Nicorette

Poznaj bliżej lek Nicorette:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Nicorette. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Nicorette i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Nicorette

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nicorette Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nicorette i opinie ekspertów

5
Nasi użytkownicy ocenili Nicorette na ocenę średnią 5/10 na podstawie 48 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Nicorette
Witam. 2 tygodnie temu dostawiłam gumy. Mam silne skutki uboczne. Przekrwione gardło, suchość w ustać, ale najgorszy problem jest z tym, że nie mogę jeść ( okropne wzdęcia, zgaga i niestrawność). Tragedia !!!! Czuje się fatalnie! Byłam … [przeczytaj całą opinię]

o Nicorette

Na gminie spotykam się z podróbkami nicorette, brak substancji czynnej nikotyny. Używam od 5 lat i potrafię ocenić zawartość nikotyny w gumach.

o Nicorette

Ciekawe uwagi. Paliłem 16 lat. Odstawiłem fajki na rzecz e papierosa. Było ciężko, popalałem normalne, i e papierosa przez po roku. Później zostałem tylko przy e papierosie. Mocny liqiid, średnio 60 mg nikotyny dziennie do płuc. Przyszedł… [przeczytaj całą opinię]

o Nicorette

Teraz trzeba iść na zabieg Bicom- tani, bezpieczny i skuteczny. Po 40 latach palenia dwóch paczek dziennie najpierw 1,5 roku Nicorette, później 1 zabieg Bicom i koniec z nałogiem.

o Nicorette

Jak rzucić? Trzeba chcieć. Próbowałem, ale niestety. Na mnie niestety nie podziałały te gumy. Do tego okropne w smaku. Wolę puścić sobie dymek ;)

o Nicorette

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Nicorette

Substancją czynną, którą zawiera nicorette jest nikotyna. Nikotyna w przypadku tego leku podana jest w formie gum, plastrów, inhalatora, lub pastylek. Uzależnienie od papierosów nazywane jest inaczej nikotynizmem. Jest to uzależnienie bardzo silne – zaprzestanie palenie papierosów, wiąże się z objawami abstynencyjnymi. Mogą wystąpić: drażliwość, niepokój, bóle głowy i bezsenność. Nicorette ma osłabiać te objawy. Zaletą nicorette jest brak substancji smolistych, oraz zanieczyszczeń, od których papierosy nie są wolne.


Gdzie można kupić Nicorette?

Sprawdź gdzie kupić Nicorette. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Nicorette w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Nicorette składniki i działanie

Poznaj skład Nicorette i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Nicorette jest stosowany w wypadku: Palenie,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

48 Replies to “Nicorette”

 1. Witam. 2 tygodnie temu dostawiłam gumy. Mam silne skutki uboczne. Przekrwione gardło, suchość w ustać, ale najgorszy problem jest z tym, że nie mogę jeść ( okropne wzdęcia, zgaga i niestrawność). Tragedia !!!! Czuje się fatalnie! Byłam u lekarza … niestety kazał czekać na poprawę☹

 2. Na gminie spotykam się z podróbkami nicorette, brak substancji czynnej nikotyny. Używam od 5 lat i potrafię ocenić zawartość nikotyny w gumach.

 3. Skutecznosc

  0.1

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  0.1

  Jak rzucić? Trzeba chcieć. Próbowałem, ale niestety. Na mnie niestety nie podziałały te gumy. Do tego okropne w smaku. Wolę puścić sobie dymek ;)

 4. Rzeczywiście rzuciłam palenie za pomocą gum, nie palę juz 13 miesięcy, ale co z tego jak uzależniłam się od gum i wpadłam z nałogu w nałóg. Teraz walczę na czymś bez nikotyny. Życzę wszystkim przede wszystkim wytrwałości :)