Bioxetin


Bioxetin jest jednym z podstawowych leków przeciwdepresyjnych w Polsce. Zawiera tę samą substancję, co wszystkim znajomy prozac. Mowa tu o fluoksetynie. Ta substancja wrosła kiedyś do popkultury jako pigułka szczęścia. Możliwe, że słyszeliście kiedyś państwo nazwę ssri. Fluoksetyna, a zarazem bioxetin są jej przedstawicielami. Lek podwyższa poziom serotoniny w przestrzeniach międzysynaptycznych w mózgu. Niski poziom serotoniny, przez wiele lat łączony był z występowaniem depresji. Bioxetin potrzebuje 2, czasami 3, lub 4 tygodnie by w pełni osiągnąć swój efekt terapeutyczny. Nie do końca wiadomo, dlaczego efekt leku pojawia się z opóźnieniem jednak, bez wątpienia tak jest. Czasami chory czuje się wyjątkowo dobrze w początkowych dniach stosowania bioxetinu, jednak prawie zawsze jego stan wkrótce się pogarsza. O bioxetinie warto napisać nie tylko, dlatego, że bywa często używany w pierwszej linii przy zaburzeniach depresyjnych. Jest to lek równie często stosowany przy innego typu dolegliwościach. Używany bywa przy nerwicach, w tym również fobii społecznej. Nie jest może przy nerwicach idealny, ale na pewno ma mniej skutków ubocznych niż leki z grupy benzodiazepin. Lekarze przepisują go również pacjentom uskarżającym się na zaburzania odżywiania i wśród męskiej grupy na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Bioxetin:

Miałam kilka nawrotów depresji i testowałam wiele leków ale działała tylko i właściwie bez skutków ubocznych Bioxetina. Ostatni nawrót depresji miałam ponad 6 lat temu kiedy czekałam w nieskończoność wiele tygodni na wynik histopatTR
Lek super przestałam się przejmować pierdołami, żyć optymistycznie, nic mnie nie denerwowało, jak wcześniej byle błahostki…lek jak u mnie zero skutków ubocznych lekarz twierdził,ze skutkiem ubocznym jest utrata wagi, lecz u mnie się nieJULA
Przepisano mi bioxetin w celu leczenia depresji. Lek brałam przez 10 dni. Pierwsze 7 dni było ok, nawet myślałam, że jestem bardzo wyluzowana, mam więcej energii, chce mi się żyć. Przez kolejne trzy dni zaczęło mnie bolec serce lub coś Ania
Więcej prawdziwych historii o Bioxetin znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Bioxetin.

Napisz swoją historię o BioxetinCena Bioxetin

Lek Bioxetin jest lekiem refundowanym przez NFZ na receptę.
Jego cena zależy od dawki. Przy tym leku pacjent ma do dyspozycji refundowane dawki:
 • 20 mg

Bioxetin w dawce 20 mg substancji aktywnej.

Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. w cenie:

 • 0.00PLN przy zakupie na S. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 0.00PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 30%. Cena to 10.34PLN, przy cenie za kapsułkę 0.34PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 19.46PLN, przy cenie za kapsułkę 0.65PLN

Chcesz poznać szczegółowe ceny Bioxetin?

Lista cen różnych wielkości opakowań leku wraz z możliwą refundacją NFZ. Sprawdź

Skutki uboczne Bioxetin
Dawkowanie Bioxetin
Zamienniki Bioxetin

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Bioxetin:


Bioxetin zamienniki i prawdziwe historie

Najnowsza historia o Bioxetin

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Bioxetin leku:

„Miałam kilka nawrotów depresji i testowałam wiele leków ale działała tylko i właściwie bez skutków ubocznych Bioxetina. Ostatni nawrót depresji miałam ponad 6 lat temu kiedy czekałam w nieskończoność wiele tygodni na wynik histopatologiczny wyciętego nowotworu. Depresje miałam bardzo głęboką. Ale Uwaga! Na zadziałanie Bioxetiny czekałam ponad 3 miesiące – ale zadziałała i to bardzo skutecznie. Biorę cały czas, po…” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Bioxetin

Bioxetin jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na Nerwicę, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Bioxetin to: Fluoksetyna ,
Gdzie można kupić Bioxetin?

