Abilify

Opinie o Abilify to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Abilify Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Abilify a także możesz poczytać opinie o Abilify czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Abilify

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Abilify Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Abilify

6.1
Nasi użytkownicy ocenili Abilify na ocenę średnią 6.1/10 na podstawie 81 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Informacje o Abilify

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Abilify, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Abilify?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Abilify

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Abilify?

Sprawdź dostępność Abilify

Ulotka Abilify

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Abilify?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Abilify

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Abilify
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Abilify a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Abilify po alkoholu

Abilify a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Abilify przy karmieniu piersią

Abilify skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Abilify

Abilify a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Abilify przy karmieniu piersią

Abilify przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Abilify

Abilify Maintena przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Abilify

Abilify Maintena przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Abilify

Abilify Maintena działanie i stosowanie

Dowiedz się o Abilify Abilify Maintena działanie i stosowanie

Abilify Maintena a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Abilify przy karmieniu piersią

Abilify w ciąży

Sprawdź czy Abilify można brać w ciąży

Abilify przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Abilify

Abilify w ciąży

Sprawdź czy Abilify można brać w ciąży

Abilify dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Abilify

Abilify działanie i stosowanie

Dowiedz się o Abilify Abilify działanie i stosowanie

Abilify Maintena a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Abilify po alkoholu

Abilify Maintena dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Abilify

Abilify Maintena w ciąży

Sprawdź czy Abilify można brać w ciąży

Abilify Maintena skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Abilify

Abilify zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Abilify na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Abilify jest stosowany w wypadku: Na Schizofrenię,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

81 Replies to “Abilify”

 1. Tak jak obiecałem tak pisze. Brałem abilify 7,5 mg przez dwa tygodnie- nie aktywizował mnie, teraz trzeci dzień biorę 15 mg nadal bez efektu. Ponadto Łykam rispolept 3 mg i 150 mg wenlafaksyny. Nic mi się nie chce, nic nie interesuje, nawet tv odpada, na spacer nie chce mi się iść, siedzę w domu- depresja i objawy negatywne. Napiszę, czy i kiedy abilify zaczną działać na te negatywy. Niby myślę, że powinienem posprzątać, pójść na spacer itp., ale wykonanie tego niemożliwe. Pobiorę go jeszcze, bo działa stabilizująco na nastrój- nie płacze, aha i na dawce 15 mg nie ma się już takiej ochoty na te sprawy jak na 7,5 mg, ale i tak jest lepiej jak bez abilify.

 2. To mój drugi wpis. Biorę już tylko 3 mg Rispoleptu, 7,5mg Abilifly, Efectin zmniejszono do 150mg.
  Abilifly biorę 11 dzień. Zauważyłem pozytywne efekty na czynności sexualne, jak również niewielką poprawę nastroju, dalej odczuwam brak motywacji i niechęć do wykonywania czynności- golenie, mycie się, ubieranie. Będę raportował na bieżąco.

 3. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Biorę Rispolept 4mg, ponadto Efectin od 3 miesięcy. Choruję na zaburzenia schizoafektywne. Od dwóch dni biorę Abilify 7,5mg celem aktywizacji. Być może nie zauważyłem tej aktywizacji jeszcze, na razie dużo leżę, słucham radia i niewiele robię. Przy tak dużych dawkach Rispoleptu i Efectinu nie może być mowy o współżyciu, jednak po przyjęciu 2giej dawki Abilify zaszła zmiana na lepsze. Lek ten zniósł działanie kastracyjne pozostałych leków.
  Działanie przeciwdepresyjne Efectinu jest u mnie znikome, jest też sporo objawów negatywnych po psychotycznych (anhedonia, smutek, mała ruchliwość, niechęć do wychodzenia z domu, złe samopoczucie, niechęć do mycia się i ubierania, objawy nerwicowe). Jeżeli tylko abilify zacznie działać napiszę komentarz czy zniósł i kiedy te przykre objawy. Będę zmniejszał za jakiś czas dawkę Rispoleptu. Wiem, że wiele osób interesuje jak działa Abilifly na objawy negatywne i jak szybko.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Witam serdecznie. Według mnie lek abilify jest bardzo skuteczny. Dobrze po nim funkcjonuje i czuje się świetnie. Brałam tabletki 30 mg na dobę. W tym miesiącu dostałam pierwszy zastrzyk. Jest to lek najlepszy na świecie. Polecam wszystkim.

 5. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  7.8

  Oplacalnosc

  0

  Mi pomaga ten lek, biorę od niedawna z clonozepanem oraz Andepin, tramal, biotropil na noc i vitamina b12, jest wręcz Git… polecam.

 6. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Biorę Abilify z 5 dni. Nie jestem ospały, chodź wstaje koło 11. Nie czuję większego popędu seksualnego. Jem dość dużo, waga nie spadła. Zastanawia mnie jedno zdarzenie: czemu obudziłem się w luksusowym bur… z dwiema nagimi kobietami i nic nie pamiętam?

 7. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  10

  Choruję na schizofrenię paranoidalną (chyba jak wszyscy tutaj, no może oprócz chad-owców :P) od wielu lat, abilify teoretycznie powinnam brać od kilku, ale od pewnego momentu rzuciłam wszystkie leki i do dziś mam remisję, jednak teraz postanowiłam wrócić do a., aby poprawić swoje zdolności poznawcze- pamięć, uwagę – i ogólnie zabezpieczyć się przed nawrotem. Idę na studia, więc muszę mieć sprawny umysł, a poza tym przez to będę narażona na stres, a wiadomo jak stres działa na cierpiących na schizofrenię. Od zawsze mam te same efekty uboczne przy braniu abilify: syndrom niespokojnych nóg :P, niepokój, NADMIAR energii, którą nie wiem, jak spożytkować (dlatego dużo sprzątam, ale to w sumie plus :P), czasem nieostre widzenie… Ale uwaga, po kilku latach kontaktu z tym lekiem one znikają! Pozostaje tylko lecznicze działanie a., czyli przeciwpsychotyczne oraz aktywizujące. Tak więc bardzo jestem zadowolona z tego leku, tym bardziej, że brałam kiedyś Clozapol i zrobił on ze mnie warzywo i rozwalił niemal każdy układ mojego organizmu (na czele z hormonalnym) oraz wcześniej Olanzapinę, która również mnie zmuliła oraz ciekła mi po niej ślina z ust non-stop :/. Abilify to mniej dokuczliwy i bezpieczniejszy lek, zdaje się. Chyba jest najnowocześniejszy ze wszystkich i jeśli dobrze na kogoś działa, to warto się go trzymać. Teraz mam zamiar na nim z sukcesem studiować, a potem iść do jakiejś pracy, ale to odległa przyszłość… Oby tylko nie było nawrotów choroby ;).