wspomaga zasypianie i spokojny sen. Wyciąg z melisy wspiera fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie oraz pamięć i skupienie. Melisa wspomaga naturalną równowagę hormonalną w organizmie.


Gdzie można kupić Melisa?

Sprawdź gdzie kupić Melisa. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Melisa w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Melisa składniki i działanie

Poznaj skład Melisa i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Melisa jest stosowany w wypadku: Na Koncentrację, Na Pamięć, Suplement diety,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.