Szukasz gdzie można kupić Bioxetin?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Bioxetin – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Bioxetin na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Bioxetin (81)

Bioxetin, ocena średnia

6.8

Skutecznosc

69/10

  Brak skutków ubocznych

  61/10

   Oplacalnosc

   74/10
    1. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Miałam kilka nawrotów depresji i testowałam wiele leków ale działała tylko i właściwie bez skutków ubocznych Bioxetina. Ostatni nawrót depresji miałam ponad 6 lat temu kiedy czekałam w nieskończoność wiele tygodni na wynik histopatologiczny wyciętego nowotworu. Depresje miałam bardzo głęboką. Ale Uwaga! Na zadziałanie Bioxetiny czekałam ponad 3 miesiące – ale zadziałała i to bardzo skutecznie. Biorę cały czas, ponad 6 lat i żyje normalnie. Grozi mi wznowa lub rozsiew więc będę brać dożywotnio. Proszę się nie zniechęcać długim okresem oczekiwania na jej terapeutyczne działanie, u mnie w każdej depresji zaczynała działać po około 3 miesiącach. Ale warto czekać bo działa rewelacyjnie i daje żyć normalnie, bez otumanienia i zamulenia.

    2. o Bioxetin :

     Lek super przestałam się przejmować pierdołami, żyć optymistycznie, nic mnie nie denerwowało, jak wcześniej byle błahostki…lek jak u mnie zero skutków ubocznych lekarz twierdził,ze skutkiem ubocznym jest utrata wagi, lecz u mnie się nie sprawdziło….muszę teraz przerwać na jakiś okres,ale na pewno do niego powrócę I naprawdę polecam….ja tyle się męczyłam z, nerwica o byle co zaraz serce brzuch ból itd,a po tym wszystko rewelka :)

    3. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     2

     Przepisano mi bioxetin w celu leczenia depresji. Lek brałam przez 10 dni. Pierwsze 7 dni było ok, nawet myślałam, że jestem bardzo wyluzowana, mam więcej energii, chce mi się żyć. Przez kolejne trzy dni zaczęło mnie bolec serce lub coś za mostkiem. Ręce mi drżały. Miałam taką chwilę, gdy świat mi wirował, a ja nie mogłam wstać z łóżka z ciągłym bólem za mostkiem i w końcu doszły mnie myśli, że to jakiś zawal nadchodzi i spanikowana wsiadłam w auto i pojechałam do matki, by zmierzyła mnie, ratowała. Co dziwne nawet ciśnienie było ok. Jeśli chodzi o źrenice, to były tak ogromne jakbym się narkotyzowała. Kolejne dni ból serca, drżenie rąk i lęki nie ustępowały mimo odstawienia leku. Lekarz powiedział, że nie ma potrzeby nic badać, bo tak często bywa po tym leku. Teraz przepisał mi trittico, które biorę od 4 dni i myślę, że również odstawie, bo mnie usypia i osłabia mimo, że biorę na noc. I nadal czuję bóle serca tylko w mniejszym stopniu.

    4. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     7

     Oplacalnosc

     9

     Biorę Bixetin 6 miesiąc. Lekarz zalecił mi go w leczeniu migreny
     (od 30 lat z nią walczę) po nieudanej 2,5 miesięcznej próbie leczenia Topamaxem. W tym czasie miałam 3x atak migreny. Jest dużo lepiej, mam siłę i chęci do działania, jestem ruchliwa, schudłam 15 kg ale redukcja wagi zaczęła się 4 miesiące wcześniej.Zredukowałam jeden lek na nadciśnienie. Mam więcej miłościi cierpliwości do najbliższych i otoczenia.
     Niepożądane: trudności z zasypianiem i budzeniem w fazie zasypiania, zespół niespokojnych nóg podczas zasypiania w czasie spoczynku, do przeżycia.

    5. o Bioxetin :

     Czy podczas dłuższego zażywania / ok.6 miesięcy / Bioxetinu , jest możliwość wypadania włosów?
     A tak w ogóle, to lek jest bardzo pomocny, wszystko problemy są do zaakceptowania, pomaga w normalnym życiu.

    6. o Bioxetin :

     Ja biorę lek już prawie 2 miesiące, na początku była poprawa i znowu dopadły mnie jakieś obawy, skacze mi ciśnienie, najczęściej w nocy chyba powinnam zmienić dawkę?

    7. o Bioxetin :

     Od dzisiaj zaczynam brać te tabletki mam przepisane je na noc, czy wy też tak macie? Jest tu napisane, że na noc lepiej tego nie brać i nie wiem, czy to tylko przypadkowa opinia dwóch osób, czy serio coś w tym jest. Jak reagujecie na alkohol i ten lek? Np wino w sobotni wieczór?

