Invag

Poznaj bliżej lek Invag:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Invag. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Invag i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Invag

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Invag Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Invag i opinie ekspertów

5.6
Nasi użytkownicy ocenili Invag na ocenę średnią 5.6/10 na podstawie 11 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Invag
Po stosowaniu invagu miałam pieczenie, świąd i upławy. Nie polecam.

o Invag

Wystąpiły u nie wszystkie olisane jako częste skutki uboczne! Nigdy więcej!

o Invag

Jest bardzo skuteczny jeśli trafi się na „aktywne” opakowanie. Niestety bardzo często trafia się martwe opakowanie. Tylko 1 na trzy naprawdę działa, co znacznie podnosi jego cenę. To raczej nie wina producenta lecz transportu lub przechowywani… [przeczytaj całą opinię]

o Invag

Po antybiotyku terapii miałam stosować. Było gorzej niż przed stosowaniem. Pojawiło się już po pierwszej kapsułce świąd i pieczenie, odczucie jak przy zapaleniu grzybiczym.

o Invag

Stosowałam ten lek w 8 miesiącu ciąży po antybiotykoterapii. Świąd i pieczenie doprowadzały do obłędu. Poza tym cena również nie zachęca (7 kapsułek ok 23 zł).

o Invag

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Invag

Invag to lek przygotowany dla zwiększenia higieny intymnej. Lek z grupy leków osłonowych przyjmowanych przy przyjmowaniu leków o działaniu niszczących florę bakteryjną pochwy. Skonstruowany jako kapsułki dopochwowe odbudowujące florę bakteryjną pochwy i układu moczowego kobiety. Tego rodzaju sytuacje (podwyższonego ryzyka) występują podczas leczenia antybiotykami oraz kuracji antygrzybicznej. Dodatkowo zmniejszają problemy z układem moczowym w trakcie przyjmowania antykoncepcji. Stosuje się go również podczas stanów zapalnych pochwy i sytuacji podwyższonego ryzyka higieny okolic intymnych.


Gdzie można kupić Invag?

Sprawdź gdzie kupić Invag. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Invag w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Invag składniki i działanie

Poznaj skład Invag i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Invag jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Dla Kobiet, Na Infekcję, Na Odbudowę flory bakteryjnej, Na Stan zapalny, Na Upławy, Na Zakażenie, Osłonowe,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

11 Replies to “Invag”

 1. Skutecznosc

  3.3

  Brak skutków ubocznych

  9.7

  Oplacalnosc

  2.7

  Jest bardzo skuteczny jeśli trafi się na „aktywne” opakowanie. Niestety bardzo często trafia się martwe opakowanie. Tylko 1 na trzy naprawdę działa, co znacznie podnosi jego cenę. To raczej nie wina producenta lecz transportu lub przechowywania w aptekach. Generalnie jest bardzo delikatny. Za to jak ok to działa super. Wystarczy kilka globulek i flora się odnawia.

 2. Skutecznosc

  0.8

  Brak skutków ubocznych

  1.1

  Oplacalnosc

  1.2

  Po antybiotyku terapii miałam stosować. Było gorzej niż przed stosowaniem. Pojawiło się już po pierwszej kapsułce świąd i pieczenie, odczucie jak przy zapaleniu grzybiczym.