Rispolept

Opinie o Rispolept

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Rispolept Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Rispolept

4.8
Nasi użytkownicy ocenili Rispolept na ocenę średnią 4.8/10 na podstawie 103 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Rispolept

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Rispolept

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Rispolept, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Rispolept?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Rispolept

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Rispolept?

Sprawdź dostępność Rispolept

Ulotka Rispolept

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Rispolept?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Rispolept

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Rispolept
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

rispolept w ciąży

Sprawdź czy Rispolept można brać w ciąży

rispolept a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Rispolept po alkoholu

rispolept skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Rispolept

Rispolept Consta a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Rispolept przy karmieniu piersią

Rispolept Consta skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Rispolept

Rispolept Consta dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Rispolept

Rispolept działanie i stosowanie

Dowiedz się o Rispolept Rispolept działanie i stosowanie

Rispolept Consta działanie i stosowanie

Dowiedz się o Rispolept Rispolept Consta działanie i stosowanie

rispolept a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Rispolept przy karmieniu piersią

rispolept dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Rispolept

rispolept przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Rispolept

Rispolept Consta w ciąży

Sprawdź czy Rispolept można brać w ciąży

Rispolept Consta przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Rispolept

Rispolept Consta przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Rispolept

Rispolept przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Rispolept

Rispolept zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Rispolept na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Rispolept jest stosowany w wypadku: Na Schizofrenię,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

103 Replies to “Rispolept”

 1. Syn miał nie tolerancję rispoleptu ,po tygodniu wylądował na sorze , wymioty , biegunka , odtrucie, zmiana leków , masakra , mało nie zszedł.

 2. Jest to lek, który oznacza śmierć społeczną dla osoby pracującej intelektualnie. Nie wiem z jakiej przyczyny akurat ten lek moja lekarka podała mi przed ostatnim egzaminem na studiach w dawce Consta 50 mg. Obok cierpienia fizycznego (akatyzja, bóle mięśni), zaobserwowałam potworne upośledzenie pracy mózgu, niemożność czytania spowodowaną zaburzeniem koncentracji, ale także niemożność zapamiętywania. Nawet dawka podtrzymująca 4 mg/doba powoduje upośledzenie intelektualnej pracy mózgu. Nie mogłam się uczyć dłużej niż 2 godziny, borykałam się potem z uczuciem zmęczonego i nie będącego w stanie pracować mózgu. Dopiero po upływie półtorej roku znalazłam lekarza, który był łaskaw zmienić mi lek. Gdybym się przy tym nie uparła, do dzisiejszego dnia byłabym upośledzoną intelektualnie, niezdolną do niczego kaleką.

 3. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  9.9

  Ten lek działa na mnie dobrze, ale odczuwam skutki uboczne do tego mam bardzo silna depresje, ale to chyba normalne przy tym leku. sam nie wiem na każdym forum pisze co innego i każdy lekarz mówi co innego przez nią czuje się rozchwiany emocjonalnie, do tego czuję jeszcze zamulenie, senność nie otępienie po prostu jestem mniej wydajny fizycznie w pracy gdybym mógł bym tylko leżał czuje się uspany. W głowie nie mam żadnych myśli chyba ze się nad czymś skupiam lek na mnie działa nie co gorzej w upalne dni raz czułem się na ratuszu po zażyciu przez słyszą chwile.

 4. mam poważne wątpliwosci co do brania leku rispolept 2mg który bierze moja mama która jest tak wyciszona jakby żyla w innym świecie boje się o nią i muszę jej przetłumaczyc aby zmieniła lek albo lekarza

 5. U mnie po rispolepcie consta 25 pojawiły się naczyniaki na wątrobie, więc chyba jednak wole urojenia niż naczyniaki oprócz tego tworzy się gruczolak na przysadce mózgowej wydzielający prolaktynę, brałam to gówno 3 lata.