     1. o Bioxetin :

      Przed spaniem, czy rano to już zależy od Ciebie jak jest lepiej. Po fluo możesz cierpieć z powodu bezsenności, jak to jest w moim przypadku, dlatego biorę rano. Chyba, że zastosujesz kek nasenny często przepisywany razem z fluo. Biorę trzeci raz i uważam że jest najlepszy. Po przejściu czasami druzgocących skutków ubocznych jest pięknie :)

    8. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8.3

     Oplacalnosc

     10

     Na mnie działa i to bardzo skutecznie. Opuścił mnie niepokój, przestałam myśleć negatywnie, spadł puls ze 100 na 80, biorę 9 m-cy. Skutkiem ubocznym jest spadek libido, ale coś za coś. Dla mnie najlepszy. A poza tym schudłam, przez okres stosowania 7 kg.

    9. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8.3

     Oplacalnosc

     10

     Na mnie działa i to bardzo skutecznie. Opuścił mnie niepokój, przestałam myśleć negatywnie, spadł puls ze 100 na 80, biorę 9 m-cy. Skutkiem ubocznym jest spadek libido, ale coś za coś. Dla mnie najlepszy.

    10. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8.3

     Oplacalnosc

     10

     Na mnie działa i to bardzo skutecznie. Opuścił mnie niepokój, przestałam myśleć negatywnie, spadł puls ze 100 na 80, biorę 9 m-cy. Skutkiem ubocznym jest spadek libido, ale coś za coś.

    11. o Bioxetin :

     Dla mnie jest cudowny. Żadnych skutków ubocznych, bardzo pomocny przy arytmii serca, odstawiam po 2 miesiącach i nic się nie dzieje.

    12. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     4.9

     Oplacalnosc

     9.8

     Witam, lek brałem już wcześniej przy mojej pierwszej przygodzie z nerwicą.(potem rok przerwy i znowu mnie dopadło)Działa bardzo dobrze, chociaż teraz po dłuższej przerwie w pierwszych dniach czuje się fatalnie, ale warto to przetrwać. W moim przypadku podziałała bardzo dobrze i znowu chciało się żyć. Na taki efekt właśnie czekam, pozdrawiam.

    13. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Cierpię na nerwice lękową i wreszcie trafiłam na lek który mi pomógł od samego początku, bez żadnych skutków ubocznych. Jestem zachwycona nie ma kołatania serca, myśli samobójczych, wymiotów, drżenia rąk i ogólnego złego samopoczucia. Biorę go od kilku miesięcy i jeśli lekarz nie zabroni to będę go brała bez przerwy. Rewelacja – polecam.

    14. o Bioxetin :

     Ja odkąd zaczołem brać bioxetin jestem gdzieś na połowie opakowania. Bardzo mi się pogorszył nastrój, teraz już prawie codziennie mam myśli samobójcze, nie wiem, czy to od działania leku, na razie postanowiłem przyjmować, póki co nie widzę jakiejkolwiek poprawy, a wręcz odwrotnie.

    15. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Mam 18 lat i została u mnie zdiagnozowano nerwica lękowa i depresja. Po 4 miesiącach cierpienia udałam się do psychiatry i ten przepisał mi bioxetin. biorę jedną tabletkę po śniadaniu. Po miesiącu stosowania poczułam pozytywne działanie. Ten lek nie powoduje u mnie stanu euforii i poczucia szczęścia, ale pozwala w bardziej pozytywny sposób patrzeć na świat. Dodał mi dużo siły i chęć do życia. Osobiście uważam też, że nie sam lek pomógł mi stanąć na nogi, ale wsparcie rodziny i dobra psychoterapia, która jest podstawą naszego zdrowia. Życzę wszystkim odwiedzającym tą stronę siły i powrotu do zdrowia. A bioxetin polecam!!! :)

     1. o Bioxetin :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      10

      Bioxetin to jeden z antydepresantów jakie przyjmowałam od kilku,(cierpię na depresję lekową) lek jest rewelacyjny, wreszcie mogę normalnie funkcjonować, bez ataków lęku, kołatanie serca, drżenia rąk, wymiotów itp… Jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych skutków ubocznych. Przetestowałam naprawdę dużo leków przeciw depresji aż wreszcie trafiłam na właściwy. SUPER

    16. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Ja od 10 lat choruję na tężyczkę (próby tężyczkowe +++++). Lekarze rozkładają ręce. Neurolog postanowił spróbować i przepisał mi Bioxetin . Biorę już 7m-c niestety bez poprawy, nadal mam zasłabnięcia i źle się czuję, ale na pewno wyciszyłam się i uspokoiłam. Ale na moje schorzenie nie pomogło.

