Cipramil


Lek Cipramil zawiera substancję Citalopram. Należy ona do grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) i dzieli wiele cech wspólnych z innymi członkami tej grupy. Citalopram służy do leczenia depresji, fobii społecznej, oraz nerwicy natręctw. Do skutków ubocznych leku należą uczucie zmęczenia, suchość w ustach, oraz senność. Nie jest lekiem szczególnie aktywizującym użytkownika, więc jeśli problem stanowi motywacja, oraz poziom energii życiowej, Citalopram może nie być najlepszym wyborem.

Napisz swoją opinię o Cipramil


Cena Cipramil
Skutki uboczne Cipramil
Dawkowanie Cipramil
Zamienniki Cipramil
Forum Cipramil
Najnowsza opinia o Cipramil
Zastosowanie i składniki Cipramil
Gdzie można kupić Cipramil?

Opinie o Cipramil (14)

Cipramil, ocena średnia

7.2

Skutecznosc

77/10

  Brak skutków ubocznych

  69/10

   Oplacalnosc

   70/10
    1. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Wiem jedno, nigdy nie brałam go dłużej niż 8 m-cy z 3 miesięczną przerwą. Zawsze zmniejszałam dawki przez m-c tak samo zaczynałam. Stosuję go bardzo długo /lata/ trafiłam na mądrego lekarza. Teraz stosuję go tylko październik-marzec. Mój lekarz twierdzi, że nie można brać go non-stop. Musi być 3 m-ce przerwa! Stosuję się do Jego zasad. dzięki niemu żyję i funkcjonuję normalnie w Nienormalnym świecie. Polecam innym! zaczynałam go brać, jako nowość na rynku, kosztował kupę kasy. I nie żałuję! Mam go zawsze w pogotowiu. Łagodzi objawy menopauzy również.

     1. Opinia użytkownika o Cipramil :

      Zgadzam się, że ten świat nie jest normalny.

    2. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Mam 37 lat. Biorę Cipramil 15 lat. Miałem lęki paniczne, nie dało się żyć. Cipramil pomógł mi prowadzić normalne życie.

    3. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Rewelacyjny lek. Oby każdemu tak pomógł jak mi. Biorę go od kilku lat i pewnie będę go brać do końca życia. Skutecznie leczy z depresji i nerwic, jednym słowem inna jakość życia. Nawet nie przypuszczałam, że jeszcze kiedyś będę tak spokojna i szczęśliwa :-) Jest drogi, ale dałabym za niego każde pieniądze. Żadnych skutków ubocznych nie odnotowałam.

    4. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Polecam wszystkim dzięki niemu normalnie żyję, uspokaja nadaje sens dodaje energii nie przejmuję sie głupstwami, nie jestem rozdrażniona.

    5. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Biorę go od 2003 roku z przerwami – rewelacja polecam wszystkim którzy mają tego typu problemy. Szczególnie pomocny w okresie trudnym koło 50-tki. Zamiast się męczyć polecam paniom w tym wieku dla dobrego samopoczucia.

    6. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Mi pomógł. Jadłem jak szalony. To była moja samoobrona przed nerwami spowodowanymi przez problemy z dostosowaniem się do nowej szkoły. Wziąłem go, i w ciągu 3 miesięcy schudłem 5 kilo. Cena jest spoko. Polecam.

    7. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4

     Przyjmuję Cipramil od 8 lat i możliwe, że będę go przyjmować do końca życia.
     Dzięki niemu pozbyłam się lęków (racjonalnie nieuzasadnionych), nie jestem już płaczliwa i przewrażliwiona.
     Ubocznych działań nie mam i nie miałam. Chociaż może coś tam się dzieje, o czym nie wiem.

    8. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Na początku brania leku schudłam 20 kg.Ważyłam68 kg po leku 48kg, ale teraz mam normalną wagę 54kg.

    9. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     dobry lek.

    10. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Pierwsze miesiące czułam się bardziej niż zombie niż zwykły człowiek. Poprawiło się po kilku miesiącach, chociaż już traciłam nadzieję. Gdy było dobrze czułam się właśnie tak jak człowiek czuć się powinien. Szczęśliwa, otwarta na innych, bez zazdrości, pewna siebie. Nie potrafię powiedzieć ile czasu lek naprawdę działał, bo po pewnym czasie przestał. Było mi niezmiernie żal, ale może to moja wina, że ten cipramil teraz nie działa już tak jak wcześniej. Wzięłam się za psychoterapię i próbuję dojść do sedna problemu. Muszę dojść do źródła swojej depresji i tam ją zwalczyć. Leki to żadne rozwiązanie. Przecież 50 lat temu żadnych antydepresantów nie było, a ludzie jakoś dawali sobie radę.

    11. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Zupełnie nie wiem co napisać. Chciałbym go polecić, gdyby nie to że po prostu przestał na mnie działać. Widzę jak z dnia na dzień moja depresja wraca. Myślałem że wzrosła mi na niego tolerancja więc sam sobie podniosłem dawkę dwukrotnie do 40mg, ale to nic nie dało. Chyba lepiej gdyby nie działał na mnie nigdy, nie czułbym się tak, jak ktoś komu prze chwilę dane było żyć w normalnym świecie, ale wkrótce go z tego świata zabrano.

    12. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Zaczęłam brać go 6 dni temu, ale wydaje mi się że już czuję jakiś pozytywny wpływ na mój nastrój. Oby to nie był efekt jedynie nadziei na poprawę. Mój psychiatra, powiedział mi że to nie jest możliwe, aby lek już działał, ale ja sobie w myślach powtarzam, że sama jestem oryginalna, więc czemu i lek ma na mnie mieć taki wpływ, jak i na innych. Pierwsze dwa dni bolała mnie głowa, to jest zły skutek uboczny. Jest i dobry: moje sny odkąd jestem na cipramilu, są tak wyraziste, że dosłownie, cały dzień jestem ciekawa co też przyśni mi się kolejnej nocy. Sen jest taaaaak podobny do rzeczywistości, że hej.

    13. Opinia użytkownika o Cipramil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     W pracy jestem skupiony i zmotywowany. Rano wstaję bez walki ze sobą. To właśnie daje mi cipramil. Normalnie nieczęsto wypowiadam się w internecie, ale czuje że ten lek zasłużył sobie na to aby go pochwalić. Biorę go na depresję jednobiegunową ? tak przytłaczającą, że miałem problemy z dbaniem o higienę. Mówicie że niby jest z tej samej grupy leków co prozac ! Różnica jest taka, że po prozacu myśli latały mi z prędkością światła i nie mogłem usiedzieć na siedzeniu. Cipramil wszystko to uspokoił, wyciszył, ale w jakiś znany sobie sposób pozostawił prozacowy poziom energii. Nia mam zamiaru nigdy przestać go brać. Poważnie.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.