 6. Skutecznosc

  5

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0.2

  Zdecydowanie jest to najgorszy z leków jaki stosowałem, ze względu na skutki uboczne. Oczywiście mówię tylko za siebie, niektórzy twierdzą, że jest to lek nieomal idealny. Objawy niepożądane, które u mnie wystąpiły to: niemal całkowite spłaszczenie afektu, ciężkie zaburzenia funkcji poznawczych, głównie koncentracji, niemożność czytania ze zrozumieniem. Poza tym zaburzenia ze strony układu rozrodczego, anorgazmia, zanik nasienia, a później impotencja. Wszystko wróciło do normy dopiero po pół roku od odstawienia tej trucizny. Ogólnie odradzam. Solian i olanzapina to o wiele lepsze leki niż powyższy R.

  1. Czy ktoś z Państwa zauważył zmianę właściwości leku? Wydaje mi się że producent na przełomie 2017 i 2018 roku zmienił skład leku. Zbadałem u siebie krew przed przyjęciem leku i po przyjęciu leku. Opakowanie które było kupione w 2017 roku m.in. obniżyło testosteron, estradiol, natomiast hormon estriol nie został ustalony z powodu niestabilności próbki a osoba laboratorium dzwoniła do mnie z prośbą o ponowne badanie. Niestety tamtego opakowania już nie miałem więc wykupiłem w tym roku. W nowym opakowaniu tego typu zmian nie było. Na tą chwilę poszukuję leku zakupionego w 2017 lub wcześniej roku w celem sprawdzenia działania na hormony.
   Pozdrawiam bardzo serdecznie.

 7. Rispolept to bardzo niebezpieczny lęk, a raczej trucizna, która się powinno natychmiast zabronić stosować. Nie byłem nigdy chory na żadna chorobę psychiczną, jednak pani doktor powiedziała mi, że to jakiś rodzaj schizofrenii, kłamała, bo wykonywała polecenia bezpieki III RP. Ważyłem 85 kg i byłem bardzo wysportowanym facetem jak na swój wiek. Pani doktor, żeby mi celowo zaszkodzić przepisał mi bardzo duża dawkę Rispolept, taką, że po trzech miesiącach ważyłem już 120 kg i z ledwością się poruszyłem. Po zrobieniu badań USG wyszło, że mam bardzo zatłuszczoną wątrobę i serce, co spowodowało także stałe wysokie ciśnienie krwi 150/120 i bardzo niebezpieczne tętno czyli bicie serca, które powinno bić 60 razy na minutę, a ja miałem prawie 100 bić na minutę, więc groził mi poważny udar lub wylew. O nadmiernej pobudliwości i bezsenności już nie wspomnę. Gdy powiedziałem o tym tej pani doktor, zaczęła się śmiać „ha ha ha” i powiedziała szyderczo, że jestem nadwrażliwy. Na polecenie bezpieki III RP, chciała mnie zabić, by wyglądało to na zwykły wylew lub udar. Takie środowisko jest dalej w Mińsku Mazowieckim, po agenturze KGB i GRU, które pozostało i dalej morduje, pochodzące z WSW i SB. Pani doktor natomiast zmieniła mi lęk i przepisała mi Solian, po którym miałem bardzo duże kłopoty z pamięcią, coś jak zaawansowana skleroza lub Alzhaimer, po to bym wszystko zapomniał. Teraz stanie przed Sądem za usiłowanie zabójstwa.

 8. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  4.3

  U mnie Rispolept powodował straszne skutki uboczne. Spałem najwyżej 1,5 h na dobę, musiałem chodzić cały czas po pokoju, w pracy nie mogłem usiedzieć przy biurku – masakra! Myślałem, że popełnię samobójstwo jak to dłużej potrwa.
  Poszedłem do psychiatry i ten zmienił mi na Sulpiryd i jest bajka w dodatku za darmo ( 100% refundacji w moim przypadku, ale i bez refundacji jest tani ).
  Rispolept jest lekiem w zdecydowanej większości przypadków bardzo skutecznym, ale u wielu powoduje bardzo przykre skutki uboczne. Moim zdaniem powinno się go stosować w pierwszej fazie leczenia, w ostrej fazie choroby, ale nie dłużej niż miesiąc. Potem powinno się przejść na inny lek nie powodujący tak silnych skutków ubocznych.

