Simvasterol


Simvasterol jest lekiem podawanym w sytuacji wysokiego poziomu cholesterolu we krwi pacjenta. Jest lekiem z grupy leków o działaniu gwałtownie obniżającym stężenie cholesterolu we krwi. Podawanie go w sposób regularny obniża znacznie wielkości cholesterolu w jednostce krwi.

Lek o szybkim działaniu podawany w stanach wysokich poziomów cholesterolu. Wraz z lekiem musi być przestrzegana rygorystycznie dieta o obniżonej zawartości produktów o wysokiej zawartości cholesterolu.

Napisz swoją opinię o Simvasterol


Cena Simvasterol
Skutki uboczne Simvasterol
Dawkowanie Simvasterol
Zamienniki Simvasterol
Forum Simvasterol
Najnowsza opinia o Simvasterol
Zastosowanie i składniki Simvasterol
Gdzie można kupić Simvasterol?

Opinie o Simvasterol (5)

Simvasterol, ocena średnia

6.3

Skutecznosc

72/10

  Brak skutków ubocznych

  54/10

   Oplacalnosc

   63/10
    1. Opinia użytkownika o Simvasterol :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Biorę lek od siedmiu lat i praktycznie od tego momentu miałem silne bóle mięśni ramion. Lekarze zlecali mi gimnastykę, masaże, zastrzyki, nic nie pomagało. Dowiedziałem się od znajomego, że ta bóle są po tabletkach simvasterol?miał te same objawy, ale mądry lekarz zalecił aby na 2 ? 3 miesiące przerwać kurację-bóle ustały. Ja jak przestałem zażywać te tabletki to bóle ustały po 3-ech dniach.

    2. Opinia użytkownika o Simvasterol :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Biorę lek od siedmiu lat i praktycznie od tego momentu miałem silne bóle mięśni ramion. Lekarze zlecali mi gimnastykę, masaże, zastrzyki, nic nie pomagało. Dowiedziałem się od znajomego, że ta bóle są po tabletkach simvasterol…miał te same objawy, ale mądry lekarz zalecił aby na 2 – 3 miesiące przerwać kurację-bóle ustały. Ja jak przestałem zażywać te tabletki to bóle ustały po 3-ech dniach.

    3. Opinia użytkownika o Simvasterol :

     Dziesięć dni temu byłam u lekarza, który przepisał mi simvasterol, bo wynik wykazał podwyższony choresterol. Wczoraj jak wstałam po nocy myślałam, że mam grypę, wszystko mnie bolało..cały dzień spałam, byłam osłabiona..Wzięłam dwie aspiryny, poczułam się lepiej..
     Dzisiaj wstałam z bólem brzucha, boli cały dzień i mam takie wzdęcie…Zaciekawiło mnie, dlaczego trzeba brać lek wieczorem i czytam ulotkę, że ten lek ma dużo niepożądanych działań…A więc bóle brzucha i wzdęcia..nie pisze, że można odstawić lek bez zgody lekarza…nie wiem, co zrobić żeby nie bolał brzuch..jak długo będzie bolał..może powinnam odstawić?
     Może ktoś miał podobną sytuację?

    4. Opinia użytkownika o Simvasterol :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     4

     Lek dobrze przyjęłam zarówno ja jak i mój organizm. Po tygodniowej kuracji udało się uzyskać efekt obniżenia poziomu całkowitego cholesterolu. Mimo wszystko mogę stwierdzić, że jest to specyfik, który działa tak jak powinien. Nie jestem specjalistką, więc nie mogę nic powiedzieć o jego charakterystyce i składzie. Ja stwierdzić mogę, że w stanie, w jakim ja byłam po przejściu zawału nie życzę nikomu. W takich chwilach nie myśli się racjonalnie i zawierza się lekarzom. ja zrobiłam tak i teraz mogę podzielić się moimi doświadczeniami. Lek ten w kolejnych etapach został mi zmieniony na Zocor. O nim również napisałam i wypowiedziałam się. Co mogę powiedzieć to to, że lek warty kupna i przy chorobach krążenia nie ma, co liczyć na obniżające cholesterol możliwości masełek benecol i innych pseudo sposobów. Trzeba brać i używać leków, które faktycznie to robią

    5. Opinia użytkownika o Simvasterol :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Dostałam ten środek od razu po wyjściu ze szpitala. Miała zawał spowodowany miedzy innymi problemami z układem krążenia i zaawansowana miażdżycą. Lek sprawdził się i spowodował obniżenie poziomu cholesterolu do stężenia przyzwoitego i rokującego poprawę sytuacji. Ciężko powiedzieć coś na temat jego skutków ubocznych bo jeśli ktoś otarł się o śmierć to wszystko co było mogło mi pomóc…

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.