Afobam

Poznaj bliżej lek Afobam:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Afobam. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Afobam i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Afobam

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Afobam Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Afobam i opinie ekspertów

7.1
Nasi użytkownicy ocenili Afobam na ocenę średnią 7.1/10 na podstawie 142 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Afobam
działa w momentach kryzysu ..kiedy strach , rozpacz rozwala wewnętrznie i życie staje się nie do zniesienia ten lek jest jak magiczna różdżka i wcale nie usypia a wręcz umożliwia prawidłowe funkcjonowanie co bez leku w takich momentach jest… [przeczytaj całą opinię]

o Afobam

vesdsvcds

o Afobam

Biorę go bardzo rzadko i w najmniejszej dawce, a i tak uspokaja. Bardzo się przydaje.

o Afobam

Nie wiem, czy jest wart stosowania.

o Afobam

Świetny lek doraźnie stosowany!!!!!

o Afobam

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Afobam

Afobam to odpowiednik uspakajającego leku Xanax. Pomóc może przy nerwicach, w okresie bardzo silnego stresu, oraz w napadach paniki. Jest lekiem o bardzo wysokiej skuteczności i pacjenci zazwyczaj zadowoleni są z jego efektywności. Niestety jest też lekiem problematycznym ze względu na dwa ryzyka, które jego stosowanie niesie. Po pierwsze z części badań naukowych wynika, że jego stosowanie, w zwykłych niepodwyższonych dawkach może długotrwale pogorszyć funkcjonowanie pewnych rejonów mózgu. Inną kwestią jest szansa pojawienia się uzależnienia od leku. Ten problem dotyczy jednak głównie osób używających Afobamu w wyższych niż standardowe dawkach (powyżej 2mg dziennie). W związku z powyższym lek przepisywany jest przez lekarzy niechętnie na dłuższe niż miesiąc okresy.

Afobam z reguły nie przyczynia się do powstrania poważnych skutków ubocznych. Jeśli nie występuje u nas alergia na alprazolam, ani nie łączymy leku z alkoholem możemy czuć się bezpieczni. Oczywiście w wyjatkowych okolicznościach okazać się może że my leku nie tolerujemy i np powoduje u nas halucynacje, wzmacnia lęki, czy pogarsza silnie nastrój. Może wydać się dziwne że lek potrafi spowodować trudności w zasypianiu (szczegulnie u starszych osób)


Gdzie można kupić Afobam?

Sprawdź gdzie kupić Afobam. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Afobam w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Afobam składniki i działanie

Poznaj skład Afobam i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Afobam jest stosowany w wypadku: Na Nerwicę, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Afobam to: Alprazolamum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

142 Replies to “Afobam”

 1. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  działa w momentach kryzysu ..kiedy strach , rozpacz rozwala wewnętrznie i życie staje się nie do zniesienia ten lek jest jak magiczna różdżka i wcale nie usypia a wręcz umożliwia prawidłowe funkcjonowanie co bez leku w takich momentach jest niemożliwe. Nie czuję żadnych skutków ubocznych a wiele razy pomógł mi przetrwać najgorsze chwile życia.