uro Furaginum


Urofuraginum to nowy produkt skierowany dla kobiet skarżących się na bakteryjne zakażenia dróg moczowych. Jest bez recepty i to jego duży plus. Nie jest to preparat roślinny (a te dominują na rynku leków do walki z zakażeniem dróg moczowych), lecz może poszczycić się udowodnioną skutecznością bakteriobójczą. Tę skuteczność zawdzięcza furaginie ? aktywnemu składnikowi leku.
Napisz swoją opinię o uro Furaginum
Cena uro Furaginum
Zamienniki uro Furaginum
Forum uro Furaginum
Najnowsza opinia o uro Furaginum
Zastosowanie i składniki uro Furaginum
Gdzie można kupić uro Furaginum?

Opinie o uro Furaginum (32)

uro Furaginum, ocena średnia

7.0333333333333

Skutecznosc

82/10

  Brak skutków ubocznych

  58/10

   Oplacalnosc

   71/10
    1. Opinia użytkownika o uro Furaginum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     7

     Skuteczny lek. U mnie urofuraginum sprawdza się od lat, działa szybko i skutecznie. Fakt, że na receptę wychodzi taniej, ale nie zawsze mam czas i ochotę na siedzenie w kolejce do lekarza. Bo siedzenie z takim bólem, to nic przyjemnego, wolę działać szybko.

    2. Opinia użytkownika o uro Furaginum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Zdecydowanie polecam! Domowe sposoby też nigdy na mnie nie działają i dopiero urofuraginum pomaga. Cały ból i pieczenie znikają, jak ręką odjął :) Duży plus za cenę, bo naprawdę adekwatna do skuteczności. Jedyne co to trzeba pamiętać, żeby brać tabletki co najmniej siedem dni, tak żeby była pełna kuracja i skuteczność. Wtedy są najlepsze efekty i infekcja nie będzie do nas co chwila wracać :)

    3. Opinia użytkownika o uro Furaginum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Ja ufam tylko urofuraginum. U mnie zawsze był w domu, brała mama czy też babcia. I przy zapaleniu mi mama tez zawsze mówiła, że jest najlepszy. Dlatego zawsze mam go w domu albo w torebce. Tak na zapas, czy dla mnie czy dla koleżanki w pracy. Szybko przynosi ulgę i jest skuteczny. Po tygodniu kuracji wiem, że wyleczyłam się do końca i infekcja nie wróci, a to dla mnie bardzo ważne. Ze względu na pracę.

    4. Opinia użytkownika o uro Furaginum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     A to nie chodzi o to, żeby był silny tylko, żeby był skuteczny. Dla mnie jest najważniejsze, że jak już coś wypróbowałam i działa, to następnym razem praktycznie biorę w ciemno. Mam tak z urofuraginum od lat, zawsze pomagał, teraz nawet jak wróciłam spod namiotu i miałam koszmarne pieczenie i swędzenie to brałam właśnie to. Pewnie gdzieś się dorobiłam przy zimnym prysznicu albo na wietrze, ale tabletki zawsze mi pomagały i teraz też po kilku dniach już miałam problem z głowy.

    5. Opinia użytkownika o uro Furaginum :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8.7

     Zawsze się sprawdza przy zapaleniu pęcherza, teraz na przykład po wakacjach w Bułgarii pełnych bakterii w basenach, wyprowadził mnie na prostą :) Szczerze polecam, bo nic innego, ani żurawina, ani dużo picia mi nie pomogły tylko urofuraginum.

    6. Opinia użytkownika o uro Furaginum :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     6

     Co do skutków ubocznych podobno groźnie jest łączenie urofuraginum z alkoholem, ale ja nigdy nie łączyłam, więc nie miałam żadnych problemów. Jak dla mnie jest to najsilniejszy lek z tych bez recepty, bo przestaje boleć już drugiego dnia.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.