Imipramina

Poznaj bliżej lek Imipramina:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Imipramina. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Imipramina i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Imipramina

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Imipramina Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Imipramina i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Imipramina

Imipramina jest lekiem przeciwdepresyjnym stosowanym do leczenia zaburzeń afektywnych, zaburzeń lękowych i uciążliwych zaburzeń psychotycznych. Jest to lek powszechnie przepisywany, bezpieczny i skuteczny i dostępny w Polsce.

Sposób dawkowania leku Imipramina jest bardzo ważny i jest dostosowany do indywidualnego pacjenta. Lekarz może zalecić dawkę przypisaną do wieku, stanu zdrowia i rodzaju zaburzenia, które pacjent ma. Zwykle zaczyna się od bardzo małej dawki i stopniowo ją zwiększa. Dawka waha się od 25 mg do 150 mg na dobę, podzielona na 2-3 dawki. Należy przestrzegać zaleceń lekarza na temat dawkowania.

Jeśli pacjenci mają problemy z przyjmowaniem Imipraminy lub jeśli nie jest zadowalający, są dostępne inne leki o podobnym działaniu, zwane zamiennikami lub odpowiednikami. W Polsce istnieje kilka leków przeciwdepresyjnych, które są zamiennikami Imipraminy. Są to: Amitryptylina, Desipramina, Doxepina, Maprotilina, Mianseryna i Nortryptylina. Te leki mają podobne właściwości do Imipraminy, ale mogą mieć inne działania niepożądane, dlatego zawsze konieczne jest dokładne przestrzeganie zaleceń lekarskich dotyczących dawkowania tych leków.

Pacjencie powinni skonsultować się z lekarzem, jeśli choć jeden z tych leków jest dla nich odpowiedni. Lekarze często sugerują leczenie łączone za pomocą Imipraminy i innego leku przeciwdepresyjnego. Lekarz może również przepisać lek o działaniu ogólnym, taki jak Litium lub Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, aby poprawić kontrolę nad zaburzeniami afektywnymi.

Jeśli lekarz zaleci pacjentowi przyjmowanie Imipraminy, ważne jest, aby pacjent postępował zgodnie z zaleceniami lekarza dotyczącymi dawkowania i śledzenia stanu zdrowia. Pacjenci powinni poinformować lekarza o wszelkich problemach, które mogą wystąpić w trakcie leczenia, i poinformować lekarza o wszelkich symptomach, które mogą wystąpić.

Podsumowując, Imipramina jest powszechnie przepisywanym lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń afektywnych i lękowych. Jest bezpieczny i skuteczny, ale musi być dobrze dawkowany, aby osiągnąć pożądany efekt leczniczy. Jeśli Imipramina nie jest odpowiednia dla pacjenta, istnieje wiele innych zamienników lub odpowiedników leków dostępnych w Polsce, które można wykorzystać.


Gdzie można kupić Imipramina?

Sprawdź gdzie kupić Imipramina. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Imipramina w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Imipramina składniki i działanie

Poznaj skład Imipramina i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Imipramina jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.