Pernazinum

Poznaj bliżej lek Pernazinum:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Pernazinum. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Pernazinum i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Pernazinum

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Pernazinum Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Pernazinum i opinie ekspertów

6
Nasi użytkownicy ocenili Pernazinum na ocenę średnią 6/10 na podstawie 10 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Pernazinum
Biorę od ponad 4 lat z małymi przerwami, deficyty brania w podczas dozowania, inne mniej pomagały, ostałem przy permazinum 25 mg. Początkowo od 1/2mca 100mg. ilorafen doraźnie i jako-tako funkcjonuje i już nie balanguje.

o Pernazinum

Mój syn w 1979 roku po kuracji w Gdańsku tym lekarstwem był normalny i studiował. Wyjechał do mnie do Szwecji. Tam niema tego leku. Kiedy zabrakło pernazinum z Polski dali synowi trylafon. No i się zaczęło. Nie pomagał, potem iktorevil, /po… [przeczytaj całą opinię]

o Pernazinum

Lek taki sobie.

o Pernazinum

Pernazinum to lek, który mi pomaga przetrwać menopauzę, jestem z niego zadowolona.

o Pernazinum

Biorę ten lek już od 3 lat. Pomaga mi w w moich omamach, uciszyło się to, ale nie do końca. Leki to jedna sprawa. Przy lekach jest też ważna równolegle terapia. Są skutki uboczne jak np: tycie. I mało się płaci jak jest na fundusz. Mogę … [przeczytaj całą opinię]

o Pernazinum

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Pernazinum

Pernazinum zawiera jako substancję czynną perazyny dimaleinian, który  należy do szerokiej grupy neuroleptyków. Wykazuje umiarkowane działanie uspokajające oraz działanie przeciwpsychotyczne. Mimo że jest wiele nowszych i bezpieczniejszych leków (z mniejszymi skutkami ubocznymi) perazyna nadal jest w Polsce popularna w leczeniu schizofrenii. Skutki uboczne w postaci wzrostu masy ciała i objawów spadku energii życiowej, często zniechęcają chorych do kontynuowania terapii.


Gdzie można kupić Pernazinum?

Sprawdź gdzie kupić Pernazinum. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Pernazinum w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Pernazinum składniki i działanie

Poznaj skład Pernazinum i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Pernazinum jest stosowany w wypadku: Na problemy seksualne, Na receptę, Na Schizofrenię,
Główne składniki leku Pernazinum to: Perazyna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

10 Replies to “Pernazinum”

 1. Biorę od ponad 4 lat z małymi przerwami, deficyty brania w podczas dozowania, inne mniej pomagały, ostałem przy permazinum 25 mg. Początkowo od 1/2mca 100mg. ilorafen doraźnie i jako-tako funkcjonuje i już nie balanguje.

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Mój syn w 1979 roku po kuracji w Gdańsku tym lekarstwem był normalny i studiował. Wyjechał do mnie do Szwecji. Tam niema tego leku. Kiedy zabrakło pernazinum z Polski dali synowi trylafon. No i się zaczęło. Nie pomagał, potem iktorevil, /po którym syn szalał, robił głupstwa i trafił pod sąd 10 lat w zamkniętym oddziale. Zmieniły Polska diagnozę i próbowali rożne leki. Po tylu latach na lekach clozapin + haldol w dużych dawkach, jest bardzo chudy wiele lat / w Polsce też zaczęło się tym, że nie mógł jeść i był bardzo chudy, ale po 2 miesiącach w szpitalu wrócił do normy/ Nkedouczona lekarka. Już nie mam siły z takimi tu walczyć. Wszystko olewają.