Oriovit-D

Poznaj bliżej lek Oriovit-D:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Oriovit-D. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Oriovit-D i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Oriovit-D

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Oriovit-D Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Oriovit-D i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Ulotka Oriovit-D
Poznaj szczegółowe informacje o Oriovit-D z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Oriovit-D


Cena Oriovit-D

Oriovit-D jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:
25 µg

Oriovit-D w dawce 25 µg substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. do zucia w cenie:

 • 11.30PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.38PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Oriovit-D:


  Zamienniki Oriovit-D

  Zapoznaj się z zamiennikami Oriovit-D. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Oriovit-D, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Oriovit-D?

  Sprawdź gdzie kupić Oriovit-D. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Oriovit-D w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Oriovit-D składniki i działanie

  Poznaj skład Oriovit-D i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Oriovit-D jest stosowany w wypadku: Na odporność, Środek spożywczy,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.