Viru Pos

Opinie o Viru Pos to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Viru Pos Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Viru Pos a także możesz poczytać opinie o Viru Pos czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Viru Pos

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Viru Pos Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Viru Pos

8.4
Nasi użytkownicy ocenili Viru Pos na ocenę średnią 8.4/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Viru Pos

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Maść jest droga, ale chyba nie ma innej maści antywirusowej. Stosowałam ją na bolesne pęcherzyki które pojawiły się w okolicach moich 4 liter. A działo sie to gdy walczyłam z opryszczką, która zaraził mnie mój już nie kochany. Polecam maść, która choć do oczu to jak widać nadaje się równierz do innych części ciała. to taki odpowiednik zoviraxu.

Informacje o Viru Pos

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Viru Pos, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Viru Pos?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Viru Pos

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Viru Pos?

Sprawdź dostępność Viru Pos

Ulotka Viru Pos

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Viru Pos?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Viru Pos

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Viru Pos
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Viru Pos zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Viru Pos na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Viru Pos jest stosowany w wypadku: Na opryszczkę,
Główne składniki leku Viru Pos to: Aciclovirum ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

2 Replies to “Viru Pos”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Maść zadziałała błyskawicznie, fakt, że minęło raptem 2-3 godziny od tego, jak oko zabolało. Po 3 dniach stosowania 3 razy dziennie (choć po pierwszym dniu już nie odczuwałam żadnego dyskomfortu) profilaktycznie stosowałam na noc, przez kolejne 4 dni. Polecam

 2. Dzień dobry, Viru pos był stosowany przeze mnie do smarowania oczu mojej kotki. Miała bardzo zaropiałe i weterynarz powiedział, że jest to zakażenie wirusowe i potrzebny będzie tutaj lek antywirusowy. Nie wiem czy miał rację, bo jak na razie 3 dniowa kuracja nie przyniosła żadnego skutku. Pozdrawiam