Xartan


Jeśli masz przepisany xartan to z pewnością cierpisz na nadciśnienie. Jest to lek stary, ale to jego pozytywna strona: jest znany i sprawdzony. Stosowanie go przez lekarzy od lat dowodzi pośrednio jego skuteczności i bezpieczeństwa. W istocie xartan nie tylko obniża ciśnienie, ale w znacznym stopniu zmniejszy ryzyko chorób przez nie powodowanych. Nasz lek rozpoczyna swoje pełne działanie w 3 do 6 tygodni od rozpoczęcia jego stosowania. Używających lek z pewnością ucieszył fakt że medykament ma również pozytywny wpływ na zmiany w mitochondriach wynikające z wieku.

Względne bezpieczeństwo xartanu nie powoduje jednak, że jest on zupełnie pozbawiony negatywnych skutków ubocznych. Dotyczą one przede wszystkim chorych na cukrzycę.

Uważaj! Jeśli jesteś kobietą i jest szansa że jesteś w ciąży przestań brać lekarstwo tak szybko, jak to możliwe! Idź też od razu do lekarza.

Napisz swoją opinię o Xartan
Cena Xartan
Skutki uboczne Xartan
Dawkowanie Xartan
Ulotka Xartan
Zamienniki Xartan
Forum Xartan
Najnowsza opinia o Xartan
Zastosowanie i składniki Xartan
Gdzie można kupić Xartan?

Opinie o Xartan (2)

Xartan, ocena średnia

6

Skutecznosc

90/10

  Brak skutków ubocznych

  36/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. Opinia użytkownika o Xartan :

     Na mnie niestety działa fatalnie. Normą są stany zapalne krtani, zatok, flegma, której nie sposób odkrztusić, (ciągle pochrząkuję), a jednocześnie sucho w gardle, (wydaje się niemożliwe a jednak….) bezsenność, bieganie nóg po położeniu się do łóżka. Ciśnienie przestało skakać, ale za to nogi zaczęły. Masakra jakaś. Jak przestałam brać przez kilka miesięcy, to nogi stanęły, a ciśnienie w górę, ale faktem jest, że nie ma „mocy otępiennej”. Może ktoś ma jakiś lepszy pomysł, który nie powoduje skutków ubocznych.

    2. Opinia użytkownika o Xartan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Lek, jak i większość rzeczy z apteki ma plusy i minusy. Największy pozytyw jest dla mnie taki, że bardzo ustabilizował mi ciśnienie. Nie tylko jest zmniejszone do poziomu zdrowego, ale nie mam tego, co kiedyś, że jeden dzień miałam ciśnienie niskie a drugiego o 25 wyższe. I to bez zmiany diety, bez żadnej zmiany w życiu te skoki występowały.
     Teraz coś mniej miłego, nasiliło się u mnie wypadanie włosów. Nie zrezygnuję z tego powodu z xartanu, ale lepiej być świadomym, że taki efekt też może wystąpić. Staram się zniwelować utratę włosów biorąc suplementy skierowane dla kobiet na paznokcie i włosy. Na efekty suplementacji na razie czekam.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.