Nortryptylina

Poznaj bliżej lek Nortryptylina:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Nortryptylina. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Nortryptylina i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Nortryptylina

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nortryptylina Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nortryptylina i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Nortryptylina

Nortryptylina jest lekiem przeciwdepresyjnym, który został pierwotnie opracowany w latach sześćdziesiątych XX wieku. Lek jest często stosowany do leczenia zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju i depresji.

Zalecana dawka początkowa dla dorosłych zwykle wynosi 25 mg dwa razy dziennie. Dawka może być zwiększana co tydzień aż do uzyskania odpowiedniej odpowiedzi na leczenie. Maksymalna dawka dzienna powinna nie przekraczać 200 mg na dobę. Lek jest przyjmowany w tabletkach lub kapsułkach, które należy przyjmować doustnie.

Skutki uboczne mogą obejmować tachykardię, suchość w ustach, bezsenność, kołatanie serca, zawroty głowy, zmęczenie, senność i trudności w koncentracji. Najczęściej występujące skutki uboczne pojawiają się na początku leczenia i najczęściej ustępują wraz ze stopniowym zwiększaniem dawki.

Lekiem zamiennym dla Nortryptyliny, który jest zwykle stosowany w leczeniu depresji, jest amitryptylina. Lek ten jest dostępny w tabletkach lub kapsułkach, które zwykle przyjmuje się raz dziennie lub w odstępach co 24 godziny. Dawka jest zwykle ustalana indywidualnie i może wynosić od 10-150 mg na dobę. Podobnie jak Nortryptylina, skutki uboczne amitryptyliny mogą obejmować senność, zawroty głowy i zmęczenie.

Innym lekiem stosowanym w leczeniu depresji jest sertralina, która jest dostępna jako tabletki lub kapsułki. Zwykle zalecana dawka początkowa wynosi 50 mg na dobę. Dawka może być zwiększana aż do 200 mg na dobę. Skutki uboczne mogą obejmować suchość w ustach, zawroty głowy i senność.

Inne leki stosowane w leczeniu depresji, a dostępne w Polsce to fluoksetyna, paroksetyna, venlafaksina i bupropion. Każdy z tych leków ma inną dawkę i skutki uboczne, dlatego ważne jest, aby zawsze skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.


Gdzie można kupić Nortryptylina?

Sprawdź gdzie kupić Nortryptylina. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Nortryptylina w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Nortryptylina składniki i działanie

Poznaj skład Nortryptylina i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Nortryptylina jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.