Lerivon

Poznaj bliżej lek Lerivon:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Lerivon. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Lerivon i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Lerivon

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Lerivon Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Lerivon i opinie ekspertów

5.5
Nasi użytkownicy ocenili Lerivon na ocenę średnią 5.5/10 na podstawie 57 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Lerivon
Lek bardzo skuteczny, skutek uboczny przyrost masy ciała dawka jednorazowo wieczorem 30 mg lub 60 mg
Efekt po 2 tygodniach.

o Lerivon

Świnstwo. Nie polecam, odradzam !

o Lerivon

Moja znajoma bierze ten lek i zauważyła, że lepiej śpi niż po Trittico, bo głębiej. Ale przytyła.

o Lerivon

Na początku senność i dziwne uczucie podczas smutku, kiedy chciałam płakać albo myśleć o samobójstwie to coś mnie dziwnie blokowało, przez co nie mogłam dać upustu swoim emocjom i było gorzej. Potem wszystko zaczęło się polepszać. L… [przeczytaj całą opinię]

o Lerivon

Od tego leku zaczęła się moja terapia, dawka rano 10 mg i 30 mg. na noc. Pierwsze 4-5 dni koszmarne były, bóle i drżenie mięśni, nasilony lęk, pocenie się, zawroty głowy, pogorszenie wzroku i zatrzymanie wody w organizmie. Wyciszył mnie b… [przeczytaj całą opinię]

o Lerivon

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Lerivon

Lek Lerivon należy do czterocyklicznych środków antydepresyjnych. Działa on antydepresyjnie przynajmniej na dwa sposoby. Po pierwsze zmniejsza wychwyt zwrotny neuroprzekaźników (głównie noradrenaliny), lecz także podwyższa ich wyrzut. Lerivon, a raczej jego substancja aktywna, czyli mianseryna poza depresją znalazła zastosowanie przy leczeniu nerwic. Niektóre skutki uboczne odnotowane przy podawaniu leku mogą okazać się problematyczne. Szczególnie mowa tu o senności, oraz obserwowanym podwyższeniu masy ciała. Nieprzyjemne może także być odstawianie leku.


Gdzie można kupić Lerivon?

Sprawdź gdzie kupić Lerivon. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Lerivon w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Lerivon składniki i działanie

Poznaj skład Lerivon i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Lerivon jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Lerivon to: Mianseryna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

57 Replies to “Lerivon”

 1. Lek bardzo skuteczny, skutek uboczny przyrost masy ciała dawka jednorazowo wieczorem 30 mg lub 60 mg
  Efekt po 2 tygodniach.

 2. Skutecznosc

  7.7

  Brak skutków ubocznych

  3.5

  Oplacalnosc

  7.2

  Moja znajoma bierze ten lek i zauważyła, że lepiej śpi niż po Trittico, bo głębiej. Ale przytyła.

 3. Skutecznosc

  7.5

  Brak skutków ubocznych

  3.8

  Oplacalnosc

  9.9

  Na początku senność i dziwne uczucie podczas smutku, kiedy chciałam płakać albo myśleć o samobójstwie to coś mnie dziwnie blokowało, przez co nie mogłam dać upustu swoim emocjom i było gorzej. Potem wszystko zaczęło się polepszać. Lepiej śpię i szybko się męczę i często jestem zmęczona. Trochę przytyłam, ale w sumie to dobrze, bo na lepsze. Występowało też kilka chrostek z wysypki, bardzo swędzących na nogach i brzuchu. Na początku byłam nadmiernie spokojna i zmęczona. Być może jeszcze coś występowało.

 4. Skutecznosc

  1.9

  Brak skutków ubocznych

  0.9

  Oplacalnosc

  2.4

  Od tego leku zaczęła się moja terapia, dawka rano 10 mg i 30 mg. na noc. Pierwsze 4-5 dni koszmarne były, bóle i drżenie mięśni, nasilony lęk, pocenie się, zawroty głowy, pogorszenie wzroku i zatrzymanie wody w organizmie. Wyciszył mnie bardzo, byłam ospała i zmęczona, ale po kilku dniach było lepiej. Jedyny plus to, że lepiej się po nim śpi no i wyciszył moje skołatane nerwy. Po 2 tyg. poranna dawka na szczęście została zamieniona na FLUOXENTiN i z dnia na dzień robiło się coraz piękniej:)

 5. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  2.3

  Oplacalnosc

  6.9

  Biorę lerivon od 7 lat z przerwami, które są spowodowane tyciem i ogólnym uczuciem otępienia za dnia. Po za tym dobry lek pomógł mi już nieraz w trudnych stanach depresyjnych.

 6. Witam, biorę lerivon 10mg od maja b.r, nabawiłam się opuchniętych nóg i przybyło mi 5 kg, czuję się fatalnie. Dodam, że biorę go na bezsenność.