Rispolept

Poznaj bliżej lek Rispolept:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Rispolept. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Rispolept i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Rispolept

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Rispolept Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Rispolept i opinie ekspertów

4.8
Nasi użytkownicy ocenili Rispolept na ocenę średnią 4.8/10 na podstawie 103 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Rispolept
Syn miał nie tolerancję rispoleptu ,po tygodniu wylądował na sorze , wymioty , biegunka , odtrucie, zmiana leków , masakra , mało nie zszedł.

o Rispolept

Jest to lek, który oznacza śmierć społeczną dla osoby pracującej intelektualnie. Nie wiem z jakiej przyczyny akurat ten lek moja lekarka podała mi przed ostatnim egzaminem na studiach w dawce Consta 50 mg. Obok cierpienia fizycznego (akatyzja,… [przeczytaj całą opinię]

o Rispolept

Ten lek działa na mnie dobrze, ale odczuwam skutki uboczne do tego mam bardzo silna depresje, ale to chyba normalne przy tym leku. sam nie wiem na każdym forum pisze co innego i każdy lekarz mówi co innego przez nią czuje się rozchwiany emocjon… [przeczytaj całą opinię]

o Rispolept

mam poważne wątpliwosci co do brania leku rispolept 2mg który bierze moja mama która jest tak wyciszona jakby żyla w innym świecie boje się o nią i muszę jej przetłumaczyc aby zmieniła lek albo lekarza

o Rispolept

Czy ktoś z Państwa zauważył zmianę właściwości leku? Wydaje mi się że producent na przełomie 2017 i 2018 roku zmienił skład leku. Zbadałem u siebie krew przed przyjęciem leku i po przyjęciu leku. Opakowanie które było kupione w 201… [przeczytaj całą opinię]

o Rispolept

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Rispolept

Rispolept to nowoczesny lek antypsychotyczny. Lekarze przepisują go na wiele różnych schorzeń, jednak najczęściej jest stosowany przy schizofrenii. Nie tylko pomaga on zwalczyć objawy wytwórcze choroby (omamy), lecz także objawy negatywne (alienacja chorego, brak motywacji, obniżona emocjonalność)
Stosowany jest również przy Chad (choroba afektywna dwubiegunowa), oraz przy autyzmie. Ostatnio modne wśród lekarzy staje się również przepisywanie rispoleptu na depresję. Trend ten przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych.
Rispolept może powodować skutki uboczne, a tym najczęściej wskazywanym przez chorych jest wzrost masy ciała. Chorzy skarżą się również na pobudzenie i bezsenność.


Gdzie można kupić Rispolept?

Sprawdź gdzie kupić Rispolept. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Rispolept w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Rispolept składniki i działanie

Poznaj skład Rispolept i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Rispolept jest stosowany w wypadku: Na Schizofrenię,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

103 Replies to “Rispolept”

 1. Syn miał nie tolerancję rispoleptu ,po tygodniu wylądował na sorze , wymioty , biegunka , odtrucie, zmiana leków , masakra , mało nie zszedł.

 2. Jest to lek, który oznacza śmierć społeczną dla osoby pracującej intelektualnie. Nie wiem z jakiej przyczyny akurat ten lek moja lekarka podała mi przed ostatnim egzaminem na studiach w dawce Consta 50 mg. Obok cierpienia fizycznego (akatyzja, bóle mięśni), zaobserwowałam potworne upośledzenie pracy mózgu, niemożność czytania spowodowaną zaburzeniem koncentracji, ale także niemożność zapamiętywania. Nawet dawka podtrzymująca 4 mg/doba powoduje upośledzenie intelektualnej pracy mózgu. Nie mogłam się uczyć dłużej niż 2 godziny, borykałam się potem z uczuciem zmęczonego i nie będącego w stanie pracować mózgu. Dopiero po upływie półtorej roku znalazłam lekarza, który był łaskaw zmienić mi lek. Gdybym się przy tym nie uparła, do dzisiejszego dnia byłabym upośledzoną intelektualnie, niezdolną do niczego kaleką.

 3. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  9.9

  Ten lek działa na mnie dobrze, ale odczuwam skutki uboczne do tego mam bardzo silna depresje, ale to chyba normalne przy tym leku. sam nie wiem na każdym forum pisze co innego i każdy lekarz mówi co innego przez nią czuje się rozchwiany emocjonalnie, do tego czuję jeszcze zamulenie, senność nie otępienie po prostu jestem mniej wydajny fizycznie w pracy gdybym mógł bym tylko leżał czuje się uspany. W głowie nie mam żadnych myśli chyba ze się nad czymś skupiam lek na mnie działa nie co gorzej w upalne dni raz czułem się na ratuszu po zażyciu przez słyszą chwile.

 4. mam poważne wątpliwosci co do brania leku rispolept 2mg który bierze moja mama która jest tak wyciszona jakby żyla w innym świecie boje się o nią i muszę jej przetłumaczyc aby zmieniła lek albo lekarza

 5. U mnie po rispolepcie consta 25 pojawiły się naczyniaki na wątrobie, więc chyba jednak wole urojenia niż naczyniaki oprócz tego tworzy się gruczolak na przysadce mózgowej wydzielający prolaktynę, brałam to gówno 3 lata.

 6. Skutecznosc

  5

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0.2

  Zdecydowanie jest to najgorszy z leków jaki stosowałem, ze względu na skutki uboczne. Oczywiście mówię tylko za siebie, niektórzy twierdzą, że jest to lek nieomal idealny. Objawy niepożądane, które u mnie wystąpiły to: niemal całkowite spłaszczenie afektu, ciężkie zaburzenia funkcji poznawczych, głównie koncentracji, niemożność czytania ze zrozumieniem. Poza tym zaburzenia ze strony układu rozrodczego, anorgazmia, zanik nasienia, a później impotencja. Wszystko wróciło do normy dopiero po pół roku od odstawienia tej trucizny. Ogólnie odradzam. Solian i olanzapina to o wiele lepsze leki niż powyższy R.

  1. Czy ktoś z Państwa zauważył zmianę właściwości leku? Wydaje mi się że producent na przełomie 2017 i 2018 roku zmienił skład leku. Zbadałem u siebie krew przed przyjęciem leku i po przyjęciu leku. Opakowanie które było kupione w 2017 roku m.in. obniżyło testosteron, estradiol, natomiast hormon estriol nie został ustalony z powodu niestabilności próbki a osoba laboratorium dzwoniła do mnie z prośbą o ponowne badanie. Niestety tamtego opakowania już nie miałem więc wykupiłem w tym roku. W nowym opakowaniu tego typu zmian nie było. Na tą chwilę poszukuję leku zakupionego w 2017 lub wcześniej roku w celem sprawdzenia działania na hormony.
   Pozdrawiam bardzo serdecznie.