    17. o Bioxetin :

     biore bioxetin od 2 tygodni. choruje na nerwice i napady paniki oraz depresje.zawsze o tej porze roku jest zle. jak na razie lek dziala srednio ale ustapily nerwobole co jest duzym plusem bo one glownie wywolywaly napady paniki.
     Na leku Bioxetin zauwazylam problemy ze spaniem i z zasypianiem.
     wczoraj byl okropny dzien napady goraca od srodka i okropny lek przez caly dzien az do wieczora.
     bede informowac o dalszym etapie leczenia jesli ktos jest zainteresowany? Dam leczeniu troche czasu jako ze ufam ze bedzie poprawa.

     1. o Bioxetin :

      Też mam problem ze spaniem, biorę już 23 dni rano. Przez pierwsze 2 tygodnie mdłości.

    18. o Bioxetin :

     Witam, lek rewelacyjny, samopoczucie również, ale przytyłam 10 kg .

     1. o Bioxetin :

      Od kiedy czuła pani poprawę?
      ale taką radykalną poprawę, czyli normalne życie?

    19. o Bioxetin :

     Uwaga na lek BIOXETIN. Brałam go około roku na noc Oczywiście,że pomagał,spałam super.Pewnej nocy miałam straszny sen,który się powtarzał, w którym słyszałam głoś,Przeczytałam ulotkę,gdzie pisało,że ten lek może wywołać takie stany!Przez ten lek,dostałam silne lęki napadowe które ciągną się zam mną już pół roku po odstawieniu tego g..na!Teraz leczę depresję i lęki napadowe,ludzie czytajcie ulotki !!!

     1. o Bioxetin :

      Skutecznosc

      9.8

      Brak skutków ubocznych

      7.5

      Oplacalnosc

      9.9

      Lek Boixetin jest skuteczny, o ile zażywa się odpowiednią dawkę i przede wszystkim nie na noc!!! Maksymalnie godz 15.

    20. o Bioxetin :

     Biorę od kilkudziesięciu lat, bez niego nie mogę żyć. Daje mi radość życia i będę go brała do końca życia. Próbowałam odstawić, ale były nawroty.

    21. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Witam mam pytanie mam 26 lat i mam dwójkę dzieci ,nic mi się nie chce, nie mam żadnego zapału do życia cierpliwości do dzieci nie chce mi się zarabiać wydawać wychodzić z domu nic kompletnie nic, czy ten lek mi pomoże i czy jest naprawdę dobry?

    22. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     lek super w początkowej fazie brać z lekiem o nazwie tranxene nerwice i depresje mam a raczej miałam choć wiem, że nigdy mnie nie opuści to po 15 latach jest świetnie

    23. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Biorę Bioxetin już 2 lata, naprawdę jest dobrym lekiem na Nerwice, z którą męczę się już 7 lat. Testowałam kilka rodzajów leków. Ten najlepiej przypadł, odstawiłam go na jakiś czas, ale znowu powróciłam nie radze sobie bez niego, życie z nim jest inne. Polecam

    24. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Zażywam BIOXETIN już kilka lat , czuję się b.dobrze ,nie ma skutków ubocznych,Kiedyś przerwałam na rok ,ale czułam ,że bez niego nie mogę normalnie żyć ,.ON przywraca równowagę mojemu życiu ,pozdrawiam

    25. o Bioxetin :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Drobną poprawę zauważyłam po 2-3 dniach, ale prawdziwe niezaprzeczalne polepszenie nastąpiło po 3 miesiącach. Spodziewałam się tabletki szczęścia, ale to tak nie działa. Żaden lek nie zapewni wiecznego uśmiechu i braku problemów, jednak Bioxetin pozwolił mi wrócić do normalności – do tego, jaka byłam wcześniej. A to jest ogromny sukces. Jeśli chodzi o efekty uboczne, to problemy ze snem i uczucie gorąca i pocenie się. Jak najbardziej do przeżycia.
     Polecam i życzę cierpliwości – nic nie daje pełnego efektu z dnia na dzień :)

     1. o Bioxetin :

      Zaczęłam brać bioxsetin, nie wiem, ale czuje się zmęczona i nic mi się nie chce.

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.