 9. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  1

  Problemy z miesiączką, czy erekcją to skutek praktycznie wszystkich psychotropów, takie działanie prowadzi do kastracji u obu płci, dodatkowo u mężczyzn zanikają genitalia i dochodzi do zaprzestania produkcji testosteronu, co prowadzi do szybszego starzenia się organizmu, a brak testosteronu powoduje również to, że człowiek po prostu staje się coraz bardziej debilem (spada IQ i dochodzi do otępienia), a psychiatrzy jak jeden mąż nic nie mówią o skutkach ubocznych zażywania psychotropów, a niektórych jak zauważyłem zastraszanie pacjentów i ich powolna eutanazja farmakologiczna rajcuje- tylko przestrzegam.

 10. Skutecznosc

  2.6

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  2.6

  Cierpię na tiki nerwowe, 8 lat temu psychiatra przepisał mi Rispolept w płynie. Miałam wtedy 13 lat. Na początku prawie wcale nie tyłam, lecz przez ostatni rok przytyłam ok 15 kg, mam nieregularne miesiączki, a lek prawie nie pomagał. Dalej byłam nerwowa, a gdy się stresowałam tiki się nasilały chociaż brałam lek. Na początku brałam 1 ml rano i 0,25 ml wieczorem. Później psychiatra zmniejszył na 1 ml rano. Gdy go zażywałam byłam otępiała, nie miałam na nic siły, cały czas chciało mi się spać i czułam ogólne zmęczenie, popadałam ze skrajności w skrajność, śmiałam się, a za 5 min potrafiłam się rozpłakać już jako dorosła osoba, zepsuł mi się wzrok, miałam problemy z zasypianiem. Niedawno udałam się do psychiatry i zapytałam się, czy mogę odstawić lek z powodów osobistych, gdy go stopniowo odstawiałam czułam się o niebo lepiej. Mam więcej siły, nie jestem senna, ani otępiała, a tiki się nie nasilają.

 11. Ten Rispolept ma zbyt dużo skutków ubocznych- przytyłam chociaż jem mniej niż dawniej, ponadto pogorszył mi się wzrok- widzę tak jak przez mgłę, nie mogę też jeździć samochodem chociaż mam prawo jazdy.

 12. Skutecznosc

  7.5

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  7.7

  Brałam Rispolept przez 8 miesięcy. W tej chwili jest on odstawiony, bo prolaktyna wzrosła mi do 2714 bez obciążenia (norma jest do 496), mam 21 kilo nadmiaru wody z organizmie i przez 3 miesiące nie miałam okresu. Nadal czuję się pusta, bez sił i chęci do czegokolwiek, bez pasji, brakuje mi emocji wobec chłopaka, które muszę udawać. Pomagać pomagał, ale za taką cenę nie warto go brać. Nie wiem, ile czasu zajmie mi pozbycie się skutków ubocznych i zrzucenie nadprogramowej wagi- może parę miesięcy, może rok. Ogólnie nie polecam.

 13. Ten lek został przepisany mojemu mężowi (80 l.) z tytułu urojeń, że jest okradany przez bank w którym ma konto. Nachodził pracowników, twierdził, że kasjerka za prowadzenie konta żądała haraczu-300 zł, że ktoś wybiera pieniądze z bankomatu, karta jest bezpieczna, nie ma mowy o kradzieży. Psychiatra zapisał mu risperidon. Po 10 dniach brania leku objawy i opowieści się nasiliły- dziś, w niedziele cały niemal dzień pilnował pobliskiego bankomatu, żeby nikt nie zabrał mu emerytury. Pojawiły się też kłopoty z usypianiem. Nie jest to lek dla każdego, a lekarze powinni rozważniej zapisywać leki i ich dawkowanie.