Lamotrygina

Poznaj bliżej lek Lamotrygina:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Lamotrygina. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Lamotrygina i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Lamotrygina

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Lamotrygina Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Lamotrygina i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Lamotrygina

Lamotrygina jest lekiem stosowanym do leczenia depresji, zaburzeń afektywnych dwubiegunowych i innych zaburzeń nastroju. Jest syntetycznym lekiem antydepresyjnym w grupie inhibitorów zwrotnego wychwytu zwojowego serotoniny (SSRI). Powinien być stosowany Tylko na zalecenie lekarza.

Lamotrygina jest dostępna w postaci tabletki do połknięcia. Tabletki te mają zazwyczaj od 25 do 200 mg substancji czynnej. Dawka leku zaczyna się od 25 mg, a następnie lekarz może stopniowo zwiększać dawkę co tydzień, aż do osiągnięcia optymalnego poziomu leczenia. Dawka maksymalna Lamotryginy nie powinna przekraczać 250 mg na dzień.

Lamotrygina należy przyjmować 2 razy dziennie, rano i wieczorem, z pełną szklanką wody. Nie należy łączyć tego leku z innymi lekami, szczególnie z innymi lekami antydepresyjnymi, takimi jak trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne (TCA). Lamotrygina może też zmniejszać skuteczność leków przeciwdepresyjnych i zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Potencjalne zamienniki leków dostępne w Polsce to fluoksetyna, która również jest SSRI, ale wykazuje większą skuteczność w leczeniu depresji


Gdzie można kupić Lamotrygina?

Sprawdź gdzie kupić Lamotrygina. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Lamotrygina w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Lamotrygina składniki i działanie

Poznaj skład Lamotrygina i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Lamotrygina jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.