Yasminelle


Yasminelle w swych pigułach zawiera 2 substancje- hormony żeńskie takie jak drospirenonu i etynyloestradiolu.

Jest to typowy lek antykoncepcyjny i jest następcą leku o podobnej nazwie- Yasmin. od swojego poprzednika odróżnia się mniejszą ilością hormonów. Dzięki takim proporcjom może zmniejszyć skutki niepożądane i skutki uboczne. Ze względu na to iż jest to lek hormonalny należy mieć szczególną uwagę na skutki uboczne samopoczucie  szczególnie w pierwszych dniach zażywania Yasmin.

Napisz swoją opinię o Yasminelle


Cena Yasminelle
Skutki uboczne Yasminelle
Dawkowanie Yasminelle
Zamienniki Yasminelle
Forum Yasminelle
Najnowsza opinia o Yasminelle
Zastosowanie i składniki Yasminelle
Gdzie można kupić Yasminelle?

Opinie o Yasminelle (5)

Yasminelle, ocena średnia

6.3666666666667

Skutecznosc

79/10

  Brak skutków ubocznych

  40/10

   Oplacalnosc

   72/10
    1. Opinia użytkownika o Yasminelle :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Świetne tabletki Polecam!

    2. Opinia użytkownika o Yasminelle :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Mam 16 lat (a pewno pojawi sie krytyka na temat „16lat i tabletki”, ale wolę z mamą taki układ, niż w wieku 15 lat rodzić dziecko :) ) i brałam te tabletki tylko przez miesiąc. Ponieważ już po pierwszej tabletce wystąpiły u mnie objawy takie jak: Nudności a nawet wymioty, bóle głowy, senność (potrafiłam spać po 14h dziennie) nerwowość i najgorszym objawem była miesiączka ktoś trwała 15 dni! Zaraz po skończonym opakowaniu pobiegłyśmy z mamą do ginekologa i lekarz przepisał mi Microgynon. Nie dość, że za opakowanie które zawiera 63 tabletki place 4,50 zł, to jeszcze moje samopoczucie jest rewelacyjne. Nigdy bym nie wpadła na to, że tabletki mogą aż tak wpłynąć na mnie.

    3. Opinia użytkownika o Yasminelle :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Witam,
     stosowałam Yasminelle przez 11 miesięcy, wszystko było super, i właśnie przy 11 opakowaniu usłyszałam diagnozę: masywny zator płucny, cieszę się że żyję.

     Zanim ginekolog przepisze Wam tabsy, zróbcie badania krwi na krzepliwość !

     pozdrawiam

    4. Opinia użytkownika o Yasminelle :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Przyjmowałam lek przez około pół roku i szczerze go polecam! Skutków ubocznych w czasie przyjmowania brak, choć były to drugie tabletki anty, jakie przyjmowałam, a zmiana nastąpiła bez zalecanej przerwy. Poprawiły mi cerę, nie wywołały tzw. ‚jazd’, bóle menstruacyjne również stały się mniej dokuczliwe, a co najważniejsze-były skuteczne;) Ogromnym plusem tabletek jest również ich cena, która nie odstrasza. Jedyny mankament-dwa miesiące po odstawieniu pojawiły się problemy z wagą. Pozdrawiam.

    5. Opinia użytkownika o Yasminelle :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Yasminelle brałam przez 4 miesiące i wystąpiły u mnie liczne skutki uboczne, wymieniane w ulotce jako częste: bóle głowy, obniżenie nastroju, senność i najgorsze czyli krwawienie między 7. dniowymi przerwami w braniu leku. Pod koniec brania 4 blistra doskwierały mi na tyle silne dolegliwości: bóle brzucha i piersi, że zdecydowałam się zgłosić po pomoc do lekarza. Po krótkiej rozmowie zaproponowano mi zmianę tabletek na Cilest. Na razie biorę od kilku dni i jestem z nich bardzo zadowolona i mam nadzieję, że tak już pozostanie. No cóż trudno znaleźć pewnie złoty środek, gdy branie tabletek antykoncepcyjnych zapewnia nam bezstresowe cieszenie się urokami życia :)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.