uro Furaginum

Opinie o uro Furaginum to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku uro Furaginum Mamy informacje z ulotki, znamy ceny uro Furaginum a także możesz poczytać opinie o uro Furaginum czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o uro Furaginum

Jeśli zwykłe informacje z ulotki uro Furaginum Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o uro Furaginum

6.7
Nasi użytkownicy ocenili uro Furaginum na ocenę średnią 6.7/10 na podstawie 34 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku uro Furaginum

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Urofuraginum to nowy produkt skierowany dla kobiet skarżących się na bakteryjne zakażenia dróg moczowych. Jest bez recepty i to jego duży plus. Nie jest to preparat roślinny (a te dominują na rynku leków do walki z zakażeniem dróg moczowych), lecz może poszczycić się udowodnioną skutecznością bakteriobójczą. Tę skuteczność zawdzięcza furaginie ? aktywnemu składnikowi leku.

Informacje o uro Furaginum

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o uro Furaginum, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki uro Furaginum?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę uro Furaginum

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić uro Furaginum?

Sprawdź dostępność uro Furaginum

Ulotka uro Furaginum

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o uro Furaginum?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka uro Furaginum

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o uro Furaginum
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

uro Furaginum zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie uro Furaginum na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


uro Furaginum jest stosowany w wypadku: Dla Kobiet,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

34 Replies to “uro Furaginum”

 1. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  8.9

  Oplacalnosc

  0

  Ostre skutki oboczne. Bóle mięśni, problemy z oddychaniem, bóle w klatce piersiowej.
  Już kilka razy brałam, za każdym razem to samo.
  Lek nie dla mnie

 2. Skutecznosc

  9.5

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  5.2

  Leki brałam 3 dni, po tym czasie mój chłopak zauważył, że się trzęsę, w dodatku cały dzień było mi zimno mimo wysokiej temperatury w pomieszczeniu. Wieczorem wzięłam tabletkę, a godzinę później trzęsłam się tak, że nie byłam w stanie utrzymać szklanki, bo wszystko rozlewałam. W dodatku już po pierwszym razie pojawiły się częste wizyty w toalecie (biegunka), rozdrażnienie, panika, złość bez żadnego powodu, wybuchy histerii. Lek pomaga, ale za takie skutki uboczne to ja podziękuję.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  7

  Skuteczny lek. U mnie urofuraginum sprawdza się od lat, działa szybko i skutecznie. Fakt, że na receptę wychodzi taniej, ale nie zawsze mam czas i ochotę na siedzenie w kolejce do lekarza. Bo siedzenie z takim bólem, to nic przyjemnego, wolę działać szybko.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Zdecydowanie polecam! Domowe sposoby też nigdy na mnie nie działają i dopiero urofuraginum pomaga. Cały ból i pieczenie znikają, jak ręką odjął :) Duży plus za cenę, bo naprawdę adekwatna do skuteczności. Jedyne co to trzeba pamiętać, żeby brać tabletki co najmniej siedem dni, tak żeby była pełna kuracja i skuteczność. Wtedy są najlepsze efekty i infekcja nie będzie do nas co chwila wracać :)

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Ja ufam tylko urofuraginum. U mnie zawsze był w domu, brała mama czy też babcia. I przy zapaleniu mi mama tez zawsze mówiła, że jest najlepszy. Dlatego zawsze mam go w domu albo w torebce. Tak na zapas, czy dla mnie czy dla koleżanki w pracy. Szybko przynosi ulgę i jest skuteczny. Po tygodniu kuracji wiem, że wyleczyłam się do końca i infekcja nie wróci, a to dla mnie bardzo ważne. Ze względu na pracę.