Cefadisiac


Cefadisiac to środek ziołowy przeznaczony zarówno dla KOBIET jak i MĘSZCZYZN. Jego działanie opart jest na składzie z wyciągów roślin, które od kilku pokoleń używane były jako substancje wzmagające ośrodki mózgu odpowiedzialne za odczuwanie satysfakcji seksualnej. Był on stosowany na początku jako substancja wykorzystywana przez rdzenne plemiona zamieszkujące tereny Ameryki. Choć ośrodki neurologiczne odpowiedzialne za odczucia seksualne są inne u kobiety i u mężczyzny to substancje te działają równie korzystnie dla obu płci. Wg producentów zwiększają fizyczne odczuwanie podczas aktu oraz zwiększają popęd seksualny oraz zainteresowanie seksualne przy regularnym zażywaniu.
Napisz swoją opinię o Cefadisiac


Cena Cefadisiac
Skutki uboczne Cefadisiac
Dawkowanie Cefadisiac
Ulotka Cefadisiac
Zamienniki Cefadisiac
Forum Cefadisiac
Najnowsza opinia o Cefadisiac
Zastosowanie i składniki Cefadisiac
Gdzie można kupić Cefadisiac?

Opinie o Cefadisiac (2)

Cefadisiac, ocena średnia

5.7

Skutecznosc

63/10

  Brak skutków ubocznych

  54/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. Opinia użytkownika o Cefadisiac :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Razem z moim chłopakiem pod względem sexu nie próżnujemy. Po CAFEDIDIACie mamy większe zadowolenie z sexu niż po innych środkach. Trochę eksperymentujemy z chemicznymi afrodyzjakami. Nie jest drogi, ale jest skuteczny. Bardzo mocno go polecam, jeśli zaczyna nudzić wam się w łóżku.

    2. Opinia użytkownika o Cefadisiac :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4

     Wraz z moim mężem prowadzimy dość aktywne życie seksualne. Po porodzie naszej kochanej córeczki, przestałam odczuwać przyjemność podczas kochania się z moim mężem. Nie potrzebowaliśmy żadnych wspomagaczy, ze względu na to, że nie w tym był problem. Moja znajoma poleciła mi właśnie Cefadisiac, stosuje go od niedawna, nie jest to jakaś rewelacja, ale przynajmniej nasze stosunki nie są już takie „oschłe”.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.