Nimesil


Nimesil to kontrowersyjny lek przeciwbólowy w postaci zawiesiny.

Lek jest skuteczny przy różnego rodzaju silnych bólach np. przy zapaleniu stawów, bolesnej miesiączce, czy po wycięciu migdałków. Lek możemy przyjmować zarówno bez, jak i z posiłkami, gdyż obecność pokarmu nie ma wpływu na jego wchłanianie

[visualizer id=”4786″]

Nimesil łączony jest niestety ze szkodliwym wpływem na wątrobę. W związku z tym w kilku krajach został wycofany ze sprzedaży (m. In. Hiszpania i Finlandia). Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, u których osób wystąpią problemy z wątrobą po spożyciu leku. Raczej nie powinno się go również stosować u dzieci.

Pacjenci używający leku, czasami doświadczają jego skutków ubocznych: Może wystąpić wysypka, nudności, wymioty, bóle głowy i uczucie gorzkiego smaku w ustach.

Napisz swoją opinię o Nimesil
Opinie o Nimesil (166)

Nimesil, ocena średnia

7.4333333333333

Skutecznosc

79/10

  Brak skutków ubocznych

  70/10

   Oplacalnosc

   74/10
    1. Opinia użytkownika o Nimesil :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     5.6

     Oplacalnosc

     7

     Wg mnie lek jest bardzo skuteczny, zwłaszcza przy bólach kręgosłupa, stawów, głowy, mięśni. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Jak wszystkie leki przeciwbólowe ma swoje skutki uboczne. Wyrażający opinie o leku straszą negatywnymi skutkami dla wątroby i nie tylko. Jeśli ktoś ma problemy z wątrobą, nadużywa alkoholu lub pobiera inne leki, to musi to skonsultować z lekarzem. Przecież lek jest na receptę. Mnie np. nie pomagają inne leki przeciwbólowe. Na kolkę nerkową (okazało się, że były to drobiny piasku – wydalone później z moczem) nie pomogły nawet dwie tabletki pyralginy. Nimesil pomógł prawie natychmiast. Stąd mój wniosek, że to lek silny i skuteczny. Ja go sporadycznie zażywam i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Biorę przy tym leki na nadciśnienie oraz rozrzedzenie krwi.

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.