Invag


Invag to lek przygotowany dla zwiększenia higieny intymnej. Lek z grupy leków osłonowych przyjmowanych przy przyjmowaniu leków o działaniu niszczących florę bakteryjną pochwy. Skonstruowany jako kapsułki dopochwowe odbudowujące florę bakteryjną pochwy i układu moczowego kobiety. Tego rodzaju sytuacje (podwyższonego ryzyka) występują podczas leczenia antybiotykami oraz kuracji antygrzybicznej. Dodatkowo zmniejszają problemy z układem moczowym w trakcie przyjmowania antykoncepcji. Stosuje się go również podczas stanów zapalnych pochwy i sytuacji podwyższonego ryzyka higieny okolic intymnych.
Napisz swoją opinię o Invag


Cena Invag
Skutki uboczne Invag
Dawkowanie Invag
Ulotka Invag
Zamienniki Invag
Forum Invag
Najnowsza opinia o Invag
Zastosowanie i składniki Invag
Gdzie można kupić Invag?

Opinie o Invag (9)

Invag, ocena średnia

6.0333333333333

Skutecznosc

59/10

  Brak skutków ubocznych

  66/10

   Oplacalnosc

   56/10
    1. Opinia użytkownika o Invag :

     Skutecznosc

     3.3

     Brak skutków ubocznych

     9.7

     Oplacalnosc

     2.7

     Jest bardzo skuteczny jeśli trafi się na „aktywne” opakowanie. Niestety bardzo często trafia się martwe opakowanie. Tylko 1 na trzy naprawdę działa, co znacznie podnosi jego cenę. To raczej nie wina producenta lecz transportu lub przechowywania w aptekach. Generalnie jest bardzo delikatny. Za to jak ok to działa super. Wystarczy kilka globulek i flora się odnawia.

    2. Opinia użytkownika o Invag :

     Skutecznosc

     0.8

     Brak skutków ubocznych

     1.1

     Oplacalnosc

     1.2

     Po antybiotyku terapii miałam stosować. Było gorzej niż przed stosowaniem. Pojawiło się już po pierwszej kapsułce świąd i pieczenie, odczucie jak przy zapaleniu grzybiczym.

    3. Opinia użytkownika o Invag :

     Stosowałam ten lek w 8 miesiącu ciąży po antybiotykoterapii. Świąd i pieczenie doprowadzały do obłędu. Poza tym cena również nie zachęca (7 kapsułek ok 23 zł).

    4. Opinia użytkownika o Invag :

     Skutecznosc

     0.1

     Brak skutków ubocznych

     0.1

     Oplacalnosc

     0.1

     Jestem w 9 miesiącu ciąży, mój lekarz stwierdził, że mam za mało probiotyków i przepisał mi InVag. Najgorsze co mógł mi zrobić, świąd, pieczenie, dziwne upławy, podrażnienie, z dnia na dzień coraz gorzej, nie miałam żadnych dolegliwości, tylko zły wynik badania, a teraz dostaję szału przez to swędzenie i pieczenie. Nie polecam.

    5. Opinia użytkownika o Invag :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Mnie invag polecił stosować mój ginekolog, kiedy skarżyłam się na pieczenie w okolicach intymnych po basenie, ponieważ nie mam możliwości biegać do niego po każdej takiej akcji, a z invagiem rzeczywiście nieprzyjemne dolegliwości mijają, zapewne dlatego że zawiera aż trzy szczepy pochodzące od polskich kobiet.

    6. Opinia użytkownika o Invag :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Stosowałam Invag po Antybiotykach o szerokim spektrum działania. Nie uniknęłam biegunki poantybiotykowej, ale na szczęście moje drogi rodne były bezpieczne dzięki Invag’owi, który stosowałam łącznie 14 dni (przed miesiączką 7 dni i po miesiączce 7 dni). Nie złapałam żadnej infekcji. Stosuję także żel intymny Provag, oraz tabletki Provag. Wszystko razem zapewnia długotrwałą ochronę. Provag żel ułatwia aplikację globulki Invag.
     Jestem zadowolona z kuracji. Nie zamieniłabym Invagu na żaden inny lek dopochwowy.

    7. Opinia użytkownika o Invag :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     ja też ostatnio kupiłam invag z polecenia farmaceutki, pojawiły się u mnie nieprzyjemne upławy a nie miałam czasu umówić się do ginekologa, po siedmiu dniach nie miałam już problemu, zapamiętałam że sprzedając mi go mówiła że najlepiej kupować te probiotyki które mają wymagalność przechowywania w lodówce wtedy są skuteczne

    8. Opinia użytkownika o Invag :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Od dłuszego czasu miałam nawracające infekcje intymne stosowałam różne leki ale infekcja po paru dniach wracała.Kiedy jednak ginekolog kazała mi przez 7 dni stosować priobiotyk invag moje dolegliwości ustąpiły i narazie nie mam nawrotów infekcji.Niemiałam również skutków ubocznych podczas jego stosowania więc moja opinia na jego temat jest bardzo pozytywna

    9. Opinia użytkownika o Invag :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Invag brałam bo zalecił mi lekarz jako osłonę podczas antykoncepcji. lek się przyjął dobrze choć miałam podrażnienia. Nie lubię takiej formy leków ale zdecydowałam się na Invag ze względu na kurację antybiotykową. lek jest ok i w sumie bez skutków ubocznych. Cena Invag jednak troszkę wysoka…

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.