Citronil


Lek Citronil zawiera substancję Citalopram. Należy ona do grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) i dzieli wiele cech wspólnych z innymi członkami tej grupy. Citalopram służy do leczenia depresji, fobii społecznej, oraz nerwicy natręctw. Do skutków ubocznych leku należą uczucie zmęczenia, suchość w ustach, oraz senność. Nie jest lekiem szczególnie aktywizującym użytkownika, więc jeśli problem stanowi motywacja, oraz poziom energii życiowej, Citalopram może nie być najlepszym wyborem.

Napisz swoją opinię o Citronil


Cena Citronil
Skutki uboczne Citronil
Dawkowanie Citronil
Zamienniki Citronil
Forum Citronil
Najnowsza opinia o Citronil
Zastosowanie i składniki Citronil
Gdzie można kupić Citronil?

Opinie o Citronil (30)

Citronil, ocena średnia

5.4666666666667

Skutecznosc

57/10

  Brak skutków ubocznych

  49/10

   Oplacalnosc

   58/10
    1. Opinia użytkownika o Citronil :

     Skutecznosc

     7.2

     Brak skutków ubocznych

     5.6

     Oplacalnosc

     8.5

     Brałam wcześniej Cipramil lecz jest to bardzo drogi lek, zapłaciłam za niego w aptece ok. 90 zł, dlatego następnym razem zdecydowałam się na tańszy odpowiednik Citronilm nie różni się on niczym od wyżej wymienionego, skład i działanie jest takie samo, a cena nie porównywalna za Citronil zapłaciłam ok. 20 zł, jedynie miejsce produkcji jest inne Cipramil produkuje firma z Danii, natomiast Citronil z Finlandii. Ja osobiście biorę zamiennik już od ponad miesiąca i nie zauważyłam żadnej różnicy, czuję się po nim dobrze lęki ustały i ponadto potrafię cieszyć się życiem. Nie mam żadnych skutków ubocznych, lek jest naprawdę dobry i za adekwatne pieniądze;) Polecam zamienniki.

    2. Opinia użytkownika o Citronil :

     Skutecznosc

     2.4

     Nigdy więcej nie wezmę ani tabletki. Po godzinie od wzięcia pierwszej straszny niepokój, drżenie i cała się spociłam. Suchość w ustach. Dobrze, że wzięłam ja wieczorem. Jakoś się przemęczę puki nie zasnę. A do rana może przestanie działać. Mam małe dziecko i nie mogę pozwolić sobie na takie sytuacje.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.