Lorazepam

Poznaj bliżej lek Lorazepam:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Lorazepam. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Lorazepam i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Lorazepam

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Lorazepam Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Lorazepam i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Lorazepam

Lorazepam jest lekiem benzodiazepinowym, który może być wykorzystywany do leczenia chorób psychicznych, od nerwic po schizofrenię i depresję. Jest on również stosowany w leczeniu objawowej choroby lokomocyjnej i psychoz. Lorazepam wpływa na mózg, redukując jego aktywność i powodując uspokojenie oraz relaksację.

Dawkowanie leku Lorazepam może się różnić w zależności od tego, do jakiego zastosowania jest przeznaczony. Zazwyczaj wynosi od 0,5 do 2 mg na dobę, podawanych w pojedynczych dawkach lub trzy razy dziennie. Można podawać go doustnie, w postaci tabletek, a także w postaci iniekcji, które są dostępne w aptekach.

Lorazepam może być stosowany głównie w celu łagodzenia objawów lękowych, bezsenności, napadów paniki i trudności w zasypianiu. Lek ten może być również stosowany w leczeniu przewlekłych problemów lękowych i depresyjnych. Jeśli chodzi o jego stosowanie w przypadku schizofrenii, lek ten może być stosowany jako środek terapeutyczny wspomagający, w celu zmniejszenia objawów psychotycznych.

Możliwe zamienniki lub odpowiedniki dla tego leku to: apaurin (Diazepam), clonazepam (Klonopin), oxazepam (Serax) oraz dalmane (Flurazepam). Wszystkie te leki mają podobne składniki zawarte w lorazepamie i działają w podobny sposób.

Lorazepam, jak i wszystkie inne leki benzodiazepinowe, powinien być stosowany z ostrożnością. Zaleca się stosowanie go w mniejszych dawkach, szczególnie u osób starszych, ponieważ mają one większe ryzyko wystąpienia działań niepożądanych i uzależnień. Ponadto, nie należy nigdy stosować leku bez zgody lekarza.


Gdzie można kupić Lorazepam?

Sprawdź gdzie kupić Lorazepam. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Lorazepam w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Lorazepam składniki i działanie

Poznaj skład Lorazepam i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Lorazepam jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.